Manuka Crescent Motel

3 αστέρια
8,9
Πολύ καλό
βάσει 1598 κριτικών
1.598 κριτικές
Τετ 30.9
-
Πεμ 1.10
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Οι ψυχαγωγικές δραστηριότητες που αναγράφονται παρακάτω είναι διαθέσιμες είτε στο χώρο των εγκαταστάσεων είτε κοντά σε αυτόν και μπορεί να χρεώνονται ξεχωριστά.
8,9
Πολύ καλό
1598 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Manuka Crescent Motel

Τετ 30.9
-
Πεμ 1.10
Προσφορές από
88 €
Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Συγκρίνετε τιμές για Κανονικό δωμάτιο, Κλασικό δωμάτιο και 14 ακόμη προσφορές στο Manuka Crescent Motel.
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
88 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
107 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
102 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
108 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
102 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
104 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κλασικό δωμάτιο, 1 κρεβάτι queen-size
105 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
165 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
109 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, 1 κρεβάτι queen-size
114 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
112 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
128 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
115 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
129 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
131 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
159 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Manuka Crescent Motel

  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Προσωπικό μπάνιο
  • Καφετιέρα
  • Κλιματισμός
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Τηλεόραση
  • Μπάρμπεκιου
  • Aίθουσα συνεδριάσεων
  • Internet
  • Επιτρέπονται κατοικίδια κατόπιν αιτήματος. Μπορεί να προκύψουν χρεώσεις.

Κριτικές για το Manuka Crescent Motel

8,9
Πολύ καλό
1598 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
826
Πολύ καλό
362
Καλό
243
Οκ
73
Μέτρια
46
Μέτριο
20
Κακό
28
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Τοποθεσία

51 Manuka Crescent, Wanaka

Κοντινά αξιοθέατα

  • Wanaka Fine Art Gallery1.5 χλμ
  • Paradiso Cinema1.7 χλμ
  • Stuart Landsborough's Puzzling World2.8 χλμ
  • Lake Wanaka3 χλμ
  • Rippon Vineyard3.2 χλμ
  • Ruby's Cinema3.3 χλμ
  • Wanaka Paintball4.7 χλμ
  • Roys Peak5.6 χλμ
  • Wanaka Toy and Transport Museum9.6 χλμ
  • Wanaka Beerworks9.7 χλμ
  • New Zealand Fighter Pilots Museum9.9 χλμ
  • Warbirds & Wheels10 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 15:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 10:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

Manuka Crescent Motel

Ποια είναι η φθηνότερη ημέρα για να κάνετε κράτηση στο Manuka Crescent Motel;

Η φθηνότερη ημέρα για κράτηση στο Manuka Crescent Motel είναι Τετάρτη, με μέση τιμή 126 € ανά διανυκτέρευση. Η ακριβότερη ημέρα είναι Τρίτη, με 159 € ανά διανυκτέρευση.

Manuka Crescent Motel: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Manuka Crescent Motel;

    Το Manuka Crescent Motel βρίσκεται στη διεύθυνση 51 Manuka Crescent, 2,4 χλμ. από το κέντρο της πόλης Wanaka. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Manuka Crescent Motel είναι: Wanaka Fine Art Gallery.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Manuka Crescent Motel;

    Στο Manuka Crescent Motel, το check-in γίνεται στις 15:00 και το check-out στις 10:00.

  • Προσφέρει το Manuka Crescent Motel δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Manuka Crescent Motel προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Προσφέρει το Manuka Crescent Motel δωρεάν πάρκινγκ;

    Ναι, το Manuka Crescent Motel προσφέρει δωρεάν πάρκινγκ.

  • Πόσο απέχει το Manuka Crescent Motel από το αεροδρόμιο;

    Το Manuka Crescent Motel απέχει 48,5 χλμ. από το Queenstown Intl.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Manuka Crescent Motel;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Manuka Crescent Motel σε Wanaka και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Manuka Crescent Motel και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Manuka Crescent Motel.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

Κατάλυμα
Aspiringlofts
9.6 Εξαιρετικό (85 κριτικές)0,05 χλμΘέα στη λίμνη, Θέα στο βουνό, κουζινίτσα+131 €
Κατάλυμα
1970's Renovated, self contained comfortable 2 bedroom bach
9.9 Εξαιρετικό (85 κριτικές)0,17 χλμΤζάκι, γκριλ+162 €
Κατάλυμα
Family holiday home
8.6 Εξαιρετικό (31 κριτικές)0,2 χλμΜπαλκόνι, με κλιματισμό, Καφετιέρα+147 €
Κατάλυμα
Home with Alpine Views Wanaka
9.5 Εξαιρετικό (5 κριτικές)0,21 χλμΚουζίνα, Καφετιέρα, Πλυντήριο ρούχων+294 €
Κατάλυμα
Studio On Kings
9.3 Εξαιρετικό (125 κριτικές)0,52 χλμΘέα στο βουνό, Κουζίνα, ταράτσα/βεράντα+122 €
Κατάλυμα
Aspiringlofts
9.6 Εξαιρετικό (85 κριτικές)0,05 χλμΘέα στη λίμνη, Θέα στο βουνό, κουζινίτσα+131 €
Κατάλυμα
Modern Private Apartment
9 Εξαιρετικό (72 κριτικές)0,28 χλμ+139 €
Κατάλυμα
Family holiday home
8.6 Εξαιρετικό (31 κριτικές)0,2 χλμΜπαλκόνι, με κλιματισμό, Καφετιέρα+147 €
Κατάλυμα
Black Peak Bach - funky, warm and comfortable
10 Εξαιρετικό (2 κριτικές)0,28 χλμWi-Fi+224 €
Κατάλυμα
Wanaka Ski & Lake Escape | Sleeps 11 | 2 living
10 Εξαιρετικό (1 κριτική)0,44 χλμΘέα στο βουνό, Κουζίνα, δωμάτιο παιχνιδιών+306 €
Κατάλυμα
Art House, on Totara Wanaka - Contemporary holiday house
10 Εξαιρετικό (14 κριτικές)0,46 χλμΜπαλκόνι, με κλιματισμό, Καφετιέρα+250 €
Κατάλυμα
Lismore's 19th
10 Εξαιρετικό (1 κριτική)0,47 χλμΚλιματισμός, γκριλ+243 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Σχέση ποιότητας/χρημάτων

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

9,0
2,4 km
Queenstown Intl
48,5 km