Δωρεάν χρήσηΧωρίς κρυφές χρεώσεις ή προμήθειες.
Φιλτράρετε τις προσφορές σαςΦιλτράρετε για δωρεάν ακύρωση, δωρεάν πρωινό κ.ά.
Εκατομμύρια κριτικέςΔείτε βαθμολογίες από εκατομμύρια κριτικές πραγματικών επισκεπτών.
Περιτριγυρισμένο από ένα πάρκο 15 στρεμμάτων, το Aktivpanoramahotel Daniel βρίσκεται στο Sautens στην είσοδο της κοιλάδας Ötz. Διαθέτει μεγάλο χώρο σπα και κατά τη διάρκεια του καλοκαιριού εξωτερική πισίνα που θερμαίνεται με ηλιακή ενέργεια. Κάθε δωμάτιο διαθέτει μίνι μπαρ, θυρίδα ασφαλείας, καθιστικό, τηλεόραση επίπεδης οθόνης και μπαλκόνι. Οι εγκαταστάσεις σπα περιλαμβάνουν σάουνα, ατμόλουτρο, ντους με υδρομασάζ, πισίνα Kneipp, υδρομασάζ και αίθουσα χαλάρωσης με θέα στο βουνό. Προσφέρονται μασάζ και περιποιήσεις ομορφιάς. Υπάρχει επίσης γυμναστήριο. Η βεράντα προσφέρει πανοραμική θέα στις Άλπεις Stubai και τις Άλπεις Ötztal. Το Panoramahotel Daniel διαθέτει επίσης αίθουσα παιχνιδιών, όπου οι επισκέπτες μπορούν να παίξουν μπιλιάρδο, επιτραπέζιο ποδόσφαιρο και φλιπεράκι. Η ημιδιατροφή περιλαμβάνει πλούσιο μπουφέ πρωινού και δείπνο 5 πιάτων με επιλογή από πιάτα, καθώς και απογευματινό μπουφέ με κέικ και ποικιλία από σούπες και φρούτα. Το Hotel Daniel διαθέτει κελάρι κρασιών και προσφέρει συνεδρίες γευσιγνωσίας Schnapps μία φορά την εβδομάδα. Προσφέρονται a la carte πιάτα 5 ημέρες την εβδομάδα. Το χειμώνα, το ιδιωτικό λεωφορείο του Hotel Daniel σας μεταφέρει στο χιονοδρομικό κέντρο Hochötz και Kühtai μέσα σε λίγα λεπτά. Το Sölden και το Hochgurgl είναι προσβάσιμα με το δωρεάν λεωφορείο σκι. Το Aktiv-Panoramahotel Daniel προσφέρει δωρεάν χώρο στάθμευσης. Η λίμνη Piburg απέχει 10 λεπτά με το αυτοκίνητο.
Περιτριγυρισμένο από ένα πάρκο 15 στρεμμάτων, το Aktivpanoramahotel Daniel βρίσκεται στο Sautens στην είσοδο της κοιλάδας Ötz. Διαθέτει μεγάλο χώρο σπα και κατά τη διάρκεια του καλοκαιριού εξωτερική πισίνα που θερμαίνεται με ηλιακή ενέργεια. Κάθε δωμάτιο διαθέτει μίνι μπαρ, θυρίδα ασφαλείας, καθιστικό, τηλεόραση επίπεδης οθόνης και μπαλκόνι. Οι εγκαταστάσεις σπα περιλαμβάνουν σάουνα, ατμόλουτρο, ντους με υδρομασάζ, πισίνα Kneipp, υδρομασάζ και αίθουσα χαλάρωσης με θέα στο βουνό. Προσφέρονται μασάζ και περιποιήσεις ομορφιάς. Υπάρχει επίσης γυμναστήριο. Η βεράντα προσφέρει πανοραμική θέα στις Άλπεις Stubai και τις Άλπεις Ötztal. Το Panoramahotel Daniel διαθέτει επίσης αίθουσα παιχνιδιών, όπου οι επισκέπτες μπορούν να παίξουν μπιλιάρδο, επιτραπέζιο ποδόσφαιρο και φλιπεράκι. Η ημιδιατροφή περιλαμβάνει πλούσιο μπουφέ πρωινού και δείπνο 5 πιάτων με επιλογή από πιάτα, καθώς και απογευματινό μπουφέ με κέικ και ποικιλία από σούπες και φρούτα. Το Hotel Daniel διαθέτει κελάρι κρασιών και προσφέρει συνεδρίες γευσιγνωσίας Schnapps μία φορά την εβδομάδα. Προσφέρονται a la carte πιάτα 5 ημέρες την εβδομάδα. Το χειμώνα, το ιδιωτικό λεωφορείο του Hotel Daniel σας μεταφέρει στο χιονοδρομικό κέντρο Hochötz και Kühtai μέσα σε λίγα λεπτά. Το Sölden και το Hochgurgl είναι προσβάσιμα με το δωρεάν λεωφορείο σκι. Το Aktiv-Panoramahotel Daniel προσφέρει δωρεάν χώρο στάθμευσης. Η λίμνη Piburg απέχει 10 λεπτά με το αυτοκίνητο.
ΠερισσότεραΤο Hotel Habicher Hof 4-Sterne-Superior ανακαινίστηκε πλήρως το Νοέμβριο του 2021 και περιβάλλεται από τις Άλπεις Ötztal. Προσφέρει superior καταλύματα 4 αστέρων με χώρο στάθμευσης, εσωτερική και εξωτερική πισίνα, κέντρο ευεξίας που ανακαινίστηκε το 2021 (με πισίνα, διαφορετικές σάουνες, χώρο περιποίησης και χώρο χαλάρωσης) και πρόσφατα ανακαινισμένα δωμάτια και ρεσεψιόν/μπαρ/εστιατόριο/στούντιο. Στο εστιατόριο ή στη σέρα σερβίρονται αυστριακές και διεθνείς σπεσιαλιτέ. Το χιονοδρομικό κέντρο Hoch-Oetz/Kühtai απέχει 2χλμ; ενώ ακριβώς έξω από το ξενοδοχείο υπάρχει στάση λεωφορείου σκι. Από τις αρχές Ιουνίου έως τις αρχές Οκτωβρίου, η καλοκαιρινή κάρτα συμπεριλαμβάνεται στην τιμή. Αυτή η κάρτα προσφέρει πολλά δωρεάν προνόμια και εκπτώσεις, όπως δωρεάν χρήση των τοπικών τελεφερίκ και λεωφορείων.
Το Hotel Habicher Hof 4-Sterne-Superior ανακαινίστηκε πλήρως το Νοέμβριο του 2021 και περιβάλλεται από τις Άλπεις Ötztal. Προσφέρει superior καταλύματα 4 αστέρων με χώρο στάθμευσης, εσωτερική και εξωτερική πισίνα, κέντρο ευεξίας που ανακαινίστηκε το 2021 (με πισίνα, διαφορετικές σάουνες, χώρο περιποίησης και χώρο χαλάρωσης) και πρόσφατα ανακαινισμένα δωμάτια και ρεσεψιόν/μπαρ/εστιατόριο/στούντιο. Στο εστιατόριο ή στη σέρα σερβίρονται αυστριακές και διεθνείς σπεσιαλιτέ. Το χιονοδρομικό κέντρο Hoch-Oetz/Kühtai απέχει 2χλμ; ενώ ακριβώς έξω από το ξενοδοχείο υπάρχει στάση λεωφορείου σκι. Από τις αρχές Ιουνίου έως τις αρχές Οκτωβρίου, η καλοκαιρινή κάρτα συμπεριλαμβάνεται στην τιμή. Αυτή η κάρτα προσφέρει πολλά δωρεάν προνόμια και εκπτώσεις, όπως δωρεάν χρήση των τοπικών τελεφερίκ και λεωφορείων.
ΠερισσότεραΠεριτριγυρισμένο από όμορφα δάση και βοσκότοπους, το Hotel Jägerhof στο Oetz προσφέρει πανοραμική θέα στις Άλπεις Ötztal. Επιπλωμένο σε παραδοσιακό τιρολέζικο στιλ, διαθέτει σπα με σάουνα και tepidarium, καθώς και μπαρ. Προσφέρει παιδική χαρά και δωρεάν Wi-Fi στους κοινόχρηστους χώρους. Προσφέρεται ψυχαγωγικό και αθλητικό πρόγραμμα για ενήλικες και παιδιά.
Περιτριγυρισμένο από όμορφα δάση και βοσκότοπους, το Hotel Jägerhof στο Oetz προσφέρει πανοραμική θέα στις Άλπεις Ötztal. Επιπλωμένο σε παραδοσιακό τιρολέζικο στιλ, διαθέτει σπα με σάουνα και tepidarium, καθώς και μπαρ. Προσφέρει παιδική χαρά και δωρεάν Wi-Fi στους κοινόχρηστους χώρους. Προσφέρεται ψυχαγωγικό και αθλητικό πρόγραμμα για ενήλικες και παιδιά.
ΠερισσότεραΜόλις 700μ. από το χιονοδρομικό κέντρο Hoch-Oetz, το Aktivhotel Waldhof βρίσκεται στην είσοδο της κοιλάδας Ötz. Διαθέτει μεγάλο χώρο σπα με εσωτερική πισίνα και θερμαινόμενη εξωτερική πισίνα. Στο εστιατόριο ή στη βεράντα σερβίρονται τιρολέζικες και διεθνείς σπεσιαλιτέ. Οι επισκέπτες του Waldhof απολαμβάνουν θεματικές βραδιές και μπουφέ. Ο χειμερινός κήπος προσφέρει πανοραμική θέα στο βουνό. Τα ευρύχωρα δωμάτια του Waldhof Aktivhotel διαθέτουν δορυφορική τηλεόραση, καθιστικό και μπάνιο με στεγνωτήρα μαλλιών. Οι εγκαταστάσεις σπα περιλαμβάνουν διάφορες σάουνες, όπως τιρολέζικη σάουνα, ατμόλουτρο και γυμναστήριο. Διατίθεται μεγάλη ποικιλία από περιποιήσεις ομορφιάς και μασάζ. Το Aktivhotel Waldhof προσφέρει δωρεάν ενοικίαση ποδηλάτων βουνού, χώρο αποθήκευσης ποδηλάτων και θερμαινόμενο χώρο αποθήκευσης εξοπλισμού σκι. Το δωρεάν λεωφορείο σκι μεταφέρει τους επισκέπτες στα χιονοδρομικά κέντρα Hoch-Oetz, Kühtai και Sölden. Το καλοκαίρι προσφέρονται πεζοπορίες με οδηγό. Το Aktivhotel Waldhof παρέχει δωρεάν ιδιωτικό χώρο στάθμευσης.
Μόλις 700μ. από το χιονοδρομικό κέντρο Hoch-Oetz, το Aktivhotel Waldhof βρίσκεται στην είσοδο της κοιλάδας Ötz. Διαθέτει μεγάλο χώρο σπα με εσωτερική πισίνα και θερμαινόμενη εξωτερική πισίνα. Στο εστιατόριο ή στη βεράντα σερβίρονται τιρολέζικες και διεθνείς σπεσιαλιτέ. Οι επισκέπτες του Waldhof απολαμβάνουν θεματικές βραδιές και μπουφέ. Ο χειμερινός κήπος προσφέρει πανοραμική θέα στο βουνό. Τα ευρύχωρα δωμάτια του Waldhof Aktivhotel διαθέτουν δορυφορική τηλεόραση, καθιστικό και μπάνιο με στεγνωτήρα μαλλιών. Οι εγκαταστάσεις σπα περιλαμβάνουν διάφορες σάουνες, όπως τιρολέζικη σάουνα, ατμόλουτρο και γυμναστήριο. Διατίθεται μεγάλη ποικιλία από περιποιήσεις ομορφιάς και μασάζ. Το Aktivhotel Waldhof προσφέρει δωρεάν ενοικίαση ποδηλάτων βουνού, χώρο αποθήκευσης ποδηλάτων και θερμαινόμενο χώρο αποθήκευσης εξοπλισμού σκι. Το δωρεάν λεωφορείο σκι μεταφέρει τους επισκέπτες στα χιονοδρομικά κέντρα Hoch-Oetz, Kühtai και Sölden. Το καλοκαίρι προσφέρονται πεζοπορίες με οδηγό. Το Aktivhotel Waldhof παρέχει δωρεάν ιδιωτικό χώρο στάθμευσης.
ΠερισσότεραΑυτό το κατάλυμα (Natur & Aktiv Resort Ötztal, Oetz) βρίσκεται στην ακτή, 1 λεπτά με τα πόδια από: Ötztaler Ache και 13 λεπτά με τα πόδια από: Τελεφερίκ Σκι Acherkogel. Στις σημαντικές παροχές περιλαμβάνονται δωρεάν εφημερίδες στο λόμπι, υπηρεσίες στεγνοκαθαριστηρίου/πλυντηρίων και αποθήκευση αποσκευών. Με επιπλέον χρέωση οι επισκέπτες μπορούν να χρησιμοποιήσουν το λεωφορειάκι για μεταφορά από και προς το αεροδρόμιο κι επίσης στους χώρους μας θα βρείτε στάθμευση χωρίς παρκαδόρο (με χρέωση).
Αυτό το κατάλυμα (Natur & Aktiv Resort Ötztal, Oetz) βρίσκεται στην ακτή, 1 λεπτά με τα πόδια από: Ötztaler Ache και 13 λεπτά με τα πόδια από: Τελεφερίκ Σκι Acherkogel. Στις σημαντικές παροχές περιλαμβάνονται δωρεάν εφημερίδες στο λόμπι, υπηρεσίες στεγνοκαθαριστηρίου/πλυντηρίων και αποθήκευση αποσκευών. Με επιπλέον χρέωση οι επισκέπτες μπορούν να χρησιμοποιήσουν το λεωφορειάκι για μεταφορά από και προς το αεροδρόμιο κι επίσης στους χώρους μας θα βρείτε στάθμευση χωρίς παρκαδόρο (με χρέωση).
ΠερισσότεραΤο Hotel Seerose του Seehüter απέχει μόλις 500μ. από τη λίμνη Piburg στην κοιλάδα Ötz. Προσφέρει χώρο σπα 400μ2 με εσωτερική πισίνα και Wi-Fi. Όλα τα δωμάτια στο Hotel Seerose διαθέτουν μπαλκόνι, καθιστικό και δορυφορική τηλεόραση. Το σπα και γυμναστήριο περιλαμβάνει σάουνα και ατμόλουτρο. Μπορείτε επίσης να κάνετε κράτηση για διάφορα μασάζ. Η αίθουσα χαλάρωσης προσφέρει πανοραμική θέα στις Άλπεις Ötztal. Το εστιατόριο σερβίρει τιρολέζικη και διεθνή κουζίνα. Για τα παιδιά, το Hotel Seerose διαθέτει αίθουσα παιχνιδιών και παιδική χαρά στον κήπο. Παρέχεται δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης.
Το Hotel Seerose του Seehüter απέχει μόλις 500μ. από τη λίμνη Piburg στην κοιλάδα Ötz. Προσφέρει χώρο σπα 400μ2 με εσωτερική πισίνα και Wi-Fi. Όλα τα δωμάτια στο Hotel Seerose διαθέτουν μπαλκόνι, καθιστικό και δορυφορική τηλεόραση. Το σπα και γυμναστήριο περιλαμβάνει σάουνα και ατμόλουτρο. Μπορείτε επίσης να κάνετε κράτηση για διάφορα μασάζ. Η αίθουσα χαλάρωσης προσφέρει πανοραμική θέα στις Άλπεις Ötztal. Το εστιατόριο σερβίρει τιρολέζικη και διεθνή κουζίνα. Για τα παιδιά, το Hotel Seerose διαθέτει αίθουσα παιχνιδιών και παιδική χαρά στον κήπο. Παρέχεται δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης.
ΠερισσότεραΑυτό το κατάλυμα (Hotel Ritzlerhof, Sautens) βρίσκεται στα βουνά, 15 λεπτά με το αμάξι από: Τελεφερίκ Σκι Acherkogel και Λίμνη Piburger. Στις σημαντικές παροχές περιλαμβάνονται ένα επιχειρηματικό κέντρο, γρήγορο check-in και γρήγορο check-out. Αυτό το ξενοδοχείο διαθέτει 3 αίθουσες κατάλληλες για εκδηλώσεις. Η υπηρεσία παραλαβής από το σιδηροδρομικό σταθμό παρέχεται χωρίς επιπρόσθετη επιβάρυνση (διαθέσιμο 24 ώρες το 24ωρο) και στους χώρους μας θα βρείτε επίσης δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο.
Αυτό το κατάλυμα (Hotel Ritzlerhof, Sautens) βρίσκεται στα βουνά, 15 λεπτά με το αμάξι από: Τελεφερίκ Σκι Acherkogel και Λίμνη Piburger. Στις σημαντικές παροχές περιλαμβάνονται ένα επιχειρηματικό κέντρο, γρήγορο check-in και γρήγορο check-out. Αυτό το ξενοδοχείο διαθέτει 3 αίθουσες κατάλληλες για εκδηλώσεις. Η υπηρεσία παραλαβής από το σιδηροδρομικό σταθμό παρέχεται χωρίς επιπρόσθετη επιβάρυνση (διαθέσιμο 24 ώρες το 24ωρο) και στους χώρους μας θα βρείτε επίσης δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο.
ΠερισσότεραΜε εξωτερική και εσωτερική πισίνα, αυτό το παραδοσιακό και κομψό ξενοδοχείο συνδυάζει τιρολέζικη φιλοξενία με σύγχρονες ανέσεις στην καρδιά του Oetz στην αρχή της κοιλάδας Ötz, μόλις 300μ. από το τελεφερίκ. Παρέχεται δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. Η ιστορία του Posthotel Kassl 4-Sterne-Superior χρονολογείται από τον 17ο αιώνα. Το παλαιότερο είναι από το 1605. Οι επισκέπτες μπορούν να χαλαρώσουν στα πολλά ιστορικά lounge και δωμάτια. Το εστιατόριο του Posthotel Kassl 4-Sterne-Superior σερβίρει παραδοσιακή κουζίνα υψηλής ποιότητας και οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν το γεύμα τους στην εξωτερική βεράντα. Το σπα έκτασης 1.000μ2 περιλαμβάνει σάουνα με βότανα, ατμόλουτρο, καμπίνα υπέρυθρης ακτινοβολίας, νιπτήρα Kneipp, υδρομασάζ, γυμναστήριο και μασάζ. Τα ευρύχωρα δωμάτια χαλάρωσης προσφέρουν όμορφη θέα στο βουνό. Έχετε άμεση πρόσβαση σε πολλές ηλιόλουστες βεράντες και στο γκαζόν για ηλιοθεραπεία στον κήπο. Οι καλοκαιρινές επιλογές αναψυχής του ξενοδοχείου περιλαμβάνουν ξεναγήσεις πεζοπορίας. Η είσοδος στο κέντρο τένις Oetz (3 χωμάτινα γήπεδα) περιλαμβάνεται στην τιμή. Μπορείτε να παίξετε μπιλιάρδο και επιτραπέζιο ποδοσφαιράκι με πρόσθετη χρέωση. Το δωρεάν λεωφορείο σκι κάνει στάση ακριβώς μπροστά από το Posthotel Kassl 4-Sterne-Superior και σας μεταφέρει σε όλα τα χιονοδρομικά κέντρα της κοιλάδας Ötz, όπως το Sölden και το Kühtai. Παρέχεται επίσης δωρεάν υπηρεσία μεταφοράς προς το σταθμό του τελεφερίκ της κοιλάδας προς το χιονοδρομικό κέντρο Hochoetz.
Με εξωτερική και εσωτερική πισίνα, αυτό το παραδοσιακό και κομψό ξενοδοχείο συνδυάζει τιρολέζικη φιλοξενία με σύγχρονες ανέσεις στην καρδιά του Oetz στην αρχή της κοιλάδας Ötz, μόλις 300μ. από το τελεφερίκ. Παρέχεται δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. Η ιστορία του Posthotel Kassl 4-Sterne-Superior χρονολογείται από τον 17ο αιώνα. Το παλαιότερο είναι από το 1605. Οι επισκέπτες μπορούν να χαλαρώσουν στα πολλά ιστορικά lounge και δωμάτια. Το εστιατόριο του Posthotel Kassl 4-Sterne-Superior σερβίρει παραδοσιακή κουζίνα υψηλής ποιότητας και οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν το γεύμα τους στην εξωτερική βεράντα. Το σπα έκτασης 1.000μ2 περιλαμβάνει σάουνα με βότανα, ατμόλουτρο, καμπίνα υπέρυθρης ακτινοβολίας, νιπτήρα Kneipp, υδρομασάζ, γυμναστήριο και μασάζ. Τα ευρύχωρα δωμάτια χαλάρωσης προσφέρουν όμορφη θέα στο βουνό. Έχετε άμεση πρόσβαση σε πολλές ηλιόλουστες βεράντες και στο γκαζόν για ηλιοθεραπεία στον κήπο. Οι καλοκαιρινές επιλογές αναψυχής του ξενοδοχείου περιλαμβάνουν ξεναγήσεις πεζοπορίας. Η είσοδος στο κέντρο τένις Oetz (3 χωμάτινα γήπεδα) περιλαμβάνεται στην τιμή. Μπορείτε να παίξετε μπιλιάρδο και επιτραπέζιο ποδοσφαιράκι με πρόσθετη χρέωση. Το δωρεάν λεωφορείο σκι κάνει στάση ακριβώς μπροστά από το Posthotel Kassl 4-Sterne-Superior και σας μεταφέρει σε όλα τα χιονοδρομικά κέντρα της κοιλάδας Ötz, όπως το Sölden και το Kühtai. Παρέχεται επίσης δωρεάν υπηρεσία μεταφοράς προς το σταθμό του τελεφερίκ της κοιλάδας προς το χιονοδρομικό κέντρο Hochoetz.
ΠερισσότεραΧαμηλή περίοδος | Σεπτέμβριος |
---|---|
Περίοδος αιχμής | Μάιος |
Μέση τιμή (καθημερινή) | 263€ |
Μέση τιμή (Σαββατοκύριακο) | 199€ |
Αφού κάνετε αναζήτηση για ξενοδοχείο στην KAYAK, μπορείτε να τη βελτιώσετε με το φίλτρο Γειτονιάς που σας επιτρέπει να διαλέξετε τις κεντρικές περιοχές στην πόλη Oetz. Μπορείτε επίσης να κάνετε αναζήτηση με τον χάρτη για να διαλέξετε μια συγκεκριμένη περιοχή, όπως το κέντρο της πόλης Oetz
Δείτε τους αναλυτικούς χάρτες ξενοδοχείων μας και βρείτε τα καλύτερα ξενοδοχεία κοντά σας.
Υπάρχουν πολλά ξενοδοχεία σε Oetz που προσφέρουν πάρκινγκ, δωρεάν και με πληρωμή. Πολλοί χρήστες της KAYAK επιλέγουν τα Aktiv Panoramahotel Daniel, Hotel Habicher Hof και Seerose.