SureStay Plus Hotel by Best Western Hammond

2 αστέρια
7,9
Καλό
βάσει 334 κριτικών
334 κριτικές
Κυρ 23.8
-
Δευ 24.8
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Προσφορές από
52 €
/Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Τύπος δωματίου
Πάροχος
Σύνολο ανά βράδυ
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
52 €
Κανονικό δωμάτιο, 1 κρεβάτι king-size
61 €
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
63 €
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Οι ψυχαγωγικές παροχές σε αυτό το ξενοδοχείο περιλαμβάνουν εποχική εξωτερική πισίνα.
7,9
Καλό
334 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το SureStay Plus Hotel by Best Western Hammond

Κυρ 23.8
-
Δευ 24.8
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
52 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 2 κρεβάτια queen-size
81 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, 1 κρεβάτι king-size
61 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
63 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, 1 κρεβάτι king-size
66 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
64 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 2 κρεβάτια queen-size
145 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
64 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, άγνωστος τύπος κρεβατιού
70 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 2 κρεβάτια queen-size
86 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, 1 κρεβάτι king-size
73 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
118 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
76 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, 2 κρεβάτια queen-size
93 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο SureStay Plus Hotel by Best Western Hammond

  • Εξωτερική πισίνα
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Καφετιέρα
  • Δωρεάν πάρκινγκ
  • Aίθουσα συνεδριάσεων
  • Wi-Fi σε όλους τους χώρους
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση
  • Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης
  • Αίθουσες συνεδριάσεων

Βασικές παροχές

  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Wi-Fi σε όλους τους χώρους
  • Internet
  • Πυροσβεστήρας
  • Κλιματισμός
  • Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης
  • Συναγερμοί καπνού

Προσβασιμότητα και καταλληλότητα

  • Διαθέσιμα δωμάτια για μη καπνίζοντες
  • Επιτρέπονται κατοικίδια κατόπιν αιτήματος. Μπορεί να προκύψουν χρεώσεις.
  • Προσβάσιμο για ΑμεΑ
  • Προσβάσιμο πάρκινγκ
  • Χώρος καπνιστών

Εστιατόρια

  • Ψυγείο
  • Καφετιέρα
  • Αυτόματος πωλητής (ποτά)
  • Φούρνος μικροκυμάτων

Υπηρεσίες και εξυπηρέτηση

  • Aίθουσα συνεδριάσεων
  • Υπηρεσία αφύπνισης
  • Αίθουσες συνεδριάσεων
  • 24ωρη ρεσεψιόν

Πισίνα και σπα

  • Υδρομασάζ
  • Εξωτερική πισίνα

Μέσα και ψυχαγωγία

  • Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης

Πλυντήριο

  • Δωμάτιο πλυντηρίου
  • Σίδερο και σιδερώστρα

Χώρος εργασίας

  • Φαξ/φωτοτυπικό
  • Γραφείο

Γενικά

  • Δωμάτια για οικογένειες
  • Διατίθενται δωμάτια που επικοινωνούν

Υγεία και ασφάλεια

  • Καθημερινή υπηρεσία δωματίου
  • Κουτί πρώτων βοηθειών

Πάρκινγκ και μετακίνηση

  • Δωρεάν πάρκινγκ

Μπάνιο

  • Πιστολάκι

Κριτικές για το SureStay Plus Hotel by Best Western Hammond

7,9
Καλό
334 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
133
Πολύ καλό
59
Καλό
55
Οκ
18
Μέτρια
29
Μέτριο
7
Κακό
33
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Βαθμολογία ανά πάροχο

Όλες οι κριτικές

4.0
Μέτριο
Ανώνυμος, Μαΐ 2017
Μειονεκτήματα (-) Το wi fi Internet δεν λειτουργούσε, και είχαν περίεργους ανθρώπους που δεν έμεναν στο ξενοδοχείο να χρησιμοποιήσουν την πισίνα.

Τοποθεσία

107 Duo Drive, Hammond, LA 70403-6131

Κοντινά αξιοθέατα

  • Louisiana Children's Discovery Center2.8 χλμ
  • Hammond Amtrak Station3 χλμ
  • Strawberry Stadium3.7 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 15:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 11:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

SureStay Plus Hotel by Best Western Hammond

Ποιον μήνα είναι χαμηλότερες οι τιμές για κράτηση στο SureStay Plus Hotel by Best Western Hammond;

Σύμφωνα με τις τιμές ξενοδοχείων που βρήκαν οι χρήστες/ριες της KAYAK τους τελευταίους 12 μήνες.

Ο φθηνότερος μήνας για διαμονή στο SureStay Plus Hotel by Best Western Hammond είναι ο Σεπτέμβριος, με μέση τιμή 63 € ανά διανυκτέρευση. Ο πιο ακριβός μήνας είναι ο Φεβρουάριος, με 90 € ανά διανυκτέρευση.

Ποια είναι η φθηνότερη ημέρα για να κάνετε κράτηση στο SureStay Plus Hotel by Best Western Hammond;

Σύμφωνα με τις τιμές ξενοδοχείων που βρήκαν οι χρήστες/ριες της KAYAK τους τελευταίους 12 μήνες.

Η φθηνότερη ημέρα για κράτηση στο SureStay Plus Hotel by Best Western Hammond είναι Τετάρτη, με μέση τιμή 59 € ανά διανυκτέρευση. Η ακριβότερη ημέρα είναι Κυριακή, με 89 € ανά διανυκτέρευση.

SureStay Plus Hotel by Best Western Hammond: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το SureStay Plus Hotel by Best Western Hammond;

    Το SureStay Plus Hotel by Best Western Hammond βρίσκεται στη διεύθυνση 107 Duo Drive, 2,8 χλμ. από το κέντρο της πόλης Hammond. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο SureStay Plus Hotel by Best Western Hammond είναι: Louisiana Children's Discovery Center.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο SureStay Plus Hotel by Best Western Hammond;

    Στο SureStay Plus Hotel by Best Western Hammond, το check-in γίνεται στις 15:00 και το check-out στις 11:00.

  • Προσφέρει το SureStay Plus Hotel by Best Western Hammond δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το SureStay Plus Hotel by Best Western Hammond προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Προσφέρει το SureStay Plus Hotel by Best Western Hammond δωρεάν πάρκινγκ;

    Ναι, το SureStay Plus Hotel by Best Western Hammond προσφέρει δωρεάν πάρκινγκ.

  • Πόσο απέχει το SureStay Plus Hotel by Best Western Hammond από το αεροδρόμιο;

    Το SureStay Plus Hotel by Best Western Hammond απέχει 58 χλμ. από το Νέα Ορλεάνη Louis Armstrong. Το SureStay Plus Hotel by Best Western Hammond απέχει 66,7 χλμ. από το Μπατόν Ρουζ Ryan.

  • Έχει πισίνα το SureStay Plus Hotel by Best Western Hammond;

    Ναι, το SureStay Plus Hotel by Best Western Hammond έχει πισίνα.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το SureStay Plus Hotel by Best Western Hammond;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του SureStay Plus Hotel by Best Western Hammond σε Hammond και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο SureStay Plus Hotel by Best Western Hammond και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το SureStay Plus Hotel by Best Western Hammond.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

3άστερο ξενοδοχείο
Holiday Inn Hammond By IHG8.6 Εξαιρετικό (240 κριτικές)0,27 χλμΕξωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+107 €
2άστερο ξενοδοχείο
14% φθηνότεροDays Inn by Wyndham Hammond7 Καλό (249 κριτικές)0,49 χλμΕξωτερική πισίνα, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+58 €
3άστερο ξενοδοχείο
Home2 Suites by Hilton Hammond
9.1 Εξαιρετικό (43 κριτικές)0,7 χλμΕξωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Τσαγιέρα/καφετιέρα+152 €
3άστερο ξενοδοχείο
Courtyard by Marriott Hammond7.5 Καλό (289 κριτικές)0,79 χλμΕξωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+97 €
2άστερο ξενοδοχείο
14% φθηνότεροDays Inn by Wyndham Hammond7 Καλό (249 κριτικές)0,49 χλμΕξωτερική πισίνα, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+58 €
3άστερο ξενοδοχείο
Spark by Hilton Hammond7 Καλό (354 κριτικές)1,3 χλμΕξωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Δωρεάν Wi-Fi+80 €
3άστερο ξενοδοχείο
Courtyard by Marriott Hammond7.5 Καλό (289 κριτικές)0,79 χλμΕξωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+97 €
3άστερο ξενοδοχείο
Holiday Inn Hammond By IHG8.6 Εξαιρετικό (240 κριτικές)0,27 χλμΕξωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+107 €
3άστερο ξενοδοχείο
Home2 Suites by Hilton Hammond
9.1 Εξαιρετικό (43 κριτικές)0,7 χλμΕξωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Τσαγιέρα/καφετιέρα+152 €
3άστερο ξενοδοχείο
Holiday Inn Hammond By IHG8.6 Εξαιρετικό (240 κριτικές)0,27 χλμΕξωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+107 €
3άστερο ξενοδοχείο
Courtyard by Marriott Hammond7.5 Καλό (289 κριτικές)0,79 χλμΕξωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+97 €
2άστερο ξενοδοχείο
14% φθηνότεροDays Inn by Wyndham Hammond7 Καλό (249 κριτικές)0,49 χλμΕξωτερική πισίνα, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+58 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Σχέση ποιότητας/χρημάτων

Απόσταση από το κέντρο

8,4
2,8 km