Hotel Elin

κατηγορία 3
8,9
Πολύ καλό
βάσει 2251 κριτικών
2.251 κριτικές
Κυρ 27.9
-
Δευ 28.9
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Το Elin Hotel βρίσκεται στην καρδιά της πόλης Jeju, σε απόσταση μόλις 5 λεπτών με τα πόδια από το ειδικό αυτόνομο γραφείο της επαρχίας Jeju. Το ξενοδοχείο παρέχει δωρεάν χώρο φύλαξης αποσκευών και δωρεάν χώρο στάθμευσης. Όλα τα δωμάτια διαθέτουν δωρεάν Wi-Fi, κλιματισμό και θερμαινόμενο δάπεδο. Κάθε άνετο δωμάτιο είναι εξοπλισμένο με ψυγείο και τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά και καλωδιακά κανάλια. Το ιδιωτικό μπάνιο περιλαμβάνει στεγνωτήρα μαλλιών και δωρεάν προϊόντα περιποίησης. Η διάσημη παραλία Ihotewu απέχει 15 λεπτά με το αυτοκίνητο. Το Διεθνές Αεροδρόμιο του Jeju απέχει λιγότερο από 10 λεπτά με το αυτοκίνητο από το ξενοδοχείο.
8,9
Πολύ καλό
2251 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Hotel Elin

Κυρ 27.9
-
Δευ 28.9
Προσφορές από
26 €
Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Συγκρίνετε τιμές για Κανονικό δωμάτιο, Superior room και 14 ακόμη προσφορές στο Hotel Elin.
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Superior room, 1 ημίδιπλο κρεβάτι
Κανονικό δωμάτιο, 1 κρεβάτι king-size
Deluxe room, 1 κρεβάτι king-size
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Hotel Elin

  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Τσαγιέρα/καφετιέρα
  • Καφετιέρα
  • Πάρκινγκ με παρκαδόρο
  • Δωρεάν πάρκινγκ
  • Aίθουσα συνεδριάσεων
  • Wi-Fi σε όλους τους χώρους
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Τηλεόραση
  • Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση

Κριτικές για το Hotel Elin

8,9
Πολύ καλό
2251 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
1364
Πολύ καλό
487
Καλό
215
Οκ
96
Μέτρια
43
Μέτριο
20
Κακό
26
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Τοποθεσία

292-32, Yeon-Dong, Jeju City

Κοντινά αξιοθέατα

  • 이마트 신제주점1.5 χλμ
  • 제주 종합 경기장1.9 χλμ
  • 용두암3.4 χλμ
  • 제주성지3.6 χλμ
  • 동문시장3.8 χλμ
  • 제주도 난타 전용극장4 χλμ
  • 제주 탑동 해변공연장4.2 χλμ
  • 제주 도깨비 도로4.3 χλμ
  • 국립 제주 박물관5.6 χλμ
  • 한라산 국립공원14.5 χλμ
  • 함덕 해수욕장17.2 χλμ
  • 제주 화산섬과 용암 동굴20.9 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 15:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 11:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.
Αριθμός άδειας: 제00315

Hotel Elin

Ποιον μήνα είναι χαμηλότερες οι τιμές για κράτηση στο Hotel Elin;

Ο φθηνότερος μήνας για διαμονή στο Hotel Elin είναι ο Φεβρουάριος, με μέση τιμή 31 € ανά διανυκτέρευση. Ο πιο ακριβός μήνας είναι ο Μάρτιος, με 34 € ανά διανυκτέρευση.

Ποια είναι η φθηνότερη ημέρα για να κάνετε κράτηση στο Hotel Elin;

Η φθηνότερη ημέρα για κράτηση στο Hotel Elin είναι Πέμπτη, με μέση τιμή 28 € ανά διανυκτέρευση. Η ακριβότερη ημέρα είναι Δευτέρα, με 35 € ανά διανυκτέρευση.

Πόσο νωρίς πρέπει να κάνετε κράτηση στο Hotel Elin;

Για να εξασφαλίσετε την καλύτερη τιμή στο Hotel Elin, κάντε κράτηση περίπου 4 εβδομάδες νωρίτερα. Έτσι, θα εξοικονομήσετε περίπου 12%σε σύγκριση με την κράτηση την τελευταία στιγμή.

Hotel Elin: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Hotel Elin;

    Το Hotel Elin βρίσκεται στη διεύθυνση 292-32, Yeon-Dong, 3,3 χλμ. από το κέντρο της πόλης Jeju City. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Hotel Elin είναι: 이마트 신제주점.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Hotel Elin;

    Στο Hotel Elin, το check-in γίνεται στις 15:00 και το check-out στις 11:00.

  • Προσφέρει το Hotel Elin δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Hotel Elin προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Προσφέρει το Hotel Elin δωρεάν πάρκινγκ;

    Ναι, το Hotel Elin προσφέρει δωρεάν πάρκινγκ.

  • Πόσο απέχει το Hotel Elin από το αεροδρόμιο;

    Το Hotel Elin απέχει 2,5 χλμ. από το Jeju City.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Hotel Elin;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Hotel Elin σε Jeju City και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Hotel Elin και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Hotel Elin.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

3άστερο ξενοδοχείο
17% φθηνότερο
Hotel B
7.9 Καλό (368 κριτικές)0,08 χλμΜόνο για ενήλικες, Δωρεάν Wi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα+26 €
5άστερο ξενοδοχείο
Jeju Sun Hotel & Casino8.8 Εξαιρετικό (665 κριτικές)0,16 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+96 €
2άστερο ξενοδοχείο
14% φθηνότερο
Bricks Stay
7.3 Καλό (272 κριτικές)0,18 χλμWi-Fi, Δωρεάν πάρκινγκ, Wi-Fi σε όλους τους χώρους+27 €
4άστερο ξενοδοχείο
Air City Hotel Corp
6.8 Καλό (9 κριτικές)0,26 χλμ+43 €
3άστερο ξενοδοχείο
43% φθηνότεροRoyal Hotel Jeju4.8 Οκ (385 κριτικές)0,36 χλμΕστιατόριο, Δωρεάν Wi-Fi, Καφετέρια+18 €
1άστερο ξενοδοχείο
37% φθηνότερο
Jeju F1
7.2 Καλό (67 κριτικές)0,47 χλμWi-Fi+20 €
3άστερο ξενοδοχείο
22% φθηνότερο
Jeju Samhaein Hotel
8.3 Εξαιρετικό (1.876 κριτικές)0,6 χλμΕστιατόριο, Δωρεάν Wi-Fi, Καφετέρια+24 €
3άστερο ξενοδοχείο
20% φθηνότερο
Jeju Sanjimul Hotel
5.1 Οκ (10 κριτικές)0,63 χλμWi-Fi+25 €
2άστερο ξενοδοχείο
14% φθηνότερο
Jeju Gaia Hotel
10 Εξαιρετικό (1 κριτική)0,43 χλμWi-Fi+27 €
4άστερο ξενοδοχείο
Ventimo Hotel & Residence Jeju
9.2 Εξαιρετικό (4.337 κριτικές)0,48 χλμΓυμναστήριο, Δωρεάν Wi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα+40 €
4άστερο ξενοδοχείο
Hotel Leo8.9 Εξαιρετικό (3.967 κριτικές)0,67 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Δωρεάν Wi-Fi+59 €
5άστερο ξενοδοχείο
Jeju Sun Hotel & Casino8.8 Εξαιρετικό (665 κριτικές)0,16 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+96 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

3,3 km
Jeju City
2,5 km