Super Hotel Ishigakijima

3 αστέρια
7,6
Καλό
βάσει 220 κριτικών
220 κριτικές
Τετ 5.8
-
Πεμ 6.8
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Προσφορές από
37 €
/Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Τύπος δωματίου
Πάροχος
Σύνολο ανά βράδυ
Κανονικό δωμάτιο, 1 διπλό κρεβάτι
37 €
Κανονικό δωμάτιο, 1 διπλό κρεβάτι
50 €
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Super Hotel Ishigakijima

Τετ 5.8
-
Πεμ 6.8
Κανονικό δωμάτιο, 1 διπλό κρεβάτι
37 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Κανονικό δωμάτιο, 1 διπλό κρεβάτι
50 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Super Hotel Ishigakijima

  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης
  • Δωμάτιο πλυντηρίου
  • Πιστολάκι
  • 24ωρη ρεσεψιόν
  • Ασφάλεια
  • Ψυγείο
  • Κλιματισμός
  • Ανελκυστήρας
  • Χώρος καπνιστών

Βασικές παροχές

  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Κλιματισμός
  • Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης

Προσβασιμότητα και καταλληλότητα

  • Ανελκυστήρας
  • Χώρος καπνιστών

Γενικά

  • Παντόφλες
  • Διαθέσιμος αποθηκευτικός χώρος

Υγεία και ασφάλεια

  • Ασφάλεια
  • Καθημερινή υπηρεσία δωματίου

Μπάνιο

  • Πιστολάκι

Πλυντήριο

  • Δωμάτιο πλυντηρίου

Χώρος εργασίας

  • Γραφείο

Εστιατόρια

  • Ψυγείο

Υπηρεσίες και εξυπηρέτηση

  • 24ωρη ρεσεψιόν

Κριτικές για το Super Hotel Ishigakijima

7,6
Καλό
220 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
57
Πολύ καλό
39
Καλό
54
Οκ
44
Μέτρια
21
Μέτριο
4
Κακό
1
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Τοποθεσία

36 Ishigaki, Ishigaki 907-0023

Κοντινά αξιοθέατα

  • Euglena Mall193 μ
  • Miyara Dunchi217 μ
  • Dive Parappa372 μ
  • Ishigaki Port Ritoh Terminal0.5 χλμ
  • Bad Boys0.9 χλμ
  • Shinminatojima1.3 χλμ
  • Memorial Hall of Yoko Gushiken1.5 χλμ
  • Ishigaki Island Limestone Cave2.2 χλμ
  • Yaeyama Shyonyudo Doshokubutsuen Park2.4 χλμ
  • Banna Park3 χλμ
  • Maezato Beach3.3 χλμ
  • Fusaki Kannondo4.9 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 15:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 11:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

Πότε να κλείσετε δωμάτιο στο Super Hotel Ishigakijima

Τιμή ανά διανυκτέρευση. Οι τιμές δεν είναι σταθερές και μπορεί να αλλάξουν με την πάροδο του χρόνου.
Μέση τιμή ανά μήνα
Μέση τιμή ανά βράδυ

Super Hotel Ishigakijima: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Super Hotel Ishigakijima;

    Το Super Hotel Ishigakijima βρίσκεται στη διεύθυνση 36 Ishigaki, 0,4 χλμ. από το κέντρο της πόλης Ishigaki. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Super Hotel Ishigakijima είναι: Euglena Mall.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Super Hotel Ishigakijima;

    Στο Super Hotel Ishigakijima, το check-in γίνεται στις 15:00 και το check-out στις 11:00.

  • Προσφέρει το Super Hotel Ishigakijima δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Super Hotel Ishigakijima προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Πόσο απέχει το Super Hotel Ishigakijima από το αεροδρόμιο;

    Το Super Hotel Ishigakijima απέχει 10,9 χλμ. από το Ishigaki. Το Super Hotel Ishigakijima απέχει 62,8 χλμ. από το Tarama.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Super Hotel Ishigakijima;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Super Hotel Ishigakijima σε Ishigaki και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Super Hotel Ishigakijima και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Super Hotel Ishigakijima.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

3άστερο ξενοδοχείο
Hotel Wbf Abianpana Ishigakijima7.7 Καλό (728 κριτικές)0,09 χλμΕστιατόριο, Δωρεάν Wi-Fi+60 €
3άστερο ξενοδοχείο
Maruka Ishigakijima
8 Εξαιρετικό (26 κριτικές)0,15 χλμWi-Fi, Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης+78 €
3άστερο ξενοδοχείο
Imakokohotel
7.5 Καλό (3 κριτικές)0,2 χλμ+101 €
2άστερο ξενοδοχείο
46% φθηνότεροEmix Ishigakijima7.8 Καλό (731 κριτικές)0,22 χλμΚολύμβηση με αναπνευστήρα, Δωρεάν Wi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους+23 €
3άστερο ξενοδοχείο
50% φθηνότερο
Minshuku Fugarassa (Ishigaki Island)
7.3 Καλό (5 κριτικές)0,35 χλμWi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους, Τηλεόραση+22 €
2άστερο ξενοδοχείο
46% φθηνότεροEmix Ishigakijima7.8 Καλό (731 κριτικές)0,22 χλμΚολύμβηση με αναπνευστήρα, Δωρεάν Wi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους+23 €
2άστερο ξενοδοχείο
10% φθηνότερο
Island@Ishigaki
7.9 Καλό (28 κριτικές)0,37 χλμWi-Fi+38 €
2άστερο ξενοδοχείο
1% φθηνότερο
Simple Stay Orihime (Ishigaki Island)
8.6 Εξαιρετικό (3 κριτικές)0,45 χλμ+42 €
4άστερο ξενοδοχείο
Sakura Cross Inn & Sauna Ishigaki
9.5 Εξαιρετικό (25 κριτικές)0,37 χλμWi-Fi, Τηλεόραση επίπεδης οθόνης, Τηλεόραση+126 €
4άστερο ξενοδοχείο
Ishigaki/Hotel Ishigaki & Chikonkiya
8.8 Εξαιρετικό (152 κριτικές)0,24 χλμWi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους, Τηλεόραση επίπεδης οθόνης+64 €
3άστερο ξενοδοχείο
Ishigakijima Hotel Cucule8.8 Εξαιρετικό (1.124 κριτικές)0,28 χλμΕστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι, Δωρεάν Wi-Fi+84 €
2άστερο ξενοδοχείο
1% φθηνότερο
Simple Stay Orihime (Ishigaki Island)
8.6 Εξαιρετικό (3 κριτικές)0,45 χλμ+42 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Σχέση ποιότητας/χρημάτων

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

7,8
0,4 km
Ishigaki
10,9 km