Robyns Nest Boutique Resort

5 αστέρια
7,9
Καλό
βάσει 555 κριτικών
555 κριτικές
Παρ 2.10
-
Σαβ 3.10
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Προσφορές από
99 €
/Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Τύπος δωματίου
Πάροχος
Σύνολο ανά βράδυ
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
99 €
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
103 €
Κανονικό δωμάτιο, 1 κρεβάτι queen-size
108 €
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Όσο βρίσκεστε εδώ, μπορείτε να απολαύσετε όλες τις ανέσεις του σπιτιού και ακόμα περισσότερα, όπως εποχική εξωτερική πισίνα και ψυγείο, καθώς και δωρεάν WiFi και τηλεόραση πλάσμα. Στις παροχές περιλαμβάνονται ανέσεις όπως σεντόνια από αιγυπτιακό βαμβάκι, υποαλλεργικά κλινοσκεπάσματα, κρεβάτι με ανώστρωμα και εγκαταστάσεις πλυντηρίων.
7,9
Καλό
555 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Robyns Nest Boutique Resort

Παρ 2.10
-
Σαβ 3.10
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
99 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
103 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 1 κρεβάτι queen-size
123 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, 1 κρεβάτι queen-size
108 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
236 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, 1 κρεβάτι queen-size
118 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
166 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, 1 κρεβάτι queen-size
119 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
132 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Robyns Nest Boutique Resort

  • Κολύμβηση με αναπνευστήρα
  • Εξωτερική πισίνα
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/Σαλόνι
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Τένις
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Δωρεάν πάρκινγκ
  • Aίθουσα συνεδριάσεων
  • Τηλεόραση

Κριτικές για το Robyns Nest Boutique Resort

7,9
Καλό
555 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
342
Πολύ καλό
101
Καλό
51
Οκ
25
Μέτρια
16
Μέτριο
7
Κακό
13
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Τοποθεσία

110 Lakewood Drive, Merimbula, NSW

Κοντινά αξιοθέατα

  • Merimbula Lake1.2 χλμ
  • Magic Mountain Recreational Park2.3 χλμ
  • Main Beach Recreation Reserve2.7 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 14:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 10:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

Robyns Nest Boutique Resort

Ποια είναι η φθηνότερη ημέρα για να κάνετε κράτηση στο Robyns Nest Boutique Resort;

Η φθηνότερη ημέρα για κράτηση στο Robyns Nest Boutique Resort είναι Τρίτη, με μέση τιμή 99 € ανά διανυκτέρευση. Η ακριβότερη ημέρα είναι Παρασκευή, με 236 € ανά διανυκτέρευση.

Robyns Nest Boutique Resort: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Robyns Nest Boutique Resort;

    Το Robyns Nest Boutique Resort βρίσκεται στη διεύθυνση 110 Lakewood Drive, 1,8 χλμ. από το κέντρο της πόλης Merimbula. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Robyns Nest Boutique Resort είναι: Merimbula Lake.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Robyns Nest Boutique Resort;

    Στο Robyns Nest Boutique Resort, το check-in γίνεται στις 14:00 και το check-out στις 10:00.

  • Προσφέρει το Robyns Nest Boutique Resort δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Robyns Nest Boutique Resort προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Προσφέρει το Robyns Nest Boutique Resort δωρεάν πάρκινγκ;

    Ναι, το Robyns Nest Boutique Resort προσφέρει δωρεάν πάρκινγκ.

  • Πόσο απέχει το Robyns Nest Boutique Resort από το αεροδρόμιο;

    Το Robyns Nest Boutique Resort απέχει 2,5 χλμ. από το Merimbula. Το Robyns Nest Boutique Resort απέχει 112,5 χλμ. από το Moruya.

  • Έχει πισίνα το Robyns Nest Boutique Resort;

    Ναι, το Robyns Nest Boutique Resort έχει πισίνα.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Robyns Nest Boutique Resort;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Robyns Nest Boutique Resort σε Merimbula και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Robyns Nest Boutique Resort και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Robyns Nest Boutique Resort.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

Κατάλυμα
Drift in - A Lakeview Holiday Escape
0,52 χλμΜπαλκόνι, με κλιματισμό+160 €
Κατάλυμα
Five Bedroom House with Pool - Sleeps up to 12
0,73 χλμΙδιωτική πισίνα, Εξωτερική πισίνα, Μπαλκόνι+726 €
3άστερο ξενοδοχείο
8% φθηνότεροKingfisher Motel8.7 Εξαιρετικό (307 κριτικές)0,88 χλμΜόνο για ενήλικες, Εξωτερική πισίνα, Υπηρεσία δωματίου+96 €
Κατάλυμα
Rosies Seaview - 4 Bedroom Option
9.3 Εξαιρετικό (3 κριτικές)0,93 χλμΜπαλκόνι, με κλιματισμό+263 €
Κατάλυμα
18% φθηνότερο
Tasman Holiday Parks - Merimbula
8.1 Εξαιρετικό (878 κριτικές)1,66 χλμΥδρομασάζ, Κουζίνα, κουζινίτσα+86 €
3άστερο ξενοδοχείο
8% φθηνότεροKingfisher Motel8.7 Εξαιρετικό (307 κριτικές)0,88 χλμΜόνο για ενήλικες, Εξωτερική πισίνα, Υπηρεσία δωματίου+96 €
3άστερο ξενοδοχείο
5% φθηνότεροHillcrest Merimbula8.6 Εξαιρετικό (1.684 κριτικές)0,96 χλμΕξωτερική πισίνα, Δωρεάν Wi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα+100 €
Κατάλυμα
Merimbula Heights 2
1,22 χλμΚουζίνα, ταράτσα/βεράντα, Μπαλκόνι+141 €
Κατάλυμα
Lontano
10 Εξαιρετικό (8 κριτικές)1,11 χλμΚουζίνα, Εξωτερικός χώρος φαγητού, με κλιματισμό+215 €
Κατάλυμα
La Casa del Lago
10 Εξαιρετικό (2 κριτικές)1,15 χλμΜπαλκόνι, με κλιματισμό, Καφετιέρα+298 €
Κατάλυμα
A Short time
9.7 Εξαιρετικό (9 κριτικές)1,89 χλμΜπαλκόνι, με κλιματισμό, Καφετιέρα+305 €
Κατάλυμα
Merimbula Heights
9.6 Εξαιρετικό (5 κριτικές)1,22 χλμΘέα στη λίμνη, Κουζίνα, ταράτσα/βεράντα+273 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Σχέση ποιότητας/χρημάτων

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

8,0
1,8 km
Merimbula
2,5 km