Miyajima Grand Hotel Arimoto

4 αστέρια
9,3
Θαυμάσιο
βάσει 1915 κριτικών
1.915 κριτικές
Παρ 18.9
-
Σαβ 19.9
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Προσφορές από
251 €
/Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Τύπος δωματίου
Πάροχος
Σύνολο ανά βράδυ
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
251 €
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
306 €
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
336 €
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Miyajima Grand Hotel Arimoto

Παρ 18.9
-
Σαβ 19.9
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
251 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
422 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
306 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
336 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
404 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
369 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
393 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
394 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
922 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο σε θέρετρο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
499 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
616 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
897 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
635 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
752 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Miyajima Grand Hotel Arimoto

  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/Σαλόνι
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Τσαγιέρα/καφετιέρα
  • Καφετιέρα
  • Δωρεάν πάρκινγκ
  • Υπηρεσία μεταφοράς (δωρεάν)
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Τηλεόραση

Κριτικές για το Miyajima Grand Hotel Arimoto

9,3
Θαυμάσιο
1915 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
1479
Πολύ καλό
238
Καλό
94
Οκ
48
Μέτρια
32
Μέτριο
11
Κακό
14
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Τοποθεσία

364 Minamimachi, Hatsukaichi

Κοντινά αξιοθέατα

  • Itsukushima Shrine135 μ
  • Five-Story Pagoda148 μ
  • Momijidani Park305 μ
  • Daiganji Temple319 μ
  • Museum of History and Folklore382 μ
  • Miyao Castle0.5 χλμ
  • Daisho-in Temple0.5 χλμ
  • Marine Plaza Miyajima0.5 χλμ
  • Miyajima Ferry Terminal0.7 χλμ
  • Mount Misen1.8 χλμ
  • Miyajimaguchi Train Station2.5 χλμ
  • Kyoteijo-mae Railway Station2.6 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 15:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 10:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.
Αριθμός άδειας: 指令廿保 第216号

Miyajima Grand Hotel Arimoto

Ποιον μήνα είναι χαμηλότερες οι τιμές για κράτηση στο Miyajima Grand Hotel Arimoto;

Ο φθηνότερος μήνας για διαμονή στο Miyajima Grand Hotel Arimoto είναι ο Φεβρουάριος, με μέση τιμή 329 € ανά διανυκτέρευση. Ο πιο ακριβός μήνας είναι ο Νοέμβριος, με 547 € ανά διανυκτέρευση.

Ποια είναι η φθηνότερη ημέρα για να κάνετε κράτηση στο Miyajima Grand Hotel Arimoto;

Η φθηνότερη ημέρα για κράτηση στο Miyajima Grand Hotel Arimoto είναι Παρασκευή, με μέση τιμή 335 € ανά διανυκτέρευση. Η ακριβότερη ημέρα είναι Σάββατο, με 556 € ανά διανυκτέρευση.

Πόσο νωρίς πρέπει να κάνετε κράτηση στο Miyajima Grand Hotel Arimoto;

Για να εξασφαλίσετε την καλύτερη τιμή στο Miyajima Grand Hotel Arimoto, κάντε κράτηση περίπου 9 εβδομάδες νωρίτερα. Έτσι, θα εξοικονομήσετε περίπου 67%σε σύγκριση με την κράτηση την τελευταία στιγμή.

Miyajima Grand Hotel Arimoto: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Miyajima Grand Hotel Arimoto;

    Το Miyajima Grand Hotel Arimoto βρίσκεται στη διεύθυνση 364 Minamimachi, 6,1 χλμ. από το κέντρο της πόλης Hatsukaichi. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Miyajima Grand Hotel Arimoto είναι: Itsukushima Shrine.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Miyajima Grand Hotel Arimoto;

    Στο Miyajima Grand Hotel Arimoto, το check-in γίνεται στις 15:00 και το check-out στις 10:00.

  • Προσφέρει το Miyajima Grand Hotel Arimoto δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Miyajima Grand Hotel Arimoto προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Προσφέρει το Miyajima Grand Hotel Arimoto δωρεάν πάρκινγκ;

    Ναι, το Miyajima Grand Hotel Arimoto προσφέρει δωρεάν πάρκινγκ.

  • Πόσο απέχει το Miyajima Grand Hotel Arimoto από το αεροδρόμιο;

    Το Miyajima Grand Hotel Arimoto απέχει 18,7 χλμ. από το MCAS Iwakuni. Το Miyajima Grand Hotel Arimoto απέχει 57 χλμ. από το Hiroshima.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Miyajima Grand Hotel Arimoto;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Miyajima Grand Hotel Arimoto σε Hatsukaichi και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Miyajima Grand Hotel Arimoto και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Miyajima Grand Hotel Arimoto.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

4άστερο ξενοδοχείο
Iwaso9.2 Εξαιρετικό (1.362 κριτικές)0,09 χλμΕστιατόριο, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+393 €
3άστερο ξενοδοχείο
40% φθηνότεροMiyajima Hotel New Kotobuki9 Εξαιρετικό (76 κριτικές)0,26 χλμWi-Fi, Τηλεόραση επίπεδης οθόνης, Τηλεόραση+173 €
4άστερο ξενοδοχείο
Kinsuikan9.2 Εξαιρετικό (297 κριτικές)0,3 χλμΕστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου+350 €
2άστερο ξενοδοχείο
27% φθηνότερο
Miyajima Machiya Hotel Shiomachi-An
10 Εξαιρετικό (1 κριτική)0,37 χλμΜπαρ/Σαλόνι, Δωρεάν Wi-Fi, Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης+211 €
3άστερο ξενοδοχείο
74% φθηνότερο
Sakuraya
8.9 Εξαιρετικό (6.297 κριτικές)0,49 χλμWi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους, Τηλεόραση επίπεδης οθόνης+76 €
2άστερο ξενοδοχείο
66% φθηνότερο
Oyado Tsukiusagi
9.5 Εξαιρετικό (630 κριτικές)0,57 χλμΥπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+97 €
63% φθηνότερο
Miyajima Morinoyado / Vacation Stay 68902
0,67 χλμ+106 €
1άστερο ξενοδοχείο
63% φθηνότερο
Miyajima Morinoyado / Vacation Stay 68905
10 Εξαιρετικό (1 κριτική)0,67 χλμ+108 €
2άστερο ξενοδοχείο
27% φθηνότερο
Miyajima Machiya Hotel Shiomachi-An
10 Εξαιρετικό (1 κριτική)0,37 χλμΜπαρ/Σαλόνι, Δωρεάν Wi-Fi, Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης+211 €
1άστερο ξενοδοχείο
63% φθηνότερο
Miyajima Morinoyado / Vacation Stay 68905
10 Εξαιρετικό (1 κριτική)0,67 χλμ+108 €
3άστερο ξενοδοχείο
58% φθηνότερο
bHotel Kaniwasou
10 Εξαιρετικό (1 κριτική)0,69 χλμΤηλεόραση επίπεδης οθόνης+122 €
4άστερο ξενοδοχείο
7% φθηνότεροItsukushima Iroha9.5 Εξαιρετικό (797 κριτικές)0,4 χλμΕστιατόριο, Δωρεάν Wi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα+269 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Σχέση ποιότητας/χρημάτων

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

8,5
6,1 km
MCAS Iwakuni
18,7 km