Rarotonga Daydreamer Escape

3 αστέρια
9,6
Θαυμάσιο
βάσει 339 κριτικών
339 κριτικές
Κυρ 20.9
-
Δευ 21.9
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Οι ψυχαγωγικές παροχές σε αυτό το ξενοδοχείο διαμερισμάτων περιλαμβάνουν εξωτερική πισίνα και δωρεάν ποδήλατα. Οι ψυχαγωγικές δραστηριότητες που αναγράφονται παρακάτω είναι διαθέσιμες είτε στο χώρο των εγκαταστάσεων είτε κοντά σε αυτόν και μπορεί να χρεώνονται ξεχωριστά.
9,6
Θαυμάσιο
339 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Rarotonga Daydreamer Escape

Κυρ 20.9
-
Δευ 21.9
Προσφορές από
142 €
Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Συγκρίνετε τιμές για Deluxe room και 1 ακόμη προσφορές στο Rarotonga Daydreamer Escape.
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
142 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
148 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
153 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Rarotonga Daydreamer Escape

  • Ιδιωτική παραλία
  • Κολύμβηση με αναπνευστήρα
  • Εξωτερική πισίνα
  • Ενοικίαση ποδηλάτων
  • Τένις
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Δωρεάν πάρκινγκ
  • Wi-Fi σε όλους τους χώρους
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Τηλεόραση

Κριτικές για το Rarotonga Daydreamer Escape

9,6
Θαυμάσιο
339 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
298
Πολύ καλό
25
Καλό
10
Οκ
3
Μέτρια
2
Μέτριο
1
Κακό
0
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Τοποθεσία

Ara Tapu Road, Rarotonga 0000

Κοντινά αξιοθέατα

  • Puaikura Beach2.8 χλμ
  • Aro'a Beach3.2 χλμ
  • Tikioki Marine Sanctuary6 χλμ
  • National Stadium6.2 χλμ
  • National Museum of the Cook Islands6.5 χλμ
  • Cook Island Christian Church6.6 χλμ
  • Para O Tane Palace6.6 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 14:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 10:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

Rarotonga Daydreamer Escape

Ποιον μήνα είναι χαμηλότερες οι τιμές για κράτηση στο Rarotonga Daydreamer Escape;

Ο φθηνότερος μήνας για διαμονή στο Rarotonga Daydreamer Escape είναι ο Μάιος, με μέση τιμή 107 € ανά διανυκτέρευση. Ο πιο ακριβός μήνας είναι ο Δεκέμβριος, με 156 € ανά διανυκτέρευση.

Ποια είναι η φθηνότερη ημέρα για να κάνετε κράτηση στο Rarotonga Daydreamer Escape;

Η φθηνότερη ημέρα για κράτηση στο Rarotonga Daydreamer Escape είναι Σάββατο, με μέση τιμή 100 € ανά διανυκτέρευση. Η ακριβότερη ημέρα είναι Τρίτη, με 148 € ανά διανυκτέρευση.

Rarotonga Daydreamer Escape: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Rarotonga Daydreamer Escape;

    Το Rarotonga Daydreamer Escape βρίσκεται στη διεύθυνση Ara Tapu Road, 5,7 χλμ. από το κέντρο της πόλης Rarotonga. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Rarotonga Daydreamer Escape είναι: Puaikura Beach.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Rarotonga Daydreamer Escape;

    Στο Rarotonga Daydreamer Escape, το check-in γίνεται στις 14:00 και το check-out στις 10:00.

  • Προσφέρει το Rarotonga Daydreamer Escape δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Rarotonga Daydreamer Escape προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Προσφέρει το Rarotonga Daydreamer Escape δωρεάν πάρκινγκ;

    Ναι, το Rarotonga Daydreamer Escape προσφέρει δωρεάν πάρκινγκ.

  • Πόσο απέχει το Rarotonga Daydreamer Escape από το αεροδρόμιο;

    Το Rarotonga Daydreamer Escape απέχει 6,5 χλμ. από το Rarotonga.

  • Έχει πισίνα το Rarotonga Daydreamer Escape;

    Ναι, το Rarotonga Daydreamer Escape έχει πισίνα.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Rarotonga Daydreamer Escape;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Rarotonga Daydreamer Escape σε Rarotonga και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Rarotonga Daydreamer Escape και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Rarotonga Daydreamer Escape.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

Κατάλυμα
Toreaiva 91 Beachfront Studios
7.7 Καλό (2 κριτικές)0,31 χλμΚουζίνα, ταράτσα/βεράντα, Μπαλκόνι+116 €
Κατάλυμα
Toreaiva Beachfront Studios
0,31 χλμΚλιματισμός+107 €
Κατάλυμα
Perfectly located 2-bedroom beachfront condo on quiet swimming/snorkelling beach
0,64 χλμΜπαλκόνι, με κλιματισμό, γκριλ+333 €
Κατάλυμα
Heimaeva Villa .Cool breezy villa with own private pool
0,66 χλμΙδιωτική πισίνα, Εξωτερική πισίνα, με κλιματισμό+769 €
Κατάλυμα
JJ's Retreat
9.1 Εξαιρετικό (77 κριτικές)1,92 χλμΜόνο για ενήλικες, Θέα στο βουνό, Εξωτερική πισίνα+92 €
Κατάλυμα
MM Studio 2 - Across the road from a stunning beach
8.8 Εξαιρετικό (17 κριτικές)1,69 χλμΜπαλκόνι, Καφετιέρα+95 €
Κατάλυμα
MM Studio 1 - Great Value for Stunning Beach
7.6 Καλό (5 κριτικές)1,69 χλμΜπαλκόνι, Καφετιέρα+96 €
Κατάλυμα
Capture The View, Hear The Waves -Tepaeruvista
9.6 Εξαιρετικό (15 κριτικές)0,85 χλμΜπάρμπεκιου+105 €
Κατάλυμα
Vaka Rua - right over the golden sand facing the lagoon with air con Free WIFI
10 Εξαιρετικό (6 κριτικές)0,72 χλμΜπαλκόνι, με κλιματισμό, γκριλ+207 €
Κατάλυμα
Tupe's Beach House
10 Εξαιρετικό (7 κριτικές)1,54 χλμWi-Fi, Μπαλκόνι, με κλιματισμό+176 €
Κατάλυμα
Marthalina's Beach Pool Villa with a beautiful lagoon beach to swim and snorkel
10 Εξαιρετικό (1 κριτική)1,81 χλμΙδιωτική πισίνα, Εξωτερική πισίνα, με κλιματισμό+544 €
Κατάλυμα
Ideal for Families or Groups of 8 Guests - Unlimited Wifi
9.9 Εξαιρετικό (40 κριτικές)1,9 χλμΚλιματισμός, γκριλ+310 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Σχέση ποιότητας/χρημάτων

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

9,7
5,7 km
Rarotonga
6,5 km