Lit Hotel Nakijin

3 αστέρια
8,7
Πολύ καλό
βάσει 733 κριτικών
733 κριτικές
Τρι 29.9
-
Τετ 30.9
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Το Lit Hotel NAKIJIN βρίσκεται σε απόσταση 8 λεπτών με το αυτοκίνητο από τα ερείπια του κάστρου Nakijin και προσφέρει δωμάτια με τηλεόραση επίπεδης οθόνης. Δωρεάν Wi-Fi διατίθεται στο λόμπι. Ένα μίνι μάρκετ βρίσκεται σε απόσταση 5 λεπτών με τα πόδια. Η στάση λεωφορείου Kumohi βρίσκεται μπροστά από το ξενοδοχείο. Όλα τα δωμάτια μη καπνιζόντων είναι κλιματιζόμενα και διαθέτουν ψυγείο και ηλεκτρικό βραστήρα. Το ιδιωτικό μπάνιο είναι εξοπλισμένο με δωρεάν προϊόντα περιποίησης και παντόφλες. Κατά τη διάρκεια της διαμονής σας, ο καθαρισμός δωματίου παρέχεται μόνο για τους επισκέπτες που διαμένουν τέσσερις ή περισσότερες συνεχόμενες νύχτες και θα γίνεται την τρίτη νύχτα. Αν επιθυμείτε καθαρισμό δωματίου εκτός από αυτό, θα ισχύει επιπλέον χρέωση. Στις εγκαταστάσεις διατίθενται αυτόματα μηχανήματα πώλησης ποτών. Το Lit Hotel Nakijin απέχει 15 λεπτά με το αυτοκίνητο από την παραλία Uppama, 15 λεπτά με το αυτοκίνητο από το Ενυδρείο Churaumi και 90 λεπτά με το αυτοκίνητο από το Αεροδρόμιο Naha.
8,7
Πολύ καλό
733 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Lit Hotel Nakijin

Τρι 29.9
-
Τετ 30.9
Προσφορές από
82 €
•Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Συγκρίνετε τιμές για Κανονικό δωμάτιο, Δίκλινο δωμάτιο και 5 ακόμη προσφορές στο Lit Hotel Nakijin.
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
82 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, 1 διπλό κρεβάτι
94 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
100 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
155 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
169 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
182 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
171 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Lit Hotel Nakijin

  • Εστιατόριο
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Τσαγιέρα/καφετιέρα
  • Δωρεάν πάρκινγκ
  • Wi-Fi σε όλους τους χώρους
  • Τηλεόραση
  • Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης
  • Αίθουσες συνεδριάσεων
  • Internet
  • Δωμάτιο πλυντηρίου

Κριτικές για το Lit Hotel Nakijin

8,7
Πολύ καλό
733 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
239
Πολύ καλό
166
Καλό
154
Οκ
76
Μέτρια
56
Μέτριο
26
Κακό
16
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Τοποθεσία

306 Heshiki, Nakijin 905-0423

Κοντινά αξιοθέατα

  • Ostrich Show Land62 μ
  • Uppama Beach2.8 χλμ
  • Nakijin Gusuku Castle3.7 χλμ
  • Nakijin-son Center for History and Culture3.7 χλμ
  • Kouri-jima5.6 χλμ
  • Kouri Ocean Tower5.8 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 15:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 11:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.
Αριθμός άδειας: 北保第 R5-91号

Lit Hotel Nakijin

Ποιον μήνα είναι χαμηλότερες οι τιμές για κράτηση στο Lit Hotel Nakijin;

Ο φθηνότερος μήνας για διαμονή στο Lit Hotel Nakijin είναι ο Μάιος, με μέση τιμή 75 € ανά διανυκτέρευση. Ο πιο ακριβός μήνας είναι ο Ιούλιος, με 227 € ανά διανυκτέρευση.

Lit Hotel Nakijin: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Lit Hotel Nakijin;

    Το Lit Hotel Nakijin βρίσκεται στη διεύθυνση 306 Heshiki, 1,1 χλμ. από το κέντρο της πόλης Nakijin. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Lit Hotel Nakijin είναι: Ostrich Show Land.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Lit Hotel Nakijin;

    Στο Lit Hotel Nakijin, το check-in γίνεται στις 15:00 και το check-out στις 11:00.

  • Προσφέρει το Lit Hotel Nakijin δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Lit Hotel Nakijin προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Προσφέρει το Lit Hotel Nakijin δωρεάν πάρκινγκ;

    Ναι, το Lit Hotel Nakijin προσφέρει δωρεάν πάρκινγκ.

  • Πόσο απέχει το Lit Hotel Nakijin από το αεροδρόμιο;

    Το Lit Hotel Nakijin απέχει 58,6 χλμ. από το Yoronjima. Το Lit Hotel Nakijin απέχει 63,3 χλμ. από το Οκινάουα Naha.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Lit Hotel Nakijin;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Lit Hotel Nakijin σε Nakijin και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Lit Hotel Nakijin και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Lit Hotel Nakijin.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

3άστερο ξενοδοχείο
Unbi Stay
0,37 χλμ+117 €
3άστερο ξενοδοχείο
59% φθηνότεροHotel Oceans Nakijin8.2 Εξαιρετικό (576 κριτικές)1,28 χλμΚολύμβηση με αναπνευστήρα, μπροστά στην παραλία, Εστιατόριο+34 €
1άστερο ξενοδοχείο
48% φθηνότερο
Muumin Farm
9 Εξαιρετικό (88 κριτικές)1,31 χλμ+43 €
3άστερο ξενοδοχείο
29% φθηνότερο
Condominium Ceaser Nakijin
8.2 Εξαιρετικό (116 κριτικές)1,38 χλμWi-Fi+59 €
3άστερο ξενοδοχείο
59% φθηνότεροHotel Oceans Nakijin8.2 Εξαιρετικό (576 κριτικές)1,28 χλμΚολύμβηση με αναπνευστήρα, μπροστά στην παραλία, Εστιατόριο+34 €
1άστερο ξενοδοχείο
48% φθηνότερο
Muumin Farm
9 Εξαιρετικό (88 κριτικές)1,31 χλμ+43 €
2άστερο ξενοδοχείο
38% φθηνότερο
Uminoyado Urumanchu & Condominium De Urumanchu
9 Εξαιρετικό (1 κριτική)1,93 χλμWi-Fi+52 €
3άστερο ξενοδοχείο
29% φθηνότερο
Condominium Ceaser Nakijin
8.2 Εξαιρετικό (116 κριτικές)1,38 χλμWi-Fi+59 €
3άστερο ξενοδοχείο
Nakijin/Wisteria Ocean Nakijin
9.2 Εξαιρετικό (29 κριτικές)1,94 χλμWi-Fi, Δωρεάν πάρκινγκ, Wi-Fi σε όλους τους χώρους+208 €
1άστερο ξενοδοχείο
48% φθηνότερο
Muumin Farm
9 Εξαιρετικό (88 κριτικές)1,31 χλμ+43 €
2άστερο ξενοδοχείο
38% φθηνότερο
Uminoyado Urumanchu & Condominium De Urumanchu
9 Εξαιρετικό (1 κριτική)1,93 χλμWi-Fi+52 €
3άστερο ξενοδοχείο
14% φθηνότερο
Forest West Nishi
8.6 Εξαιρετικό (10 κριτικές)1,56 χλμWi-Fi, Τηλεόραση επίπεδης οθόνης, Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης+72 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Απόσταση από το κέντρο

1,1 km