Belizean Shores Resort

3 αστέρια
9,2
Θαυμάσιο
βάσει 276 κριτικών
276 κριτικές
Δευ 28.9
-
Τρι 29.9
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Στο χώρο των εγκαταστάσεων υπάρχει εξωτερική πισίνα και μπανιέρα υδρομασάζ. Οι ψυχαγωγικές παροχές περιλαμβάνουν ανοιχτό γήπεδο τένις. Οι ψυχαγωγικές δραστηριότητες που αναγράφονται παρακάτω είναι διαθέσιμες είτε στο χώρο των εγκαταστάσεων είτε κοντά σε αυτόν και μπορεί να χρεώνονται ξεχωριστά.
9,2
Θαυμάσιο
276 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Belizean Shores Resort

Δευ 28.9
-
Τρι 29.9
Προσφορές από
159 €
Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Συγκρίνετε τιμές για Queen room, Δίκλινο δωμάτιο και 2 ακόμη προσφορές στο Belizean Shores Resort.
Queen room, 1 κρεβάτι queen-size
159 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, 1 κρεβάτι queen-size
301 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, 1 ημίδιπλο κρεβάτι
162 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, 1 κρεβάτι queen-size
228 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Belizean Shores Resort

  • Ιδιωτική παραλία
  • Κολύμβηση με αναπνευστήρα
  • Εξωτερική πισίνα
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/Σαλόνι
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Ενοικίαση ποδηλάτων
  • Γήπεδο μπάσκετ
  • Τένις
  • Δωρεάν Wi-Fi

Κριτικές για το Belizean Shores Resort

9,2
Θαυμάσιο
276 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
192
Πολύ καλό
51
Καλό
21
Οκ
6
Μέτρια
4
Μέτριο
2
Κακό
0
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Τοποθεσία

3.5 Miles North, San Pedro Town

Κοντινά αξιοθέατα

  • Belizean Arts5.4 χλμ
  • Hol Chan Marine Reserve14.5 χλμ
  • Bacalar Chico National Park and Marine Reserve21.3 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 15:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 12:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

Belizean Shores Resort

Ποιον μήνα είναι χαμηλότερες οι τιμές για κράτηση στο Belizean Shores Resort;

Ο φθηνότερος μήνας για διαμονή στο Belizean Shores Resort είναι ο Σεπτέμβριος, με μέση τιμή 166 € ανά διανυκτέρευση. Ο πιο ακριβός μήνας είναι ο Ιανουάριος, με 282 € ανά διανυκτέρευση.

Ποια είναι η φθηνότερη ημέρα για να κάνετε κράτηση στο Belizean Shores Resort;

Η φθηνότερη ημέρα για κράτηση στο Belizean Shores Resort είναι Τετάρτη, με μέση τιμή 155 € ανά διανυκτέρευση. Η ακριβότερη ημέρα είναι Δευτέρα, με 187 € ανά διανυκτέρευση.

Πόσο νωρίς πρέπει να κάνετε κράτηση στο Belizean Shores Resort;

Για να εξασφαλίσετε την καλύτερη τιμή στο Belizean Shores Resort, κάντε κράτηση περίπου 1 εβδομάδα νωρίτερα. Έτσι, θα εξοικονομήσετε περίπου 10%σε σύγκριση με την κράτηση την τελευταία στιγμή.

Belizean Shores Resort: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Belizean Shores Resort;

    Το Belizean Shores Resort βρίσκεται στη διεύθυνση 3.5 Miles North, 6,1 χλμ. από το κέντρο της πόλης San Pedro Town. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Belizean Shores Resort είναι: Belizean Arts.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Belizean Shores Resort;

    Στο Belizean Shores Resort, το check-in γίνεται στις 15:00 και το check-out στις 12:00.

  • Προσφέρει το Belizean Shores Resort δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Belizean Shores Resort προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Προσφέρει το Belizean Shores Resort δωρεάν πάρκινγκ;

    Ναι, το Belizean Shores Resort προσφέρει δωρεάν πάρκινγκ.

  • Πόσο απέχει το Belizean Shores Resort από το αεροδρόμιο;

    Το Belizean Shores Resort απέχει 6,1 χλμ. από το San Pedro Town. Το Belizean Shores Resort απέχει 27,2 χλμ. από το Caye Caulker.

  • Έχει πισίνα το Belizean Shores Resort;

    Ναι, το Belizean Shores Resort έχει πισίνα.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Belizean Shores Resort;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Belizean Shores Resort σε San Pedro Town και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Belizean Shores Resort και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Belizean Shores Resort.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

Κατάλυμα
Blue Dolphin Beachfront Villa 'Nicest House on the Island'
9.8 Εξαιρετικό (44 κριτικές)0,24 χλμΙδιωτική πισίνα, Εξωτερική πισίνα, wifi+1.124 €
Κατάλυμα
Be right on the beach with a designer pool and your own tennis/pickleball court!
9.9 Εξαιρετικό (55 κριτικές)0,29 χλμΕξωτερική πισίνα, δωμάτιο παιχνιδιών, Μπαλκόνι+663 €
Κατάλυμα
Villa Serenity
9.4 Εξαιρετικό (7 κριτικές)0,3 χλμΕξωτερική πισίνα, Κουζίνα, με κλιματισμό+586 €
Κατάλυμα
Luxury Villa In A Private Beachfront Oasis, W/ Tennis, Pickleball, Dock/ Pool!
10 Εξαιρετικό (8 κριτικές)0,31 χλμΕξωτερική πισίνα, δωμάτιο παιχνιδιών, Μπαλκόνι+702 €
Κατάλυμα
15% φθηνότερο
El Estero A2: Your Sunset Getaway
10 Εξαιρετικό (3 κριτικές)1,28 χλμΜπαλκόνι, με κλιματισμό, Καφετιέρα+130 €
2άστερο ξενοδοχείο
11% φθηνότερο
Cocotal Inn and Cabanas
9.4 Εξαιρετικό (317 κριτικές)1,25 χλμΚολύμβηση με αναπνευστήρα, Εξωτερική πισίνα, Υπηρεσία δωματίου+136 €
4άστερο ξενοδοχείο
7% φθηνότεροCaptain Morgan's Retreat7.8 Καλό (101 κριτικές)0,88 χλμΙδιωτική παραλία, κατάδυση με αναπνευστήρα, Εξωτερική πισίνα+142 €
Κατάλυμα
Seafront - 1 King Bedroom - Tours/Concierge - A1
9.7 Εξαιρετικό (7 κριτικές)0,6 χλμΜπαλκόνι, με κλιματισμό, Καφετιέρα+172 €
Κατάλυμα
Luxury Villa In A Private Beachfront Oasis, W/ Tennis, Pickleball, Dock/ Pool!
10 Εξαιρετικό (8 κριτικές)0,31 χλμΕξωτερική πισίνα, δωμάτιο παιχνιδιών, Μπαλκόνι+702 €
Κατάλυμα
Beachfront 3BR/3.5Bath Villa w/ Tennis Court + Pool + Free Transfers: Sleeps 6
10 Εξαιρετικό (2 κριτικές)0,34 χλμΜπαλκόνι, με κλιματισμό, γκριλ+641 €
Κατάλυμα
Villa Stella Di Mare - 4 Bedroom Luxurious Beachfront & Pool Villa
10 Εξαιρετικό (2 κριτικές)0,4 χλμWi-Fi, με κλιματισμό+836 €
Κατάλυμα
Sea View Condo 8 - 2 Bedroom - Pool Sea View/ Concierge/ Beach Front Condo
10 Εξαιρετικό (2 κριτικές)0,46 χλμΚλιματισμός, Καφετιέρα+305 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

6,1 km
San Pedro Town
6,1 km