Motel 168 Xian Zhongloubeidajie Hotel

2 αστέρια
Κυρ 18.10
-
Δευ 19.10
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Motel 168 Xian Zhongloubeidajie Hotel

Κυρ 18.10
-
Δευ 19.10

Τοποθεσία

Qing Nian Road, 16, Xi'an 710000

Κοντινά αξιοθέατα

  • Gao Grand Courtyard1 χλμ
  • Bell Tower1.1 χλμ
  • Great Mosque of Xi'an1.2 χλμ
  • Xi'an Bell Tower and Drum Tower1.2 χλμ
  • City Wall of Xi'an1.8 χλμ
  • Beilin Museum1.9 χλμ
  • Wolong Temple2.1 χλμ
  • Shaanxi Province Stadium4.2 χλμ
  • Shaanxi History Museum5.1 χλμ
  • Dayan Pagoda Northern Square5.8 χλμ
  • Giant Wild Goose Pagoda5.8 χλμ
  • Xi'an Qujiang Haiyang World6.6 χλμ

Πολιτικές

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

Motel 168 Xian Zhongloubeidajie Hotel: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Motel 168 Xian Zhongloubeidajie Hotel;

    Το Motel 168 Xian Zhongloubeidajie Hotel βρίσκεται στη διεύθυνση Qing Nian Road, 16, περιοχή Xincheng, 2,1 χλμ. από το κέντρο της πόλης Xi'an. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Motel 168 Xian Zhongloubeidajie Hotel είναι: Gao Grand Courtyard.

  • Πόσο απέχει το Motel 168 Xian Zhongloubeidajie Hotel από το αεροδρόμιο;

    Το Motel 168 Xian Zhongloubeidajie Hotel απέχει 26,4 χλμ. από το Xi'an Xianyang.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Motel 168 Xian Zhongloubeidajie Hotel;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Motel 168 Xian Zhongloubeidajie Hotel σε Xi'an και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Motel 168 Xian Zhongloubeidajie Hotel και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Motel 168 Xian Zhongloubeidajie Hotel.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

2άστερο ξενοδοχείο
Hanting Xi'an Zhonglou Beidajie Shizi Hotel
10 Εξαιρετικό (2 κριτικές)0,11 χλμ+27 €
2άστερο ξενοδοχείο
Hanting Hotel Xi'an Zhonglou North Street Metro Station
7.8 Καλό (18 κριτικές)0,16 χλμWi-Fi+27 €
3άστερο ξενοδοχείο
Mercure Xian City Centre
8.8 Εξαιρετικό (67 κριτικές)0,17 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+38 €
Starway Hotel (Xi'an Bell Tower North Street Metro Station)
0,21 χλμΜπαρ/Σαλόνι+30 €
2άστερο ξενοδοχείο
64% φθηνότερο
Xi'an Century Mountain and Water Hotel (North Street of Muslim Quarter, near the Big Lotus Pond)
0,61 χλμ+9 €
2άστερο ξενοδοχείο
61% φθηνότερο
Midoduo Homestay (Bell Tower Branch) in Xi'an
0,43 χλμ+10 €
2άστερο ξενοδοχείο
57% φθηνότερο
Qinyuan Boutique Hotel (Zhonggulou North Street Branch)
0,32 χλμ+11 €
2άστερο ξενοδοχείο
54% φθηνότερο
Tingting Homestay (Xi'an Huimin Street Dalian Huachi Branch)
0,36 χλμ+12 €
2άστερο ξενοδοχείο
Hanting Xi'an Zhonglou Beidajie Shizi Hotel
10 Εξαιρετικό (2 κριτικές)0,11 χλμ+27 €
4άστερο ξενοδοχείο
Manxin Hotel Bell Tower, Xi'an
9.6 Εξαιρετικό (7 κριτικές)0,61 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Υπηρεσία δωματίου+42 €
3άστερο ξενοδοχείο
Mercure Xian City Centre
8.8 Εξαιρετικό (67 κριτικές)0,17 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+38 €
3άστερο ξενοδοχείο
Fanjian Inn - Xi`An Bell & Drum Tower
8.7 Εξαιρετικό (259 κριτικές)0,59 χλμΥπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους+33 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

2,1 km
Xi'an Xianyang
26,4 km