Urbain Hiroshima Central

3 αστέρια
8,0
Πολύ καλό
βάσει 2915 κριτικών
2.915 κριτικές
Παρ 23.10
-
Σαβ 24.10
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Στο χώρο των εγκαταστάσεων υπάρχουν 2 μπανιέρες υδρομασάζ. Οι ψυχαγωγικές παροχές περιλαμβάνουν σάουνα.
8,0
Πολύ καλό
2915 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Urbain Hiroshima Central

Παρ 23.10
-
Σαβ 24.10
Προσφορές από
32 €
•Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Συγκρίνετε τιμές για Κανονικό δωμάτιο, Δίκλινο δωμάτιο και 17 ακόμη προσφορές στο Urbain Hiroshima Central.
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
32 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
55 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
38 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
39 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
46 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
40 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
47 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Premier δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
111 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Premier δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
49 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
50 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
50 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
161 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
64 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Premier δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
133 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
120 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
132 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Urbain Hiroshima Central

  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Wi-Fi σε όλους τους χώρους
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Τηλεόραση
  • Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση
  • Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης
  • Internet
  • Σπα
  • Υπηρεσία πλυσίματος ρούχων
  • Δωμάτιο πλυντηρίου

Κριτικές για το Urbain Hiroshima Central

8,0
Πολύ καλό
2915 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
1075
Πολύ καλό
762
Καλό
550
Οκ
231
Μέτρια
165
Μέτριο
72
Κακό
60
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Βαθμολογία ανά πάροχο

Τοποθεσία

5-20 Teppo-Cho Naka-ku, Hiroshima 730-0017

Κοντινά αξιοθέατα

  • Hatchobori Station Hiroshima266 μ
  • Hiroshima Prefectural Art Museum0.4 χλμ
  • Shukkei-en0.5 χλμ
  • Hiroshima Museum of Art0.6 χλμ
  • Kamiya-cho-nishi Station0.7 χλμ
  • Hiroshima Castle0.7 χλμ
  • Hondori Station0.7 χλμ
  • Hiroshima Children's Museum1 χλμ
  • Hiroshima Railway Station1.1 χλμ
  • Hiroshima National Peace Memorial Hall for the Atomic Bomb Victims1.1 χλμ
  • Hiroshima Peace Memorial Park1.2 χλμ
  • Hiroshima Peace Memorial Museum1.2 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 15:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 11:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

Urbain Hiroshima Central

Ποιον μήνα είναι χαμηλότερες οι τιμές για κράτηση στο Urbain Hiroshima Central;

Ο φθηνότερος μήνας για διαμονή στο Urbain Hiroshima Central είναι ο Φεβρουάριος, με μέση τιμή 47 € ανά διανυκτέρευση. Ο πιο ακριβός μήνας είναι ο Μάιος, με 91 € ανά διανυκτέρευση.

Ποια είναι η φθηνότερη ημέρα για να κάνετε κράτηση στο Urbain Hiroshima Central;

Η φθηνότερη ημέρα για κράτηση στο Urbain Hiroshima Central είναι Δευτέρα, με μέση τιμή 46 € ανά διανυκτέρευση. Η ακριβότερη ημέρα είναι Σάββατο, με 156 € ανά διανυκτέρευση.

Πόσο νωρίς πρέπει να κάνετε κράτηση στο Urbain Hiroshima Central;

Για να εξασφαλίσετε την καλύτερη τιμή στο Urbain Hiroshima Central, κάντε κράτηση περίπου 11 εβδομάδες νωρίτερα. Έτσι, θα εξοικονομήσετε περίπου 43%σε σύγκριση με την κράτηση την τελευταία στιγμή.

Urbain Hiroshima Central: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Urbain Hiroshima Central;

    Το Urbain Hiroshima Central βρίσκεται στη διεύθυνση 5-20 Teppo-Cho Naka-ku, περιοχή Naka Ward, 1,4 χλμ. από το κέντρο της πόλης Hiroshima. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Urbain Hiroshima Central είναι: Hatchobori Station Hiroshima.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Urbain Hiroshima Central;

    Στο Urbain Hiroshima Central, το check-in γίνεται στις 15:00 και το check-out στις 11:00.

  • Προσφέρει το Urbain Hiroshima Central δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Urbain Hiroshima Central προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Πόσο απέχει το Urbain Hiroshima Central από το αεροδρόμιο;

    Το Urbain Hiroshima Central απέχει 35,1 χλμ. από το MCAS Iwakuni. Το Urbain Hiroshima Central απέχει 41,9 χλμ. από το Hiroshima.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Urbain Hiroshima Central;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Urbain Hiroshima Central σε Hiroshima και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Urbain Hiroshima Central και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Urbain Hiroshima Central.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

3άστερο ξενοδοχείο
Hotel Intergate Hiroshima
8.8 Εξαιρετικό (3.609 κριτικές)0,03 χλμWi-Fi, Καφετέρια, Wi-Fi σε όλους τους χώρους+61 €
4άστερο ξενοδοχείο
Candeo Hotels Hiroshima Hatchobori
8.4 Εξαιρετικό (5.368 κριτικές)0,18 χλμΕστιατόριο, Δωρεάν Wi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα+70 €
4άστερο ξενοδοχείο
Mercure Tokyu Stay Hiroshima
8.8 Εξαιρετικό (115 κριτικές)0,18 χλμΓυμναστήριο, Δωρεάν Wi-Fi, Τηλεόραση επίπεδης οθόνης+51 €
3άστερο ξενοδοχείο
Hiroshima Pacific Hotel7.3 Καλό (721 κριτικές)0,2 χλμ+40 €
3άστερο ξενοδοχείο
15% φθηνότερο
Quintessa Hotel Hiroshima Kanayama Cyou
8.3 Εξαιρετικό (123 κριτικές)0,56 χλμΕστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι, Δωρεάν Wi-Fi+31 €
3άστερο ξενοδοχείο
10% φθηνότεροChisun Hotel Hiroshima8.1 Εξαιρετικό (5.458 κριτικές)0,37 χλμΕστιατόριο, Τηλεόραση επίπεδης οθόνης, Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση+33 €
3άστερο ξενοδοχείο
Hotel Pao
7.3 Καλό (1.393 κριτικές)0,57 χλμWi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους, Τηλεόραση επίπεδης οθόνης+37 €
3άστερο ξενοδοχείο
Hiroshima Pacific Hotel7.3 Καλό (721 κριτικές)0,2 χλμ+40 €
3άστερο ξενοδοχείο
Casa En
10 Εξαιρετικό (2 κριτικές)0,6 χλμWi-Fi, Τηλεόραση επίπεδης οθόνης, Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης+60 €
3άστερο ξενοδοχείο
Hotel Intergate Hiroshima
8.8 Εξαιρετικό (3.609 κριτικές)0,03 χλμWi-Fi, Καφετέρια, Wi-Fi σε όλους τους χώρους+61 €
4άστερο ξενοδοχείο
Mercure Tokyu Stay Hiroshima
8.8 Εξαιρετικό (115 κριτικές)0,18 χλμΓυμναστήριο, Δωρεάν Wi-Fi, Τηλεόραση επίπεδης οθόνης+51 €
2άστερο ξενοδοχείο
Hiroshima Hostel Nagomi
8.6 Εξαιρετικό (62 κριτικές)0,27 χλμ+92 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Σχέση ποιότητας/χρημάτων

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

8,5
1,4 km
MCAS Iwakuni
35,1 km