Villaggio Hotel Pineta Petto Bianco

4 αστέρια
8,2
Πολύ καλό
βάσει 69 κριτικών
69 κριτικές
Δευ 26.10
-
Τρι 27.10
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Στο χώρο των εγκαταστάσεων υπάρχει πισίνα για παιδιά και εποχική εξωτερική πισίνα. Οι ψυχαγωγικές παροχές περιλαμβάνουν ανοιχτό γήπεδο τένις. Οι ψυχαγωγικές δραστηριότητες που αναγράφονται παρακάτω είναι διαθέσιμες είτε στο χώρο των εγκαταστάσεων είτε κοντά σε αυτόν και μπορεί να χρεώνονται ξεχωριστά.
8,2
Πολύ καλό
69 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Villaggio Hotel Pineta Petto Bianco

Δευ 26.10
-
Τρι 27.10
Προσφορές από
205 €
•Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Συγκρίνετε τιμές για Κανονικό δωμάτιο και 0 ακόμη προσφορές στο Villaggio Hotel Pineta Petto Bianco.
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
205 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Villaggio Hotel Pineta Petto Bianco

  • Ιδιωτική παραλία
  • Κολύμβηση με αναπνευστήρα
  • Εξωτερική πισίνα
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/Σαλόνι
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Δωρεάν πάρκινγκ
  • Υπηρεσία μεταφοράς (δωρεάν)
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Τηλεόραση

Κριτικές για το Villaggio Hotel Pineta Petto Bianco

8,2
Πολύ καλό
69 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
30
Πολύ καλό
20
Καλό
10
Οκ
1
Μέτρια
4
Μέτριο
2
Κακό
2
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Τοποθεσία

Località Santa Maria, 89866 Ricadi, Calabria

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 16:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 10:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.
Αριθμός άδειας: 102030-RTA-00028, IT102030A1K8XBKNWO

Villaggio Hotel Pineta Petto Bianco: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Villaggio Hotel Pineta Petto Bianco;

    Το Villaggio Hotel Pineta Petto Bianco βρίσκεται στη διεύθυνση Località Santa Maria, 1,8 χλμ. από το κέντρο της πόλης Ricadi.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Villaggio Hotel Pineta Petto Bianco;

    Στο Villaggio Hotel Pineta Petto Bianco, το check-in γίνεται στις 16:00 και το check-out στις 10:00.

  • Προσφέρει το Villaggio Hotel Pineta Petto Bianco δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Villaggio Hotel Pineta Petto Bianco προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Προσφέρει το Villaggio Hotel Pineta Petto Bianco δωρεάν πάρκινγκ;

    Ναι, το Villaggio Hotel Pineta Petto Bianco προσφέρει δωρεάν πάρκινγκ.

  • Πόσο απέχει το Villaggio Hotel Pineta Petto Bianco από το αεροδρόμιο;

    Το Villaggio Hotel Pineta Petto Bianco απέχει 46,8 χλμ. από το Lamezia Terme Intl. Το Villaggio Hotel Pineta Petto Bianco απέχει 62,7 χλμ. από το Ρήγιο Tito Menniti.

  • Έχει πισίνα το Villaggio Hotel Pineta Petto Bianco;

    Ναι, το Villaggio Hotel Pineta Petto Bianco έχει πισίνα.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Villaggio Hotel Pineta Petto Bianco;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Villaggio Hotel Pineta Petto Bianco σε Ricadi και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Villaggio Hotel Pineta Petto Bianco και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Villaggio Hotel Pineta Petto Bianco.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

Κατάλυμα
Villetta Suite indipendente
0,1 χλμWi-Fi, με κλιματισμό, κλινοσκεπάσματα+170 €
Κατάλυμα
2 Bedroom Villa in Santa Maria
0,18 χλμΚαφετιέρα, κλινοσκεπάσματα, γκριλ+63 €
Κατάλυμα
6% φθηνότερο
La Scogliera Del Capo
8.7 Εξαιρετικό (35 κριτικές)0,19 χλμ+59 €
Κατάλυμα
1% φθηνότερο
Vacation homes with a sea view in Santa Maria
0,22 χλμΚαφετιέρα, κλινοσκεπάσματα, γκριλ+62 €
3άστερο ξενοδοχείο
16% φθηνότερο
Rosy Hotel Residence
8.8 Εξαιρετικό (143 κριτικές)0,34 χλμΙδιωτική παραλία, κατάδυση με αναπνευστήρα, Εξωτερική πισίνα+53 €
Κατάλυμα
6% φθηνότερο
La Scogliera Del Capo
8.7 Εξαιρετικό (35 κριτικές)0,19 χλμ+59 €
3% φθηνότερο
Villa Riviera
7 Καλό (3 κριτικές)0,46 χλμWi-Fi+61 €
Κατάλυμα
1% φθηνότερο
Vacation homes with a sea view in Santa Maria
0,22 χλμΚαφετιέρα, κλινοσκεπάσματα, γκριλ+62 €
Κατάλυμα
Villetta Frasena
9.7 Εξαιρετικό (54 κριτικές)0,56 χλμ+242 €
Κατάλυμα
Apartment In Three-Family Villa With Large Balcony With Sea View 'Opuntia'
9.4 Εξαιρετικό (7 κριτικές)0,27 χλμΜπαλκόνι, με κλιματισμό, Καφετιέρα+84 €
Κατάλυμα
Villetta Capo Vaticano Tropea 400 Metri Dal Mare ' Limoncello '
9.1 Εξαιρετικό (9 κριτικές)0,4 χλμΚλιματισμός, Καφετιέρα, κλινοσκεπάσματα+93 €
Κατάλυμα
Apartment 100 Mt From The Beach
9 Εξαιρετικό (2 κριτικές)0,41 χλμΜπαλκόνι+105 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Σχέση ποιότητας/χρημάτων

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

8,2
1,8 km
Lamezia Terme Intl
46,8 km