Evershine Resort & Spa

5 αστέρια
Παρ 10.7
-
Σαβ 11.7
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Προσφορές από
79 €
/Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Τύπος δωματίου
Πάροχος
Σύνολο ανά βράδυ
Queen room, 1 κρεβάτι queen-size
79 €
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Στο χώρο των εγκαταστάσεων υπάρχει εξωτερική πισίνα και πισίνα για παιδιά. Οι ψυχαγωγικές παροχές περιλαμβάνουν health club και χαμάμ. Η είσοδος σε παιδιά κάτω των 5 ετών δεν επιτρέπεται σε πισίνα ή health club χωρίς τη συνοδεία ενηλίκου. Οι ψυχαγωγικές δραστηριότητες που αναγράφονται παρακάτω είναι διαθέσιμες είτε στο χώρο των εγκαταστάσεων είτε κοντά σε αυτόν και μπορεί να χρεώνονται ξεχωριστά.
8,6
Πολύ καλό
1080 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Evershine Resort & Spa

Παρ 10.7
-
Σαβ 11.7
Queen room, 1 κρεβάτι queen-size
79 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.
Οι τιμές είναι για 1 βράδυ, με χρεώσεις αλλά χωρίς φόρους.

Παροχές στο Evershine Resort & Spa

  • Εξωτερική πισίνα
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/Σαλόνι
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Ενοικίαση ποδηλάτων
  • Καφετιέρα
  • Καφετέρια
  • Aίθουσα συνεδριάσεων
  • Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης
  • Παιδική πισίνα

Υπηρεσίες και εξυπηρέτηση

  • Aίθουσα συνεδριάσεων
  • Γρήγορο check-out
  • Δυνατότητα συναλλάγματος
  • Αίθουσες συνεδριάσεων
  • Υπηρεσία δωματίου
  • 24ωρη ρεσεψιόν

Δραστηριότητες

  • Οικολογικός τουρισμός
  • Ενοικίαση ποδηλάτων
  • Δωμάτιο παιχνιδιών
  • Μπιλιάρδο
  • Τοξοβολία

Βασικές παροχές

  • Internet
  • Wi-Fi
  • Ανεμιστήρας
  • Κλιματισμός
  • Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης

Πάρκινγκ και μετακίνηση

  • Πάρκινγκ
  • Μεταφορά αεροδρ.
  • Υπηρεσία μεταφοράς (με επιπλέον χρέωση)

Κουζίνα

  • Βραστήρας
  • Καφετιέρα
  • Κουζίνα

Εστιατόρια

  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/Σαλόνι
  • Καφετέρια

Γενικά

  • Παντόφλες
  • Διατίθενται δωμάτια που επικοινωνούν
  • Διαθέσιμος αποθηκευτικός χώρος

Προσβασιμότητα και καταλληλότητα

  • Ανελκυστήρας
  • Χώρος καπνιστών

Μπάνιο

  • Πιστολάκι
  • Μπουρνούζι

Πλυντήριο

  • Δωμάτιο πλυντηρίου
  • Υπηρεσία πλυσίματος ρούχων

Υγεία και ασφάλεια

  • Καθημερινή υπηρεσία δωματίου
  • Ασφάλεια

Εξωτερικός χώρος

  • Κήπος

Χώρος εργασίας

  • Γραφείο

Για οικογένειες

  • Παιδική πισίνα

Πισίνα

  • Εξωτερική πισίνα

Κριτικές για το Evershine Resort & Spa

8,6
Πολύ καλό
1080 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
656
Πολύ καλό
196
Καλό
102
Οκ
48
Μέτρια
26
Μέτριο
18
Κακό
34
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Βαθμολογία ανά πάροχο

Τοποθεσία

C.T.S No 182, Gautam Road, Mahabaleshwar

Κοντινά αξιοθέατα

  • Wilson Point261 μ
  • Venna Lake1.1 χλμ
  • Bazaar1.2 χλμ
  • Connaught Peak2.3 χλμ
  • Polo Grounds2.8 χλμ
  • Bombay Point3.9 χλμ
  • Lodwick Point4.1 χλμ
  • Elephant's Head Point4.4 χλμ
  • Mahabaleshwar temple4.5 χλμ
  • Panchganga temple4.5 χλμ
  • Arthur's Seat7.2 χλμ
  • Mapro Garden7.3 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 13:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 10:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

Πότε να κλείσετε δωμάτιο στο Evershine Resort & Spa

Τιμή ανά διανυκτέρευση. Οι τιμές δεν είναι σταθερές και μπορεί να αλλάξουν με την πάροδο του χρόνου.
Μέση τιμή ανά μήνα
Μέση τιμή ανά βράδυ

Evershine Resort & Spa: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Evershine Resort & Spa;

    Το Evershine Resort & Spa βρίσκεται στη διεύθυνση C.T.S No 182, Gautam Road, 1,2 χλμ. από το κέντρο της πόλης Mahabaleshwar. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Evershine Resort & Spa είναι: Wilson Point.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Evershine Resort & Spa;

    Στο Evershine Resort & Spa, το check-in γίνεται στις 13:00 και το check-out στις 10:00.

  • Πόσο απέχει το Evershine Resort & Spa από το αεροδρόμιο;

    Το Evershine Resort & Spa απέχει 77,8 χλμ. από το Pune Lohegaon. Το Evershine Resort & Spa απέχει 133,6 χλμ. από το Navi Mumbai Intl.

  • Έχει πισίνα το Evershine Resort & Spa;

    Ναι, το Evershine Resort & Spa έχει πισίνα.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Evershine Resort & Spa;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Evershine Resort & Spa σε Mahabaleshwar και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Evershine Resort & Spa και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Evershine Resort & Spa.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

2άστερο ξενοδοχείο
64% φθηνότερο
Hotel Arya
5.9 Οκ (12 κριτικές)0,03 χλμ+28 €
Κατάλυμα
Amore Villa
0,37 χλμ+146 €
Κατάλυμα
5% φθηνότερο
Marvelous 3-bedroom villa in Mahabaleshwar with stunning views
0,46 χλμΜπαλκόνι+72 €
Κατάλυμα
90% φθηνότερο
Om Niwas Cottage
0,62 χλμ+8 €
Κατάλυμα
90% φθηνότερο
Om Niwas Cottage
0,62 χλμ+8 €
3άστερο ξενοδοχείο
90% φθηνότερο
Hotel Rosewood Plaza Mahabaleshwar
0,87 χλμ+8 €
3άστερο ξενοδοχείο
88% φθηνότερο
Latanand Residency
1,03 χλμ+9 €
3άστερο ξενοδοχείο
86% φθηνότερο
Hotel Raaya Regency
6.7 Καλό (63 κριτικές)0,85 χλμ+11 €
3άστερο ξενοδοχείο
1% φθηνότερο
Bharat Hotel
9.6 Εξαιρετικό (1 κριτική)0,92 χλμΕστιατόριο, Υπηρεσία δωματίου, Aίθουσα συνεδριάσεων+75 €
3άστερο ξενοδοχείο
72% φθηνότερο
Hotel Pratap Heritage
8.1 Εξαιρετικό (4 κριτικές)1,05 χλμΥπηρεσία δωματίου, Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση+21 €
3άστερο ξενοδοχείο
22% φθηνότεροRegenta MPG Club7.5 Καλό (461 κριτικές)1,1 χλμΕστιατόριο, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+59 €
3άστερο ξενοδοχείο
78% φθηνότερο
Vyankatesh Hotel
7.1 Καλό (132 κριτικές)1,09 χλμΕστιατόριο, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+17 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Σχέση ποιότητας/χρημάτων

Απόσταση από το κέντρο

8,7
1,2 km