Blue Violet Motor Inn

3 αστέρια
8,6
Πολύ καλό
βάσει 675 κριτικών
675 κριτικές
Τετ 21.10
-
Πεμ 22.10
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Το Blue Violet Motor Inn είναι ένα boutique μοτέλ που βρίσκεται κατά μήκος της δεντρόφυτης οδού Margaret, μόλις 800μ. από το Queen Park. Προσφέρει εποχική εξωτερική πισίνα με θαλασσινό νερό, δωρεάν χώρο στάθμευσης και δωρεάν internet στα δωμάτια. Τα δωμάτια είναι εξοπλισμένα με κλιματισμό, παροχές σιδερώματος και τηλεόραση επίπεδης οθόνης. Κάθε δωμάτιο περιλαμβάνει φρυγανιέρα, βραστήρα, ψυγείο, φούρνο μικροκυμάτων, πιατικά και μαχαιροπίρουνα. Το Blue Violet Motor Inn απέχει 1χλμ. από το Μουσείο Cobb & Co και 3χλμ. από το παρατηρητήριο Picnic Point. Το αεροδρόμιο Toowoomba απέχει 25 λεπτά οδικώς και το αεροδρόμιο Brisbane 2 ώρες οδικώς.
8,6
Πολύ καλό
675 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Blue Violet Motor Inn

Τετ 21.10
-
Πεμ 22.10
Προσφορές από
78 €
•Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Συγκρίνετε τιμές για Κανονικό δωμάτιο, Queen room και 3 ακόμη προσφορές στο Blue Violet Motor Inn.
Κανονικό δωμάτιο, 1 κρεβάτι queen-size
78 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
78 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Executive room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
79 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Blue Violet Motor Inn

  • Εξωτερική πισίνα
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Τσαγιέρα/καφετιέρα
  • Δωρεάν πάρκινγκ
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Τηλεόραση
  • Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης
  • Μεταφορά αεροδρ.
  • Internet

Κριτικές για το Blue Violet Motor Inn

8,6
Πολύ καλό
675 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
400
Πολύ καλό
154
Καλό
70
Οκ
20
Μέτρια
16
Μέτριο
5
Κακό
10
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Τοποθεσία

31 Margaret Street, Toowoomba, QLD 4350

Κοντινά αξιοθέατα

  • Queens Park0.8 χλμ
  • Cobb & Co Museum1.1 χλμ
  • The Empire Theatre1.5 χλμ
  • Grand Central Shopping Centre2.2 χλμ
  • Laurel Bank Park2.7 χλμ
  • City Golf Club2.8 χλμ
  • Clifford Park Racecourse4.9 χλμ
  • Peacehaven Botanic Park11.4 χλμ
  • Michael Park11.5 χλμ
  • Highfields Pioneer Village13.7 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 14:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 10:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

Blue Violet Motor Inn

Ποια είναι η φθηνότερη ημέρα για να κάνετε κράτηση στο Blue Violet Motor Inn;

Η φθηνότερη ημέρα για κράτηση στο Blue Violet Motor Inn είναι Πέμπτη, με μέση τιμή 81 € ανά διανυκτέρευση. Η ακριβότερη ημέρα είναι Παρασκευή, με 181 € ανά διανυκτέρευση.

Blue Violet Motor Inn: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Blue Violet Motor Inn;

    Το Blue Violet Motor Inn βρίσκεται στη διεύθυνση 31 Margaret Street, 1,7 χλμ. από το κέντρο της πόλης Toowoomba. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Blue Violet Motor Inn είναι: Queens Park.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Blue Violet Motor Inn;

    Στο Blue Violet Motor Inn, το check-in γίνεται στις 14:00 και το check-out στις 10:00.

  • Προσφέρει το Blue Violet Motor Inn δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Blue Violet Motor Inn προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Προσφέρει το Blue Violet Motor Inn δωρεάν πάρκινγκ;

    Ναι, το Blue Violet Motor Inn προσφέρει δωρεάν πάρκινγκ.

  • Πόσο απέχει το Blue Violet Motor Inn από το αεροδρόμιο;

    Το Blue Violet Motor Inn απέχει 17,2 χλμ. από το Toowoomba Brisbane West Wellcamp. Το Blue Violet Motor Inn απέχει 115 χλμ. από το Brisbane.

  • Έχει πισίνα το Blue Violet Motor Inn;

    Ναι, το Blue Violet Motor Inn έχει πισίνα.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Blue Violet Motor Inn;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Blue Violet Motor Inn σε Toowoomba και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Blue Violet Motor Inn και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Blue Violet Motor Inn.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

4άστερο ξενοδοχείο
Great Divide Motor Inn9 Εξαιρετικό (709 κριτικές)0,73 χλμΕξωτερική πισίνα, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+107 €
3άστερο ξενοδοχείο
29% φθηνότεροCoachman Motel7.9 Καλό (1.115 κριτικές)0,77 χλμΕξωτερική πισίνα, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+58 €
3άστερο ξενοδοχείο
12% φθηνότεροToowoomba Motel7.8 Καλό (1.461 κριτικές)0,81 χλμΜπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+71 €
3άστερο ξενοδοχείο
Nightcap at Federal Hotel Toowoomba
8.7 Εξαιρετικό (573 κριτικές)1,22 χλμΕστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι, Δωρεάν Wi-Fi+81 €
2άστερο ξενοδοχείο
46% φθηνότερο
The Met Hotel
5.6 Οκ (770 κριτικές)1,74 χλμWi-Fi, Καφετέρια, Wi-Fi σε όλους τους χώρους+44 €
3άστερο ξενοδοχείο
29% φθηνότεροCoachman Motel7.9 Καλό (1.115 κριτικές)0,77 χλμΕξωτερική πισίνα, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+58 €
3άστερο ξενοδοχείο
12% φθηνότεροToowoomba Motel7.8 Καλό (1.461 κριτικές)0,81 χλμΜπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+71 €
3άστερο ξενοδοχείο
Nightcap at Federal Hotel Toowoomba
8.7 Εξαιρετικό (573 κριτικές)1,22 χλμΕστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι, Δωρεάν Wi-Fi+81 €
4άστερο ξενοδοχείο
Great Divide Motor Inn9 Εξαιρετικό (709 κριτικές)0,73 χλμΕξωτερική πισίνα, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+107 €
4άστερο ξενοδοχείο
Burke And Wills Hotel8.9 Εξαιρετικό (1.728 κριτικές)1,72 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+123 €
3άστερο ξενοδοχείο
Nightcap at Federal Hotel Toowoomba
8.7 Εξαιρετικό (573 κριτικές)1,22 χλμΕστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι, Δωρεάν Wi-Fi+81 €
4άστερο ξενοδοχείο
Oaks Toowoomba Hotel
8.5 Εξαιρετικό (1.508 κριτικές)1,67 χλμΕξωτερική πισίνα, Εσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο+129 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Σχέση ποιότητας/χρημάτων

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

9,1
1,7 km
Toowoomba Brisbane West Wellcamp
17,2 km