Blue Diamond Resort

3 αστέρια
8,3
Πολύ καλό
βάσει 1370 κριτικών
1.370 κριτικές
Κυρ 6.9
-
Δευ 7.9
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Οι ψυχαγωγικές παροχές σε αυτό το θέρετρο περιλαμβάνουν εξωτερική πισίνα. Οι ψυχαγωγικές δραστηριότητες που αναγράφονται παρακάτω είναι διαθέσιμες είτε στο χώρο των εγκαταστάσεων είτε κοντά σε αυτόν και μπορεί να χρεώνονται ξεχωριστά.
8,3
Πολύ καλό
1370 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Blue Diamond Resort

Κυρ 6.9
-
Δευ 7.9
Προσφορές από
48 €
Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Συγκρίνετε τιμές για Κανονικό δωμάτιο, Deluxe room και 17 ακόμη προσφορές στο Blue Diamond Resort.
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
48 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Deluxe room, 1 ημίδιπλο κρεβάτι
58 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
50 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
59 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
53 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
58 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, 1 διπλό κρεβάτι
65 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, 1 διπλό κρεβάτι
74 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
66 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
67 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
67 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
75 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Blue Diamond Resort

  • Ιδιωτική παραλία
  • Κολύμβηση με αναπνευστήρα
  • Εξωτερική πισίνα
  • Εστιατόριο
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Δωρεάν πάρκινγκ
  • Wi-Fi σε όλους τους χώρους
  • Τηλεόραση
  • Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση

Βασικές παροχές

  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Wi-Fi σε όλους τους χώρους
  • Internet
  • Πετσέτες
  • Ανεμιστήρας
  • Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης
  • Σαμπουάν
  • Αφρόλουτρο
  • Κλιματισμός
  • Κάδοι απορριμμάτων

Μπάνιο

  • Ντουζ
  • Μπανιέρα
  • Πιστολάκι
  • Τουαλέτα
  • Χαρτί υγείας
  • Προσωπικό μπάνιο

Εξωτερικός χώρος

  • Ταράτσα/βεράντα
  • Πετσέτες θαλάσσης
  • Μπαλκόνι
  • Ιδιωτική παραλία
  • Κήπος

Εστιατόρια

  • Ηλεκτρικός βραστήρας
  • Εστιατόριο
  • Βραστήρας
  • Ψυγείο

Γενικά

  • Καθιστικό
  • Με θέα στον κήπο
  • Ξύλινα πατώματα ή παρκέ
  • Θέα την πισίνα

Πλυντήριο

  • Δωμάτιο πλυντηρίου
  • Υπηρεσία πλυσίματος ρούχων
  • Απλώστρα

Υπηρεσίες και εξυπηρέτηση

  • Χρηματοθυρίδα
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Γραφείο οργάνωσης εκδρομών

Πισίνα

  • Εξωτερική πισίνα
  • Πετσέτες πισίνας
  • Πισίνα με θέα

Πάρκινγκ και μετακίνηση

  • Δωρεάν πάρκινγκ
  • Υπηρεσία μεταφοράς (με επιπλέον χρέωση)

Μέσα και ψυχαγωγία

  • Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση
  • Τηλεόραση

Δραστηριότητες

  • Ενοικίαση ποδηλάτων
  • Κολύμβηση με αναπνευστήρα

Υγεία και ασφάλεια

  • Καθημερινή υπηρεσία δωματίου
  • Ασφάλεια

Προσβασιμότητα και καταλληλότητα

  • Διαθέσιμα δωμάτια για μη καπνίζοντες

Κρεβατοκάμαρα

  • Γκαρνταρόμπα ή ντουλάπα

Χώρος εργασίας

  • Γραφείο

Κριτικές για το Blue Diamond Resort

8,3
Πολύ καλό
1370 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
578
Πολύ καλό
315
Καλό
260
Οκ
94
Μέτρια
61
Μέτριο
36
Κακό
26
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Τοποθεσία

24/1 Moo 2, Ko Tao 84360

Κοντινά αξιοθέατα

  • Mae Haad Bay239 μ
  • Mae Haad Pier268 μ
  • Jansom Bay0.5 χλμ
  • Sai Nuan Beach1.2 χλμ
  • Sairee Beach1.3 χλμ
  • June Juea Beach1.7 χλμ
  • Chalok Baan Kao1.8 χλμ
  • Thian Og Bay2.1 χλμ
  • Ao Leuk2.3 χλμ
  • Haad Sai Daeng Beach2.6 χλμ
  • Tanote Bay2.7 χλμ
  • Shark Island3.2 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 14:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 11:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

Blue Diamond Resort

Ποιον μήνα είναι χαμηλότερες οι τιμές για κράτηση στο Blue Diamond Resort;

Ο φθηνότερος μήνας για διαμονή στο Blue Diamond Resort είναι ο Νοέμβριος, με μέση τιμή 47 € ανά διανυκτέρευση. Ο πιο ακριβός μήνας είναι ο Απρίλιος, με 146 € ανά διανυκτέρευση.

Ποια είναι η φθηνότερη ημέρα για να κάνετε κράτηση στο Blue Diamond Resort;

Η φθηνότερη ημέρα για κράτηση στο Blue Diamond Resort είναι Σάββατο, με μέση τιμή 52 € ανά διανυκτέρευση. Η ακριβότερη ημέρα είναι Τρίτη, με 91 € ανά διανυκτέρευση.

Πόσο νωρίς πρέπει να κάνετε κράτηση στο Blue Diamond Resort;

Για να εξασφαλίσετε την καλύτερη τιμή στο Blue Diamond Resort, κάντε κράτηση περίπου 3 εβδομάδες νωρίτερα. Έτσι, θα εξοικονομήσετε περίπου 47%σε σύγκριση με την κράτηση την τελευταία στιγμή.

Blue Diamond Resort: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Blue Diamond Resort;

    Το Blue Diamond Resort βρίσκεται στη διεύθυνση 24/1 Moo 2, 1,9 χλμ. από το κέντρο της πόλης Ko Tao. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Blue Diamond Resort είναι: Mae Haad Bay.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Blue Diamond Resort;

    Στο Blue Diamond Resort, το check-in γίνεται στις 14:00 και το check-out στις 11:00.

  • Προσφέρει το Blue Diamond Resort δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Blue Diamond Resort προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Προσφέρει το Blue Diamond Resort δωρεάν πάρκινγκ;

    Ναι, το Blue Diamond Resort προσφέρει δωρεάν πάρκινγκ.

  • Πόσο απέχει το Blue Diamond Resort από το αεροδρόμιο;

    Το Blue Diamond Resort απέχει 64,8 χλμ. από το Κοh Σαμούι Ko Samui. Το Blue Diamond Resort απέχει 86,2 χλμ. από το Chumphon.

  • Έχει πισίνα το Blue Diamond Resort;

    Ναι, το Blue Diamond Resort έχει πισίνα.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Blue Diamond Resort;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Blue Diamond Resort σε Ko Tao και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Blue Diamond Resort και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Blue Diamond Resort.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

2άστερο ξενοδοχείο
Utopia Guesthouse
9.2 Εξαιρετικό (59 κριτικές)0,03 χλμ+106 €
4άστερο ξενοδοχείο
Lücke Boutique Hotel - Adults only
9.2 Εξαιρετικό (391 κριτικές)0,04 χλμΙδιωτική παραλία, μόνο για ενήλικες, κατάδυση με αναπνευστήρα+64 €
3άστερο ξενοδοχείο
64% φθηνότεροSave Bungalows8.1 Εξαιρετικό (5 κριτικές)0,04 χλμΚολύμβηση με αναπνευστήρα, Δωρεάν Wi-Fi, Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης+19 €
3άστερο ξενοδοχείο
Sensi Paradise Beach Resort8.5 Εξαιρετικό (2.495 κριτικές)0,29 χλμΙδιωτική παραλία, κατάδυση με αναπνευστήρα, Εξωτερική πισίνα+131 €
3άστερο ξενοδοχείο
64% φθηνότεροSave Bungalows8.1 Εξαιρετικό (5 κριτικές)0,04 χλμΚολύμβηση με αναπνευστήρα, Δωρεάν Wi-Fi, Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης+19 €
3άστερο ξενοδοχείο
56% φθηνότερο
cafe del sol
7.5 Καλό (48 κριτικές)0,39 χλμΜπαρ/Σαλόνι, Δωρεάν Wi-Fi, Δωρεάν πάρκινγκ+24 €
4άστερο ξενοδοχείο
Lücke Boutique Hotel - Adults only
9.2 Εξαιρετικό (391 κριτικές)0,04 χλμΙδιωτική παραλία, μόνο για ενήλικες, κατάδυση με αναπνευστήρα+64 €
2άστερο ξενοδοχείο
Utopia Guesthouse
9.2 Εξαιρετικό (59 κριτικές)0,03 χλμ+106 €
2άστερο ξενοδοχείο
Utopia Guesthouse
9.2 Εξαιρετικό (59 κριτικές)0,03 χλμ+106 €
4άστερο ξενοδοχείο
Lücke Boutique Hotel - Adults only
9.2 Εξαιρετικό (391 κριτικές)0,04 χλμΙδιωτική παραλία, μόνο για ενήλικες, κατάδυση με αναπνευστήρα+64 €
3άστερο ξενοδοχείο
Sensi Paradise Beach Resort8.5 Εξαιρετικό (2.495 κριτικές)0,29 χλμΙδιωτική παραλία, κατάδυση με αναπνευστήρα, Εξωτερική πισίνα+131 €
3άστερο ξενοδοχείο
64% φθηνότεροSave Bungalows8.1 Εξαιρετικό (5 κριτικές)0,04 χλμΚολύμβηση με αναπνευστήρα, Δωρεάν Wi-Fi, Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης+19 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Σχέση ποιότητας/χρημάτων

Απόσταση από το κέντρο

8,3
1,9 km