Pousada Tiradentes Village

3 αστέρια
8,5
Πολύ καλό
βάσει 148 κριτικών
148 κριτικές
Παρ 30.10
-
Σαβ 31.10
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Όσο βρίσκεστε εδώ, μπορείτε να απολαύσετε όλες τις ανέσεις του σπιτιού και ακόμα περισσότερα, όπως ψυγείο και δωρεάν WiFi, καθώς και τηλεόραση LCD και μίνι μπαρ. Στις παροχές περιλαμβάνονται ανέσεις όπως πετσέτες, βοήθεια για προγραμματισμό ξεναγήσεων/αγορά εισιτηρίων, υπηρεσία οροφοκομίας και δωρεάν προϊόντα προσωπικής περιποίησης.
8,5
Πολύ καλό
148 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Pousada Tiradentes Village

Παρ 30.10
-
Σαβ 31.10
Προσφορές από
118 €
•Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Συγκρίνετε τιμές για Κανονικό δωμάτιο, Superior room και 2 ακόμη προσφορές στο Pousada Tiradentes Village.
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
118 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
123 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
152 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
152 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Pousada Tiradentes Village

  • Εξωτερική πισίνα
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/Σαλόνι
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Δωρεάν πάρκινγκ
  • Wi-Fi σε όλους τους χώρους
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Τηλεόραση
  • Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση

Κριτικές για το Pousada Tiradentes Village

8,5
Πολύ καλό
148 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
87
Πολύ καλό
25
Καλό
22
Οκ
3
Μέτρια
6
Μέτριο
1
Κακό
4
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Τοποθεσία

Rua: Padroeiro Santo, 375, Tiradentes 36325-000

Κοντινά αξιοθέατα

  • Exposition Park0.5 χλμ
  • Saint Joseph Fountain0.5 χλμ
  • Forras Square0.5 χλμ
  • Yves Alves Cultural Center0.6 χλμ
  • Museum of Religious Art0.6 χλμ
  • Rosario Church0.7 χλμ
  • Our Lady of Rosario dos Pretos Church0.7 χλμ
  • Liturgy Museum0.7 χλμ
  • Sao Jose Chafariz0.7 χλμ
  • Sao Joao Evangelista Church0.7 χλμ
  • Saint John Evangelista Chapel0.7 χλμ
  • Padre Toledo Museum0.8 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 14:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 12:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

Pousada Tiradentes Village: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Pousada Tiradentes Village;

    Το Pousada Tiradentes Village βρίσκεται στη διεύθυνση Rua: Padroeiro Santo, 375, 0,8 χλμ. από το κέντρο της πόλης Tiradentes. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Pousada Tiradentes Village είναι: Exposition Park.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Pousada Tiradentes Village;

    Στο Pousada Tiradentes Village, το check-in γίνεται στις 14:00 και το check-out στις 12:00.

  • Προσφέρει το Pousada Tiradentes Village δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Pousada Tiradentes Village προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Προσφέρει το Pousada Tiradentes Village δωρεάν πάρκινγκ;

    Ναι, το Pousada Tiradentes Village προσφέρει δωρεάν πάρκινγκ.

  • Πόσο απέχει το Pousada Tiradentes Village από το αεροδρόμιο;

    Το Pousada Tiradentes Village απέχει 113 χλμ. από το Juiz de Fora Zona da Mata. Το Pousada Tiradentes Village απέχει 125,9 χλμ. από το Divinopolis.

  • Έχει πισίνα το Pousada Tiradentes Village;

    Ναι, το Pousada Tiradentes Village έχει πισίνα.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Pousada Tiradentes Village;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Pousada Tiradentes Village σε Tiradentes και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Pousada Tiradentes Village και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Pousada Tiradentes Village.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

2άστερο ξενοδοχείο
61% φθηνότερο
Hospedagem Central
8.7 Εξαιρετικό (120 κριτικές)0,09 χλμWi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα, Δωρεάν πάρκινγκ+44 €
1άστερο ξενοδοχείο
45% φθηνότερο
Pousada Em Cantos de Minas
8.7 Εξαιρετικό (8 κριτικές)0,29 χλμ+62 €
3άστερο ξενοδοχείο
44% φθηνότερο
Pousada Casa de Violeta
9.3 Εξαιρετικό (429 κριτικές)0,34 χλμΥπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi, Πάρκινγκ με παρκαδόρο+63 €
3άστερο ξενοδοχείο
Solar Da Ponte (Adults Only)9.3 Εξαιρετικό (295 κριτικές)0,4 χλμΕξωτερική πισίνα, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+314 €
2άστερο ξενοδοχείο
61% φθηνότερο
Hospedagem Central
8.7 Εξαιρετικό (120 κριτικές)0,09 χλμWi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα, Δωρεάν πάρκινγκ+44 €
3άστερο ξενοδοχείο
54% φθηνότερο
Refúgio Tiradentes
8.9 Εξαιρετικό (73 κριτικές)0,41 χλμΥπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi, Δωρεάν πάρκινγκ+51 €
48% φθηνότερο
Dama 1
9.3 Εξαιρετικό (48 κριτικές)0,41 χλμWi-Fi, Καφετιέρα, Wi-Fi σε όλους τους χώρους+58 €
1άστερο ξενοδοχείο
45% φθηνότερο
Pousada Em Cantos de Minas
8.7 Εξαιρετικό (8 κριτικές)0,29 χλμ+62 €
3άστερο ξενοδοχείο
44% φθηνότερο
Pousada Casa de Violeta
9.3 Εξαιρετικό (429 κριτικές)0,34 χλμΥπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi, Πάρκινγκ με παρκαδόρο+63 €
3άστερο ξενοδοχείο
Solar Da Ponte (Adults Only)9.3 Εξαιρετικό (295 κριτικές)0,4 χλμΕξωτερική πισίνα, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+314 €
48% φθηνότερο
Dama 1
9.3 Εξαιρετικό (48 κριτικές)0,41 χλμWi-Fi, Καφετιέρα, Wi-Fi σε όλους τους χώρους+58 €
3άστερο ξενοδοχείο
54% φθηνότερο
Refúgio Tiradentes
8.9 Εξαιρετικό (73 κριτικές)0,41 χλμΥπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi, Δωρεάν πάρκινγκ+51 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Σχέση ποιότητας/χρημάτων

Απόσταση από το κέντρο

6,9
0,8 km