George Hotel

3 αστέρια
8,9
Πολύ καλό
βάσει 2465 κριτικών
2.465 κριτικές
Παρ 2.10
-
Σαβ 3.10
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Προσφορές από
60 €
/Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Τύπος δωματίου
Πάροχος
Σύνολο ανά βράδυ
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
60 €
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Το George Hotel στεγάζεται σε ένα μεγαλοπρεπές κτίριο στο Λβιβ, με θέα στο άγαλμα του Άνταμ Μικιέβιτς. Η Όπερα και η πλατεία του Δημαρχείου απέχουν περίπου 2 λεπτά με τα πόδια από το ξενοδοχείο. Τα περίτεχνα δωμάτια στο Hotel George διαθέτουν κομψή, αντίκα επίπλωση. Κάθε ένα είναι εξοπλισμένο με καλωδιακή τηλεόραση, δωρεάν Wi-Fi. Ορισμένα δωμάτια διαθέτουν χώρους καθιστικού. Το εστιατόριο του ξενοδοχείου, με τα ψηλά ταβάνια και τον ατμοσφαιρικό φωτισμό, είναι ιδανικό μέρος για να απολαύσετε το μεσημεριανό γεύμα ή το δείπνο σας. Το George διαθέτει 24ωρη ρεσεψιόν. Διατίθεται υπηρεσία μεταφοράς προς το Διεθνές Αεροδρόμιο και τον Σιδηροδρομικό Σταθμό του Λβιβ κατόπιν αιτήματος.
8,9
Πολύ καλό
2465 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το George Hotel

Παρ 2.10
-
Σαβ 3.10
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
60 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο George Hotel

  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/Σαλόνι
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Aίθουσα συνεδριάσεων
  • Wi-Fi σε όλους τους χώρους
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Τηλεόραση
  • Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση
  • Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης

Κριτικές για το George Hotel

8,9
Πολύ καλό
2465 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
1448
Πολύ καλό
492
Καλό
285
Οκ
86
Μέτρια
85
Μέτριο
33
Κακό
36
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Βαθμολογία ανά πάροχο

Όλες οι κριτικές

9.7
Θαυμάσιο
Joe, Μαΐ 2019
Πλεονεκτήματα (+) Φθαρμένο, αλλά καθαρό. Εξαιρετικό προσωπικό, πρωινό, τοποθεσία, WiFi, τιμή.
Μειονεκτήματα (-) Ελπίζω ότι θα συνεχίσει να ανασκευάζει το κτήριο σε πρώην δόξα.
7.7
Καλό
Ανώνυμος, Σεπ 2018
Πλεονεκτήματα (+) Ενδιαφέρον να μείνετε σε ένα κτήριο χαρακτήρων, όπου μπορείτε να νιώσετε την ιστορία. Πολλοί κίνδυνοι παραπατήματος με τη μορφή χειλιών 3 ιντσών στην μπροστινή είσοδο και σε όλο το κτίριο. Οι μοκέτες χρειάζονται κακή αντικατάσταση. Θα μπορούσατε να δείτε και να νιώσετε τα τραχιά, σπασμένα πλακάκια που τα χαλιά είχαν τοποθετηθεί με το σκλωπό. Το προσωπικό της ρεσεψιόν ήταν πεπειραμένο, φιλικό και ε...
Περισσότερα
8.5
Πολύ καλό
Ανώνυμος, Ιουλ 2018
Πλεονεκτήματα (+) Όμορφο παλιό ξενοδοχείο Πραγματικά υπέροχο πρωινό. Καταπληκτικός πιανίστας κατά τη διάρκεια του πρωινού, επίσης.
Μειονεκτήματα (-) Δυστυχώς δεν υπάρχει κλιματισμός στο δωμάτιο μας. Όμως ευτυχώς είχε δροσιά κατά τη διάρκεια της διαμονή μας

Τοποθεσία

Mickiewicz sq., 1, Lviv 79000

Κοντινά αξιοθέατα

  • Lviv City Centre119 μ
  • Lwow Ghetto174 μ
  • Latin Cathedral232 μ
  • Rynok Square305 μ
  • Lviv Art Palace346 μ
  • Lubomirski Palace396 μ
  • Dominican Church0.5 χλμ
  • Pharmacy Museum0.5 χλμ
  • Armenian Cathedral0.5 χλμ
  • Church of the Transfiguration0.6 χλμ
  • Lviv Theatre of Opera and Ballet0.6 χλμ
  • Jakob Glanzer Shul0.8 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 14:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 12:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

George Hotel: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το George Hotel;

    Το George Hotel βρίσκεται στη διεύθυνση Mickiewicz sq., 1, 0,2 χλμ. από το κέντρο της πόλης Lviv. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο George Hotel είναι: Lviv City Centre.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο George Hotel;

    Στο George Hotel, το check-in γίνεται στις 14:00 και το check-out στις 12:00.

  • Προσφέρει το George Hotel δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το George Hotel προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Πόσο απέχει το George Hotel από το αεροδρόμιο;

    Το George Hotel απέχει 6,1 χλμ. από το Lviv Danylo Halytskyi Intl. Το George Hotel απέχει 116,2 χλμ. από το Ivano-Frankivsk Intl.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το George Hotel;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του George Hotel σε Lviv και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο George Hotel και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το George Hotel.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

Κατάλυμα
1% φθηνότερο
Apartment Mitskevicha 5a
8.3 Εξαιρετικό (17 κριτικές)0,11 χλμ+67 €
Κατάλυμα
57% φθηνότερο
Smart Apartment Rappoporta 7a-2
4.6 Οκ (4 κριτικές)0,13 χλμ+30 €
Κατάλυμα
57% φθηνότερο
Smart Apartment Teodora 5b
0,13 χλμ+30 €
Κατάλυμα
56% φθηνότερο
Smart Apartment Chornovola 21b
0,13 χλμ+30 €
Κατάλυμα
57% φθηνότερο
Smart Apartment Rappoporta 7a-2
4.6 Οκ (4 κριτικές)0,13 χλμ+30 €
Κατάλυμα
57% φθηνότερο
Smart Apartment Teodora 5b
0,13 χλμ+30 €
Κατάλυμα
56% φθηνότερο
Smart Apartment Chornovola 21b
0,13 χλμ+30 €
Κατάλυμα
56% φθηνότερο
Smart Apartment Teodora 5a
7.1 Καλό (7 κριτικές)0,13 χλμ+30 €
Κατάλυμα
1% φθηνότερο
Apartment Mitskevicha 5a
8.3 Εξαιρετικό (17 κριτικές)0,11 χλμ+67 €
Κατάλυμα
56% φθηνότερο
Smart Apartment Teodora 5a
7.1 Καλό (7 κριτικές)0,13 χλμ+30 €
Κατάλυμα
57% φθηνότερο
Smart Apartment Rappoporta 7a-2
4.6 Οκ (4 κριτικές)0,13 χλμ+30 €
Κατάλυμα
57% φθηνότερο
Smart Apartment Teodora 5b
0,13 χλμ+30 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Σχέση ποιότητας/χρημάτων

Απόσταση από το κέντρο

8,8
0,2 km