Dormy Inn Premium Kushiro

3 αστέρια
8,7
Πολύ καλό
βάσει 2814 κριτικών
2.814 κριτικές
Πεμ 15.10
-
Παρ 16.10
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Οι ψυχαγωγικές παροχές σε ξενοδοχείο περιλαμβάνουν σάουνα. Οι ψυχαγωγικές δραστηριότητες που αναγράφονται παρακάτω είναι διαθέσιμες είτε στο χώρο των εγκαταστάσεων είτε κοντά σε αυτόν και μπορεί να χρεώνονται ξεχωριστά.
8,7
Πολύ καλό
2814 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Dormy Inn Premium Kushiro

Πεμ 15.10
-
Παρ 16.10
Προσφορές από
62 €
•Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Συγκρίνετε τιμές για Κανονικό δωμάτιο, Δίκλινο δωμάτιο και 17 ακόμη προσφορές στο Dormy Inn Premium Kushiro.
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
62 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Queen room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
64 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
70 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Queen room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
78 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
79 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Queen room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
82 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
86 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
110 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
122 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Δίκλινο δωμάτιο, 1 διπλό κρεβάτι
128 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Queen room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
149 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
160 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Dormy Inn Premium Kushiro

  • Εστιατόριο
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης
  • Internet
  • Πάρκινγκ
  • Σπα
  • Υπηρεσία πλυσίματος ρούχων
  • Δωμάτιο πλυντηρίου
  • Πιστολάκι

Κριτικές για το Dormy Inn Premium Kushiro

8,7
Πολύ καλό
2814 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
1456
Πολύ καλό
696
Καλό
366
Οκ
151
Μέτρια
73
Μέτριο
29
Κακό
44
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Τοποθεσία

2-1 Kita-Odori, Kushiro 085-0015

Κοντινά αξιοθέατα

  • Kushiro Fisherman's Wharf Moo174 μ
  • Kushiro Children's Museum Kodomo Yugakukan0.7 χλμ
  • Kushiro Washo Market0.9 χλμ
  • Yomemachi Furusatokan1.3 χλμ
  • Higashi-Kushiro Station2.5 χλμ
  • Kushiro Ice Arena4 χλμ
  • Shin-Otanoshike Station8 χλμ
  • Kushiro City Zoo16.4 χλμ
  • Yamahana Onsen Refre16.5 χλμ
  • Kushiro City Red-Crowned Crane Natural Park17.4 χλμ
  • Akan International Crane Centre26.2 χλμ
  • Ombetsu Train Station38.3 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 15:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 11:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

Dormy Inn Premium Kushiro

Ποιον μήνα είναι χαμηλότερες οι τιμές για κράτηση στο Dormy Inn Premium Kushiro;

Ο φθηνότερος μήνας για διαμονή στο Dormy Inn Premium Kushiro είναι ο Απρίλιος, με μέση τιμή 51 € ανά διανυκτέρευση. Ο πιο ακριβός μήνας είναι ο Αύγουστος, με 130 € ανά διανυκτέρευση.

Ποια είναι η φθηνότερη ημέρα για να κάνετε κράτηση στο Dormy Inn Premium Kushiro;

Η φθηνότερη ημέρα για κράτηση στο Dormy Inn Premium Kushiro είναι Τετάρτη, με μέση τιμή 66 € ανά διανυκτέρευση. Η ακριβότερη ημέρα είναι Δευτέρα, με 165 € ανά διανυκτέρευση.

Πόσο νωρίς πρέπει να κάνετε κράτηση στο Dormy Inn Premium Kushiro;

Για να εξασφαλίσετε την καλύτερη τιμή στο Dormy Inn Premium Kushiro, κάντε κράτηση περίπου 2 εβδομάδες νωρίτερα. Έτσι, θα εξοικονομήσετε περίπου 40%σε σύγκριση με την κράτηση την τελευταία στιγμή.

Dormy Inn Premium Kushiro: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Dormy Inn Premium Kushiro;

    Το Dormy Inn Premium Kushiro βρίσκεται στη διεύθυνση 2-1 Kita-Odori, 1,4 χλμ. από το κέντρο της πόλης Kushiro. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Dormy Inn Premium Kushiro είναι: Kushiro Fisherman's Wharf Moo.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Dormy Inn Premium Kushiro;

    Στο Dormy Inn Premium Kushiro, το check-in γίνεται στις 15:00 και το check-out στις 11:00.

  • Προσφέρει το Dormy Inn Premium Kushiro δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Dormy Inn Premium Kushiro προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Πόσο απέχει το Dormy Inn Premium Kushiro από το αεροδρόμιο;

    Το Dormy Inn Premium Kushiro απέχει 16,9 χλμ. από το Kushiro. Το Dormy Inn Premium Kushiro απέχει 80,8 χλμ. από το Nakashibetsu.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Dormy Inn Premium Kushiro;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Dormy Inn Premium Kushiro σε Kushiro και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Dormy Inn Premium Kushiro και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Dormy Inn Premium Kushiro.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

3άστερο ξενοδοχείο
20% φθηνότεροHotel Global View Kushiro8 Εξαιρετικό (1.306 κριτικές)0,16 χλμΕστιατόριο, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+51 €
3άστερο ξενοδοχείο
Kushiro Century Castle Hotel8.8 Εξαιρετικό (1.450 κριτικές)0,23 χλμΕστιατόριο, Δωρεάν Wi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα+73 €
4άστερο ξενοδοχείο
Crowne Plaza Ana Kushiro8 Εξαιρετικό (740 κριτικές)0,28 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Υπηρεσία δωματίου+108 €
3άστερο ξενοδοχείο
35% φθηνότεροHotel Axia Inn Kushiro7.4 Καλό (1.572 κριτικές)0,32 χλμWi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους, Τηλεόραση επίπεδης οθόνης+42 €
3άστερο ξενοδοχείο
51% φθηνότεροSmile Hotel Kushiro7.8 Καλό (1.384 κριτικές)0,38 χλμΕστιατόριο, Δωρεάν Wi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους+32 €
3άστερο ξενοδοχείο
35% φθηνότεροHotel Axia Inn Kushiro7.4 Καλό (1.572 κριτικές)0,32 χλμWi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους, Τηλεόραση επίπεδης οθόνης+42 €
3άστερο ξενοδοχείο
35% φθηνότεροComfort Hotel Kushiro7.8 Καλό (1.231 κριτικές)0,75 χλμWi-Fi, Καφετιέρα, Wi-Fi σε όλους τους χώρους+42 €
3άστερο ξενοδοχείο
34% φθηνότερο
Lasting Hotel
7.1 Καλό (120 κριτικές)1 χλμΕστιατόριο, Δωρεάν Wi-Fi, Δωρεάν πάρκινγκ+42 €
3άστερο ξενοδοχείο
Kushiro Century Castle Hotel8.8 Εξαιρετικό (1.450 κριτικές)0,23 χλμΕστιατόριο, Δωρεάν Wi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα+73 €
3άστερο ξενοδοχείο
20% φθηνότεροHotel Global View Kushiro8 Εξαιρετικό (1.306 κριτικές)0,16 χλμΕστιατόριο, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+51 €
4άστερο ξενοδοχείο
Crowne Plaza Ana Kushiro8 Εξαιρετικό (740 κριτικές)0,28 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Υπηρεσία δωματίου+108 €
3άστερο ξενοδοχείο
17% φθηνότεροHotel Route-Inn Kushiro Ekimae8 Εξαιρετικό (1.337 κριτικές)0,82 χλμΕστιατόριο, Δωρεάν Wi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους+53 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

1,4 km
Kushiro
16,9 km