Holiday Inn Express Princeton Southeast

3 αστέρια
8,6
Πολύ καλό
βάσει 526 κριτικών
526 κριτικές
Πεμ 1.10
-
Παρ 2.10
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Προσφορές από
61 €
/Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Τύπος δωματίου
Πάροχος
Σύνολο ανά βράδυ
Κανονικό δωμάτιο, 1 κρεβάτι queen-size
61 €
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
73 €
Κανονικό δωμάτιο, 1 κρεβάτι queen-size
73 €
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Οι ψυχαγωγικές παροχές σε αυτό το ξενοδοχείο περιλαμβάνουν ανοιχτά γήπεδα τένις, εσωτερική πισίνα και γυμναστήριο. Δεν επιτρέπεται η είσοδος σε παιδιά κάτω των 10 ετών σε πισίνα, γυμναστήριο ή μπανιέρα υδρομασάζ χωρίς τη συνοδεία ενηλίκου. Οι ψυχαγωγικές δραστηριότητες που αναγράφονται παρακάτω είναι διαθέσιμες είτε στο χώρο των εγκαταστάσεων είτε κοντά σε αυτόν και μπορεί να χρεώνονται ξεχωριστά.
8,6
Πολύ καλό
526 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Holiday Inn Express Princeton Southeast

Πεμ 1.10
-
Παρ 2.10
Κανονικό δωμάτιο, 1 κρεβάτι queen-size
61 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, άγνωστος τύπος κρεβατιού
100 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
73 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
109 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, 1 κρεβάτι queen-size
73 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, 1 κρεβάτι queen-size
75 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
488 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
80 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, 1 κρεβάτι queen-size
81 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
81 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
102 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, 1 κρεβάτι queen-size
86 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
93 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
104 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, 1 κρεβάτι queen-size
107 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, άγνωστος τύπος κρεβατιού
137 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 1 κρεβάτι queen-size
110 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
119 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, 2 κρεβάτια queen-size
135 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
140 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 2 κρεβάτια queen-size
170 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Holiday Inn Express Princeton Southeast

  • Εσωτερική πισίνα
  • Γυμναστήριο
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/Σαλόνι
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Τσαγιέρα/καφετιέρα
  • Καφετιέρα
  • Δωρεάν πάρκινγκ
  • Aίθουσα συνεδριάσεων
  • Wi-Fi σε όλους τους χώρους

Κριτικές για το Holiday Inn Express Princeton Southeast

8,6
Πολύ καλό
526 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
314
Πολύ καλό
82
Καλό
48
Οκ
27
Μέτρια
19
Μέτριο
8
Κακό
28
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Τοποθεσία

870 Scudders Mill Road, Princeton, NJ 08540

Κοντινά αξιοθέατα

  • Princeton Junction station3.2 χλμ
  • Princeton University Stadium4.2 χλμ
  • Princeton University4.3 χλμ
  • Seeley G. Mudd Manuscript Library4.5 χλμ
  • Prospect House4.8 χλμ
  • Princeton University Chapel4.9 χλμ
  • Princeton University Art Museum4.9 χλμ
  • Princeton Garden Theatre5 χλμ
  • Joseph Henry House5 χλμ
  • Nassau Hall5.1 χλμ
  • McCarter Theater5.1 χλμ
  • Princeton Public Library5.2 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 15:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 11:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

Holiday Inn Express Princeton Southeast

Ποιον μήνα είναι χαμηλότερες οι τιμές για κράτηση στο Holiday Inn Express Princeton Southeast;

Ο φθηνότερος μήνας για διαμονή στο Holiday Inn Express Princeton Southeast είναι ο Δεκέμβριος, με μέση τιμή 79 € ανά διανυκτέρευση. Ο πιο ακριβός μήνας είναι ο Μάιος, με 353 € ανά διανυκτέρευση.

Ποια είναι η φθηνότερη ημέρα για να κάνετε κράτηση στο Holiday Inn Express Princeton Southeast;

Η φθηνότερη ημέρα για κράτηση στο Holiday Inn Express Princeton Southeast είναι Κυριακή, με μέση τιμή 102 € ανά διανυκτέρευση. Η ακριβότερη ημέρα είναι Παρασκευή, με 136 € ανά διανυκτέρευση.

Πόσο νωρίς πρέπει να κάνετε κράτηση στο Holiday Inn Express Princeton Southeast;

Για να εξασφαλίσετε την καλύτερη τιμή στο Holiday Inn Express Princeton Southeast, κάντε κράτηση περίπου 7 εβδομάδες νωρίτερα. Έτσι, θα εξοικονομήσετε περίπου 26%σε σύγκριση με την κράτηση την τελευταία στιγμή.

Holiday Inn Express Princeton Southeast: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Holiday Inn Express Princeton Southeast;

    Το Holiday Inn Express Princeton Southeast βρίσκεται στη διεύθυνση 870 Scudders Mill Road, 5 χλμ. από το κέντρο της πόλης Princeton. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Holiday Inn Express Princeton Southeast είναι: Princeton Junction station.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Holiday Inn Express Princeton Southeast;

    Στο Holiday Inn Express Princeton Southeast, το check-in γίνεται στις 15:00 και το check-out στις 11:00.

  • Προσφέρει το Holiday Inn Express Princeton Southeast δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Holiday Inn Express Princeton Southeast προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Προσφέρει το Holiday Inn Express Princeton Southeast δωρεάν πάρκινγκ;

    Ναι, το Holiday Inn Express Princeton Southeast προσφέρει δωρεάν πάρκινγκ.

  • Πόσο απέχει το Holiday Inn Express Princeton Southeast από το αεροδρόμιο;

    Το Holiday Inn Express Princeton Southeast απέχει 19,2 χλμ. από το Trenton-Mercer. Το Holiday Inn Express Princeton Southeast απέχει 53,6 χλμ. από το Morristown.

  • Έχει πισίνα το Holiday Inn Express Princeton Southeast;

    Ναι, το Holiday Inn Express Princeton Southeast έχει πισίνα.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Holiday Inn Express Princeton Southeast;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Holiday Inn Express Princeton Southeast σε Princeton και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Holiday Inn Express Princeton Southeast και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Holiday Inn Express Princeton Southeast.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

3άστερο ξενοδοχείο
18% φθηνότερο
Crowne Plaza Princeton - Conference Center By IHG
8.1 Εξαιρετικό (1.063 κριτικές)0 χλμΕσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+71 €
3άστερο ξενοδοχείο
18% φθηνότερο
Crowne Plaza Princeton - Conference Center By IHG
8.1 Εξαιρετικό (1.063 κριτικές)0 χλμΕσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+71 €
3άστερο ξενοδοχείο
18% φθηνότερο
Crowne Plaza Princeton - Conference Center By IHG
8.1 Εξαιρετικό (1.063 κριτικές)0 χλμΕσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+71 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

5,0 km
Trenton-Mercer
19,2 km