Soho Pension

3 αστέρια
8,2
Πολύ καλό
βάσει 222 κριτικών
222 κριτικές
Παρ 31.7
-
Σαβ 1.8
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Προσφορές από
55 €
/Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Τύπος δωματίου
Πάροχος
Σύνολο ανά βράδυ
Δίκλινο δωμάτιο, 1 ημίδιπλο κρεβάτι
55 €
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Soho Pension

Παρ 31.7
-
Σαβ 1.8
Δίκλινο δωμάτιο, 1 ημίδιπλο κρεβάτι
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Soho Pension

  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Γρήγορο check-out
  • Ασφάλεια
  • Φούρνος μικροκυμάτων
  • Ψυγείο
  • Διαθέσιμος αποθηκευτικός χώρος

Εστιατόρια

  • Φούρνος μικροκυμάτων
  • Ψυγείο

Γενικά

  • Διαθέσιμος αποθηκευτικός χώρος

Υγεία και ασφάλεια

  • Ασφάλεια

Υπηρεσίες και εξυπηρέτηση

  • Γρήγορο check-out

Βασικές παροχές

  • Δωρεάν Wi-Fi

Κριτικές για το Soho Pension

8,2
Πολύ καλό
222 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
93
Πολύ καλό
40
Καλό
61
Οκ
14
Μέτρια
5
Μέτριο
6
Κακό
3
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Τοποθεσία

Kenyér Köz 7, Győr 9022

Κοντινά αξιοθέατα

  • Szechenyi Istvan University0.7 χλμ
  • ETO Park2.4 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 12:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 10:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

Πότε να κλείσετε δωμάτιο στο Soho Pension

Τιμή ανά διανυκτέρευση. Οι τιμές δεν είναι σταθερές και μπορεί να αλλάξουν με την πάροδο του χρόνου.
Μέση τιμή ανά μήνα
Μέση τιμή ανά βράδυ

Soho Pension: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Soho Pension;

    Το Soho Pension βρίσκεται στη διεύθυνση Kenyér Köz 7, 0,6 χλμ. από το κέντρο της πόλης Győr. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Soho Pension είναι: Szechenyi Istvan University.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Soho Pension;

    Στο Soho Pension, το check-in γίνεται στις 12:00 και το check-out στις 10:00.

  • Προσφέρει το Soho Pension δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Soho Pension προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Πόσο απέχει το Soho Pension από το αεροδρόμιο;

    Το Soho Pension απέχει 62,1 χλμ. από το Μπρατισλάβα Bratislava - M. R. Štefánik. Το Soho Pension απέχει 92,6 χλμ. από το Βιέννη Vienna Intl.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Soho Pension;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Soho Pension σε Győr και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Soho Pension και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Soho Pension.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

3άστερο ξενοδοχείο
Barokk Hotel Promenad Gyor9 Εξαιρετικό (415 κριτικές)0,03 χλμΜπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+99 €
4άστερο ξενοδοχείο
Hotel Domus Collis
9.3 Εξαιρετικό (181 κριτικές)0,09 χλμWi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα, Καφετιέρα+126 €
3άστερο ξενοδοχείο
Hotel Capitulum8.2 Εξαιρετικό (1.200 κριτικές)0,2 χλμΥπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους+85 €
3άστερο ξενοδοχείο
4% φθηνότεροHotel Klastrom8.7 Εξαιρετικό (3.056 κριτικές)0,35 χλμΕστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου+63 €
3άστερο ξενοδοχείο
30% φθηνότερο
Duett
8.8 Εξαιρετικό (45 κριτικές)0,39 χλμΤηλεόραση επίπεδης οθόνης+46 €
3άστερο ξενοδοχείο
28% φθηνότεροDanubius Hotel Rába8.4 Εξαιρετικό (3.270 κριτικές)0,5 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+47 €
2άστερο ξενοδοχείο
15% φθηνότερο
Duett - Urban Rooms
8.2 Εξαιρετικό (307 κριτικές)0,39 χλμΥπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους+56 €
3άστερο ξενοδοχείο
4% φθηνότεροHotel Klastrom8.7 Εξαιρετικό (3.056 κριτικές)0,35 χλμΕστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου+63 €
4άστερο ξενοδοχείο
Hotel Domus Collis
9.3 Εξαιρετικό (181 κριτικές)0,09 χλμWi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα, Καφετιέρα+126 €
3άστερο ξενοδοχείο
Barokk Hotel Promenad Gyor9 Εξαιρετικό (415 κριτικές)0,03 χλμΜπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+99 €
3άστερο ξενοδοχείο
30% φθηνότερο
Duett
8.8 Εξαιρετικό (45 κριτικές)0,39 χλμΤηλεόραση επίπεδης οθόνης+46 €
3άστερο ξενοδοχείο
4% φθηνότεροHotel Klastrom8.7 Εξαιρετικό (3.056 κριτικές)0,35 χλμΕστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου+63 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Απόσταση από το κέντρο

0,6 km