Kusatsu Onsen Daitokan

3 αστέρια
7,0
Καλό
βάσει 1910 κριτικών
1.910 κριτικές
Τρι 29.9
-
Τετ 30.9
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Όσο βρίσκεστε εδώ, μπορείτε να απολαύσετε όλες τις ανέσεις του σπιτιού και ακόμα περισσότερα, όπως ψυγείο και δωρεάν WiFi, καθώς και τηλεόραση και τουαλέτα με ηλεκτρονικό μπιντέ. Στις παροχές περιλαμβάνονται ανέσεις όπως πετσέτες, παντόφλες, χώρο αποθήκευσης αποσκευών και χρηματοκιβώτιο.
7,0
Καλό
1910 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Kusatsu Onsen Daitokan

Τρι 29.9
-
Τετ 30.9
Προσφορές από
171 €
Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Συγκρίνετε τιμές για Δίκλινο δωμάτιο και 2 ακόμη προσφορές στο Kusatsu Onsen Daitokan.
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
171 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
187 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
198 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
269 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Kusatsu Onsen Daitokan

  • Εστιατόριο
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Δωρεάν πάρκινγκ
  • Wi-Fi σε όλους τους χώρους
  • Τηλεόραση
  • Αίθουσες συνεδριάσεων
  • Internet
  • Δωμάτιο πλυντηρίου
  • Πιστολάκι
  • 24ωρη ρεσεψιόν

Κριτικές για το Kusatsu Onsen Daitokan

7,0
Καλό
1910 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
375
Πολύ καλό
434
Καλό
305
Οκ
270
Μέτρια
222
Μέτριο
138
Κακό
166
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Τοποθεσία

Kusatsu 126, Kusatsu 377-1711

Κοντινά αξιοθέατα

  • Yubatake63 μ
  • Yukemuritei Foot Bath83 μ
  • Kusatsu Hot Springs89 μ
  • Netsunoyu99 μ
  • Otakinoyu0.4 χλμ
  • Kusatsu Nettaiken0.7 χλμ
  • Sainokawara Park0.8 χλμ
  • Sainokawara Rotenburo0.8 χλμ
  • Lake Mononogu2.8 χλμ
  • Yugama5.9 χλμ
  • Mount Kusatsu-Shirane6.6 χλμ
  • Joshinetsu Kogen National Park6.8 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 15:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 10:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

Kusatsu Onsen Daitokan

Ποιον μήνα είναι χαμηλότερες οι τιμές για κράτηση στο Kusatsu Onsen Daitokan;

Ο φθηνότερος μήνας για διαμονή στο Kusatsu Onsen Daitokan είναι ο Ιούνιος, με μέση τιμή 95 € ανά διανυκτέρευση. Ο πιο ακριβός μήνας είναι ο Μάρτιος, με 229 € ανά διανυκτέρευση.

Ποια είναι η φθηνότερη ημέρα για να κάνετε κράτηση στο Kusatsu Onsen Daitokan;

Η φθηνότερη ημέρα για κράτηση στο Kusatsu Onsen Daitokan είναι Κυριακή, με μέση τιμή 95 € ανά διανυκτέρευση. Η ακριβότερη ημέρα είναι Σάββατο, με 236 € ανά διανυκτέρευση.

Πόσο νωρίς πρέπει να κάνετε κράτηση στο Kusatsu Onsen Daitokan;

Για να εξασφαλίσετε την καλύτερη τιμή στο Kusatsu Onsen Daitokan, κάντε κράτηση περίπου 7 εβδομάδες νωρίτερα. Έτσι, θα εξοικονομήσετε περίπου 26%σε σύγκριση με την κράτηση την τελευταία στιγμή.

Kusatsu Onsen Daitokan: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Kusatsu Onsen Daitokan;

    Το Kusatsu Onsen Daitokan βρίσκεται στη διεύθυνση Kusatsu 126, 2,1 χλμ. από το κέντρο της πόλης Kusatsu. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Kusatsu Onsen Daitokan είναι: Yubatake.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Kusatsu Onsen Daitokan;

    Στο Kusatsu Onsen Daitokan, το check-in γίνεται στις 15:00 και το check-out στις 10:00.

  • Προσφέρει το Kusatsu Onsen Daitokan δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Kusatsu Onsen Daitokan προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Προσφέρει το Kusatsu Onsen Daitokan δωρεάν πάρκινγκ;

    Ναι, το Kusatsu Onsen Daitokan προσφέρει δωρεάν πάρκινγκ.

  • Πόσο απέχει το Kusatsu Onsen Daitokan από το αεροδρόμιο;

    Το Kusatsu Onsen Daitokan απέχει 78,8 χλμ. από το Matsumoto. Το Kusatsu Onsen Daitokan απέχει 125,7 χλμ. από το Toyama.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Kusatsu Onsen Daitokan;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Kusatsu Onsen Daitokan σε Kusatsu και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Kusatsu Onsen Daitokan και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Kusatsu Onsen Daitokan.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

2άστερο ξενοδοχείο
Nisshinkan
0,03 χλμ+228 €
3άστερο ξενοδοχείο
Kusatsu Onsen Nisshinkan
8.8 Εξαιρετικό (90 κριτικές)0,04 χλμWi-Fi, Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση+127 €
3άστερο ξενοδοχείο
Oyado Hiranoya
0,04 χλμ+129 €
2άστερο ξενοδοχείο
Kusatsuonnsenn Tenojiya
0,06 χλμ+409 €
1άστερο ξενοδοχείο
26% φθηνότερο
Iijimakan
8.2 Εξαιρετικό (7 κριτικές)0,19 χλμ+67 €
2άστερο ξενοδοχείο
7% φθηνότεροKusatsu Pension Gorotusgi7.1 Καλό (113 κριτικές)0,19 χλμWi-Fi, Δωρεάν πάρκινγκ, Τηλεόραση επίπεδης οθόνης+84 €
3άστερο ξενοδοχείο
Hanayado Baelz
0,35 χλμWi-Fi, Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση+105 €
3άστερο ξενοδοχείο
Kamenoi Hotel Kusatsu Yubatake7.7 Καλό (1.064 κριτικές)0,28 χλμΕστιατόριο, Δωρεάν Wi-Fi, Δωρεάν πάρκινγκ+111 €
5άστερο ξενοδοχείο
Kusatsu Onsen Kimuraya
10 Εξαιρετικό (2 κριτικές)0,06 χλμ+474 €
3άστερο ξενοδοχείο
Kanemidori9.1 Εξαιρετικό (338 κριτικές)0,2 χλμΥπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi, Καφετιέρα+141 €
3άστερο ξενοδοχείο
Hotel Ichii8.9 Εξαιρετικό (1.061 κριτικές)0,13 χλμΕστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου+233 €
3άστερο ξενοδοχείο
Kusatsu Onsen Nisshinkan
8.8 Εξαιρετικό (90 κριτικές)0,04 χλμWi-Fi, Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση+127 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Σχέση ποιότητας/χρημάτων

Απόσταση από το κέντρο

7,3
2,1 km