Kumamoto Tokyu Rei Hotel

3 αστέρια
8,3
Πολύ καλό
βάσει 1031 κριτικών
1.031 κριτικές
Τρι 29.9
-
Τετ 30.9
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Το Kumamoto Tokyu REI Hotel απέχει 1 λεπτό με τα πόδια από το παντοπωλείο Seven Eleven και 2 λεπτά με τα πόδια από την τοπική εμπορική στοά Shinshigai. Προσφέρει καταλύματα με δωρεάν ενσύρματο internet. Το Κάστρο Kumamoto απέχει 10 λεπτά με τα πόδια. Το ξενοδοχείο απέχει 7 λεπτά οδικώς από το σταθμό Kumamoto. Ο ναός Honmyoji είναι προσβάσιμος σε 10 λεπτά οδικώς. Το πάρκο Suizenji απέχει 15 λεπτά οδικώς από το κατάλυμα. Όλα τα κλιματιζόμενα δωμάτια διαθέτουν δάπεδο με μοκέτα, τηλεόραση επίπεδης οθόνης, ψυγείο και ηλεκτρικό βραστήρα. Το ιδιωτικό μπάνιο περιλαμβάνει ντους, μπανιέρα και δωρεάν προϊόντα περιποίησης. Προσφέρεται πράσινο τσάι. Το Tokyu REI Kumamoto Hotel προσφέρει εγκαταστάσεις για ΑμΕΑ. Για μεγαλύτερη άνεση, υπάρχει 24ωρη ρεσεψιόν. Διατίθεται υπηρεσία πλυντηρίου.
8,3
Πολύ καλό
1031 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Kumamoto Tokyu Rei Hotel

Τρι 29.9
-
Τετ 30.9
Προσφορές από
42 €
•Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Συγκρίνετε τιμές για Δίκλινο δωμάτιο, Queen room και 13 ακόμη προσφορές στο Kumamoto Tokyu Rei Hotel.
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Queen room, 1 κρεβάτι queen-size
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Kumamoto Tokyu Rei Hotel

  • Εστιατόριο
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Wi-Fi σε όλους τους χώρους
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Τηλεόραση
  • Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση
  • Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης
  • Internet
  • Υπηρεσία πλυσίματος ρούχων
  • Δωμάτιο πλυντηρίου

Κριτικές για το Kumamoto Tokyu Rei Hotel

8,3
Πολύ καλό
1031 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
429
Πολύ καλό
263
Καλό
184
Οκ
67
Μέτρια
56
Μέτριο
22
Κακό
10
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Τοποθεσία

7-25 Shinshigai, Kumamoto 860-0803

Κοντινά αξιοθέατα

  • Kumamoto City Hall0.5 χλμ
  • Contemporary Art Museum Kumamoto0.7 χλμ
  • Kumamoto Castle0.8 χλμ
  • Kato Shrine0.9 χλμ
  • Kumamoto Prefectural Museum of Art0.9 χλμ
  • Kumamoto City Museum1.2 χλμ
  • Fujisaki Hachiman-gu1.6 χλμ
  • Kumamoto Prefectural Gymnasium1.7 χλμ
  • Kumamoto Railway Station1.8 χλμ
  • Kumamoto Prefectural Theater2.2 χλμ
  • Kami-Kumamoto Railway Station2.2 χλμ
  • Kumamoto Gakuen University2.2 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 15:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 10:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.
Αριθμός άδειας: 第67号

Kumamoto Tokyu Rei Hotel

Ποιον μήνα είναι χαμηλότερες οι τιμές για κράτηση στο Kumamoto Tokyu Rei Hotel;

Ο φθηνότερος μήνας για διαμονή στο Kumamoto Tokyu Rei Hotel είναι ο Απρίλιος, με μέση τιμή 45 € ανά διανυκτέρευση. Ο πιο ακριβός μήνας είναι ο Νοέμβριος, με 83 € ανά διανυκτέρευση.

Ποια είναι η φθηνότερη ημέρα για να κάνετε κράτηση στο Kumamoto Tokyu Rei Hotel;

Η φθηνότερη ημέρα για κράτηση στο Kumamoto Tokyu Rei Hotel είναι Δευτέρα, με μέση τιμή 40 € ανά διανυκτέρευση. Η ακριβότερη ημέρα είναι Κυριακή, με 119 € ανά διανυκτέρευση.

Πόσο νωρίς πρέπει να κάνετε κράτηση στο Kumamoto Tokyu Rei Hotel;

Για να εξασφαλίσετε την καλύτερη τιμή στο Kumamoto Tokyu Rei Hotel, κάντε κράτηση περίπου 12 εβδομάδες νωρίτερα. Έτσι, θα εξοικονομήσετε περίπου 17%σε σύγκριση με την κράτηση την τελευταία στιγμή.

Kumamoto Tokyu Rei Hotel: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Kumamoto Tokyu Rei Hotel;

    Το Kumamoto Tokyu Rei Hotel βρίσκεται στη διεύθυνση 7-25 Shinshigai, 1,5 χλμ. από το κέντρο της πόλης Kumamoto. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Kumamoto Tokyu Rei Hotel είναι: Kumamoto City Hall.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Kumamoto Tokyu Rei Hotel;

    Στο Kumamoto Tokyu Rei Hotel, το check-in γίνεται στις 15:00 και το check-out στις 10:00.

  • Προσφέρει το Kumamoto Tokyu Rei Hotel δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Kumamoto Tokyu Rei Hotel προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Πόσο απέχει το Kumamoto Tokyu Rei Hotel από το αεροδρόμιο;

    Το Kumamoto Tokyu Rei Hotel απέχει 14,6 χλμ. από το Kumamoto. Το Kumamoto Tokyu Rei Hotel απέχει 54,1 χλμ. από το Saga.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Kumamoto Tokyu Rei Hotel;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Kumamoto Tokyu Rei Hotel σε Kumamoto και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Kumamoto Tokyu Rei Hotel και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Kumamoto Tokyu Rei Hotel.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

4άστερο ξενοδοχείο
Ref Kumamoto By Vessel Hotels
9.2 Εξαιρετικό (3.594 κριτικές)0,03 χλμΕστιατόριο, Δωρεάν Wi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους+74 €
4άστερο ξενοδοχείο
Candeo Hotels Kumamoto Shinshigai
8.9 Εξαιρετικό (3.285 κριτικές)0,09 χλμWi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους, Τηλεόραση επίπεδης οθόνης+68 €
3άστερο ξενοδοχείο
Comfort Hotel Kumamoto Shinshigai8.2 Εξαιρετικό (711 κριτικές)0,12 χλμWi-Fi, Καφετιέρα, Wi-Fi σε όλους τους χώρους+61 €
3άστερο ξενοδοχείο
Grids Premium Hotel Kumamoto
8.4 Εξαιρετικό (964 κριτικές)0,14 χλμWi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα, Wi-Fi σε όλους τους χώρους+49 €
53% φθηνότερο
Hotel Carna A - Vacation Stay 53756v
0,5 χλμ+23 €
51% φθηνότερο
Hotel Carna A - Vacation Stay 53711v
0,5 χλμ+24 €
51% φθηνότερο
Hotel Carna A - Vacation Stay 53732v
0,5 χλμ+24 €
46% φθηνότερο
Hotel Carna A - Vacation Stay 53760v
0,5 χλμ+27 €
4άστερο ξενοδοχείο
Ref Kumamoto By Vessel Hotels
9.2 Εξαιρετικό (3.594 κριτικές)0,03 χλμΕστιατόριο, Δωρεάν Wi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους+74 €
3άστερο ξενοδοχείο
1% φθηνότερο
Sotetsu Grand Fresa Kumamoto
9.2 Εξαιρετικό (3.015 κριτικές)0,26 χλμΕστιατόριο, Δωρεάν Wi-Fi, Τηλεόραση επίπεδης οθόνης+49 €
3άστερο ξενοδοχείο
Natural Hot Spring Higo no Yu Onyado Nono Kumamoto
9.2 Εξαιρετικό (69 κριτικές)0,29 χλμΕστιατόριο, Δωρεάν Wi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα+93 €
4άστερο ξενοδοχείο
Hotel Nikko Kumamoto9.2 Εξαιρετικό (2.635 κριτικές)0,73 χλμΕστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου+89 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Σχέση ποιότητας/χρημάτων

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

8,2
1,5 km
Kumamoto
14,6 km