Pousada Villa Da Prainha

3 αστέρια
8,7
Πολύ καλό
βάσει 516 κριτικών
516 κριτικές
Τρι 20.10
-
Τετ 21.10
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Όσο βρίσκεστε εδώ, μπορείτε να απολαύσετε όλες τις ανέσεις του σπιτιού και ακόμα περισσότερα, όπως ντους βροχής και δωρεάν WiFi, καθώς και τηλεόραση LED και εξωτερικός χώρος δραστηριοτήτων αναψυχής. Στις παροχές περιλαμβάνονται ανέσεις όπως εγκαταστάσεις πλυντηρίων, πετσέτες, γραφείο και βοήθεια για προγραμματισμό ξεναγήσεων/αγορά εισιτηρίων.
8,7
Πολύ καλό
516 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Pousada Villa Da Prainha

Τρι 20.10
-
Τετ 21.10
Προσφορές από
49 €
•Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Συγκρίνετε τιμές για Δίκλινο δωμάτιο, Superior room και 0 ακόμη προσφορές στο Pousada Villa Da Prainha.
Δίκλινο δωμάτιο, 1 διπλό κρεβάτι
49 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
71 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Pousada Villa Da Prainha

  • Εξωτερική πισίνα
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Προσωπικό μπάνιο
  • Δωρεάν πρωινό
  • Ταράτσα/βεράντα
  • Κλιματισμός
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Τηλεόραση
  • Παιδική πισίνα
  • Μεταφορά αεροδρ.

Κριτικές για το Pousada Villa Da Prainha

8,7
Πολύ καλό
516 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
325
Πολύ καλό
100
Καλό
61
Οκ
11
Μέτρια
8
Μέτριο
3
Κακό
8
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Τοποθεσία

Av. Riachuelo, 5457, Ilhabela 11630-000

Κοντινά αξιοθέατα

  • Juliao Beach170 μ
  • Grande Beach0.4 χλμ
  • Tres Tombos Waterfall1 χλμ
  • Feiticeira Beach1.2 χλμ
  • Portinho Beach1.6 χλμ
  • Curral Beach2.1 χλμ
  • Cabras Island3.7 χλμ
  • Ferryboat Port5.6 χλμ
  • Pereque Beach7.3 χλμ
  • Itaguacu Beach7.7 χλμ
  • Marina Porto Ilhabela8.1 χλμ
  • Ilhabela Stadium8.2 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 14:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 12:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

Pousada Villa Da Prainha

Ποια είναι η φθηνότερη ημέρα για να κάνετε κράτηση στο Pousada Villa Da Prainha;

Η φθηνότερη ημέρα για κράτηση στο Pousada Villa Da Prainha είναι Δευτέρα, με μέση τιμή 26 € ανά διανυκτέρευση. Η ακριβότερη ημέρα είναι Τρίτη, με 151 € ανά διανυκτέρευση.

Πόσο νωρίς πρέπει να κάνετε κράτηση στο Pousada Villa Da Prainha;

Για να εξασφαλίσετε την καλύτερη τιμή στο Pousada Villa Da Prainha, κάντε κράτηση περίπου 1 εβδομάδα νωρίτερα. Έτσι, θα εξοικονομήσετε περίπου 71%σε σύγκριση με την κράτηση την τελευταία στιγμή.

Pousada Villa Da Prainha: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Pousada Villa Da Prainha;

    Το Pousada Villa Da Prainha βρίσκεται στη διεύθυνση Av. Riachuelo, 5457, περιοχή Praia Grande, 6,6 χλμ. από το κέντρο της πόλης Ilhabela. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Pousada Villa Da Prainha είναι: Juliao Beach.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Pousada Villa Da Prainha;

    Στο Pousada Villa Da Prainha, το check-in γίνεται στις 14:00 και το check-out στις 12:00.

  • Προσφέρει το Pousada Villa Da Prainha δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Pousada Villa Da Prainha προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Προσφέρει το Pousada Villa Da Prainha δωρεάν πάρκινγκ;

    Ναι, το Pousada Villa Da Prainha προσφέρει δωρεάν πάρκινγκ.

  • Πόσο απέχει το Pousada Villa Da Prainha από το αεροδρόμιο;

    Το Pousada Villa Da Prainha απέχει 83,4 χλμ. από το São José dos Campos. Το Pousada Villa Da Prainha απέχει 99,2 χλμ. από το Paraty.

  • Έχει πισίνα το Pousada Villa Da Prainha;

    Ναι, το Pousada Villa Da Prainha έχει πισίνα.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Pousada Villa Da Prainha;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Pousada Villa Da Prainha σε Ilhabela και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Pousada Villa Da Prainha και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Pousada Villa Da Prainha.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

Κατάλυμα
Ilhabela house with beautiful sea view, 200 meters from the sand
0,16 χλμΜπαλκόνι, γκριλ+185 €
3άστερο ξενοδοχείο
2% φθηνότερο
Velinn Pousada Mirante Da Praia Grande
0,25 χλμΚολύμβηση με αναπνευστήρα, μπροστά στην παραλία, Μπαρ/Σαλόνι+36 €
Κατάλυμα
Affordable option with air conditioning, 30 meters from Julião Beach.
10 Εξαιρετικό (1 κριτική)0,31 χλμWi-Fi, Μπαλκόνι, με κλιματισμό+731 €
Κατάλυμα
Jubarte Chalés | Suite with waterfall
0,53 χλμΜπαλκόνι, με κλιματισμό, κλινοσκεπάσματα+68 €
3άστερο ξενοδοχείο
15% φθηνότεροHotel da Ilha8.5 Εξαιρετικό (2.834 κριτικές)0,98 χλμΕξωτερική πισίνα, Μπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου+32 €
3άστερο ξενοδοχείο
2% φθηνότερο
Velinn Pousada Mirante Da Praia Grande
0,25 χλμΚολύμβηση με αναπνευστήρα, μπροστά στην παραλία, Μπαρ/Σαλόνι+36 €
Κατάλυμα
Jubarte Chalés | Suite with kitchen by the waterfall
0,53 χλμΚλιματισμός, κλινοσκεπάσματα+47 €
2άστερο ξενοδοχείο
Smart Hotel Reserva Ilhabela
8.8 Εξαιρετικό (631 κριτικές)0,95 χλμΕξωτερική πισίνα, Δωρεάν Wi-Fi, Δωρεάν πάρκινγκ+51 €
Κατάλυμα
Affordable option with air conditioning, 30 meters from Julião Beach.
10 Εξαιρετικό (1 κριτική)0,31 χλμWi-Fi, Μπαλκόνι, με κλιματισμό+731 €
Κατάλυμα
Cozy stained glass house close to the beach
10 Εξαιρετικό (1 κριτική)0,66 χλμΙδιωτική πισίνα, με κλιματισμό, Καφετιέρα+213 €
3άστερο ξενοδοχείο
Villa Galiileu Hotel Boutique
9.3 Εξαιρετικό (92 κριτικές)0,62 χλμΕξωτερική πισίνα, Δωρεάν Wi-Fi, Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση+86 €
3άστερο ξενοδοχείο
Pousada Truffimar Ilhabela
9.2 Εξαιρετικό (207 κριτικές)0,69 χλμ+65 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Σχέση ποιότητας/χρημάτων

Απόσταση από το κέντρο

8,6
6,6 km