Leisure Inn Penny Royal Hotel & Apartments

3 αστέρια
8,2
Πολύ καλό
βάσει 3630 κριτικών
3.630 κριτικές
Παρ 16.10
-
Σαβ 17.10
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Οι ψυχαγωγικές δραστηριότητες που αναγράφονται παρακάτω είναι διαθέσιμες είτε στο χώρο των εγκαταστάσεων είτε κοντά σε αυτόν και μπορεί να χρεώνονται ξεχωριστά.
8,2
Πολύ καλό
3630 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Leisure Inn Penny Royal Hotel & Apartments

Παρ 16.10
-
Σαβ 17.10
Προσφορές από
75 €
•Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Συγκρίνετε τιμές για Κανονικό δωμάτιο, Queen room και 14 ακόμη προσφορές στο Leisure Inn Penny Royal Hotel & Apartments.
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Κανονικό δωμάτιο, 1 κρεβάτι queen-size
Queen room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, 1 ημίδιπλο κρεβάτι
Queen room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Κανονικό δωμάτιο, 1 κρεβάτι queen-size
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Queen room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Queen room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Κανονικό δωμάτιο, 1 κρεβάτι queen-size
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Κανονικό δωμάτιο, 1 κρεβάτι queen-size
Queen room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Queen room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Leisure Inn Penny Royal Hotel & Apartments

  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/Σαλόνι
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Τσαγιέρα/καφετιέρα
  • Καφετέρια
  • Δωρεάν πάρκινγκ
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Τηλεόραση
  • Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης
  • Αίθουσες συνεδριάσεων

Κριτικές για το Leisure Inn Penny Royal Hotel & Apartments

8,2
Πολύ καλό
3630 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
1502
Πολύ καλό
852
Καλό
646
Οκ
250
Μέτρια
207
Μέτριο
84
Κακό
89
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Τοποθεσία

147 Paterson Street, Launceston, TAS 7250

Κοντινά αξιοθέατα

  • Penny Royal World201 μ
  • Royal Park0.4 χλμ
  • Queen Victoria Museum0.5 χλμ
  • Seagrass Design0.7 χλμ
  • Brisbane Street Mall0.7 χλμ
  • Civic Square0.7 χλμ
  • Quadrant Mall0.8 χλμ
  • 1842 Gallery0.9 χλμ
  • Princess Theatre1 χλμ
  • Cataract Gorge1.1 χλμ
  • Boags Brewery1.2 χλμ
  • Design Centre Tasmania1.2 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 14:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 10:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

Leisure Inn Penny Royal Hotel & Apartments

Ποιον μήνα είναι χαμηλότερες οι τιμές για κράτηση στο Leisure Inn Penny Royal Hotel & Apartments;

Ο φθηνότερος μήνας για διαμονή στο Leisure Inn Penny Royal Hotel & Apartments είναι ο Ιούλιος, με μέση τιμή 89 € ανά διανυκτέρευση. Ο πιο ακριβός μήνας είναι ο Ιανουάριος, με 126 € ανά διανυκτέρευση.

Ποια είναι η φθηνότερη ημέρα για να κάνετε κράτηση στο Leisure Inn Penny Royal Hotel & Apartments;

Η φθηνότερη ημέρα για κράτηση στο Leisure Inn Penny Royal Hotel & Apartments είναι Πέμπτη, με μέση τιμή 93 € ανά διανυκτέρευση. Η ακριβότερη ημέρα είναι Σάββατο, με 152 € ανά διανυκτέρευση.

Πόσο νωρίς πρέπει να κάνετε κράτηση στο Leisure Inn Penny Royal Hotel & Apartments;

Για να εξασφαλίσετε την καλύτερη τιμή στο Leisure Inn Penny Royal Hotel & Apartments, κάντε κράτηση περίπου 7 εβδομάδες νωρίτερα. Έτσι, θα εξοικονομήσετε περίπου 32%σε σύγκριση με την κράτηση την τελευταία στιγμή.

Leisure Inn Penny Royal Hotel & Apartments: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Leisure Inn Penny Royal Hotel & Apartments;

    Το Leisure Inn Penny Royal Hotel & Apartments βρίσκεται στη διεύθυνση 147 Paterson Street, περιοχή Launceston CBD, 0,4 χλμ. από το κέντρο της πόλης Launceston. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Leisure Inn Penny Royal Hotel & Apartments είναι: Penny Royal World.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Leisure Inn Penny Royal Hotel & Apartments;

    Στο Leisure Inn Penny Royal Hotel & Apartments, το check-in γίνεται στις 14:00 και το check-out στις 10:00.

  • Προσφέρει το Leisure Inn Penny Royal Hotel & Apartments δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Leisure Inn Penny Royal Hotel & Apartments προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Προσφέρει το Leisure Inn Penny Royal Hotel & Apartments δωρεάν πάρκινγκ;

    Ναι, το Leisure Inn Penny Royal Hotel & Apartments προσφέρει δωρεάν πάρκινγκ.

  • Πόσο απέχει το Leisure Inn Penny Royal Hotel & Apartments από το αεροδρόμιο;

    Το Leisure Inn Penny Royal Hotel & Apartments απέχει 13,1 χλμ. από το Launceston. Το Leisure Inn Penny Royal Hotel & Apartments απέχει 65,8 χλμ. από το Devonport.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Leisure Inn Penny Royal Hotel & Apartments;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Leisure Inn Penny Royal Hotel & Apartments σε Launceston και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Leisure Inn Penny Royal Hotel & Apartments και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Leisure Inn Penny Royal Hotel & Apartments.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

Κατάλυμα
History Meets Luxury - Meet Wahroonga!
9.7 Εξαιρετικό (3 κριτικές)0,18 χλμΚουζίνα, Μπαλκόνι, με κλιματισμό+200 €
Κατάλυμα
Pure Bliss - Comfort Delight
8.8 Εξαιρετικό (5 κριτικές)0,18 χλμΚουζίνα, wifi, Μπαλκόνι+243 €
Κατάλυμα
2 Houses, 1 Booking, Great Location
0,18 χλμΚουζίνα, Μπαλκόνι, με κλιματισμό+506 €
Κατάλυμα
Architectural Home: Near Gorge with Tamar Views
8.7 Εξαιρετικό (3 κριτικές)0,19 χλμΚουζίνα, ταράτσα/βεράντα, Μπαλκόνι+233 €
3άστερο ξενοδοχείο
22% φθηνότεροCentennial Inn on Bathurst7.7 Καλό (722 κριτικές)0,79 χλμΕστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι, Δωρεάν Wi-Fi+69 €
Κατάλυμα
5% φθηνότεροLaunceston Central Apartment Hotel7.9 Καλό (1.328 κριτικές)0,89 χλμΘέα στην πόλη, Κουζίνα, κουζινίτσα+84 €
4άστερο ξενοδοχείο
1% φθηνότεροAuldington Hotel8.3 Εξαιρετικό (1.365 κριτικές)0,44 χλμΥπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα+88 €
3άστερο ξενοδοχείο
Art Hotel on York8.4 Εξαιρετικό (2.204 κριτικές)0,25 χλμWi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα, Δωρεάν πάρκινγκ+92 €
Κατάλυμα
Wahroonga on Bourke
10 Εξαιρετικό (3 κριτικές)0,42 χλμΘέα στην πόλη, Θέα στο βουνό, κουζινίτσα+167 €
Κατάλυμα
History Meets Luxury - Meet Wahroonga!
9.7 Εξαιρετικό (3 κριτικές)0,18 χλμΚουζίνα, Μπαλκόνι, με κλιματισμό+200 €
Κατάλυμα
Hilltop Hideaway - Walk to Cataract Gorge
9.7 Εξαιρετικό (2 κριτικές)0,67 χλμΚουζίνα, με κλιματισμό, κλινοσκεπάσματα+160 €
Κατάλυμα
Stunning Apartment In The Cbd With Parki
9.5 Εξαιρετικό (8 κριτικές)0,77 χλμΜπαλκόνι, με κλιματισμό, κλινοσκεπάσματα+205 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

0,4 km
Launceston
13,1 km