Costa Norte Ingleses Hotel

3 αστέρια
9,0
Θαυμάσιο
βάσει 795 κριτικών
795 κριτικές
Δευ 26.10
-
Τρι 27.10
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Στο χώρο των εγκαταστάσεων υπάρχει εσωτερική πισίνα, εξωτερική πισίνα, πισίνα για παιδιά και μπανιέρα υδρομασάζ. Οι ψυχαγωγικές παροχές περιλαμβάνουν ανοιχτό γήπεδο τένις, σάουνα και γυμναστήριο. Οι ψυχαγωγικές δραστηριότητες που αναγράφονται παρακάτω είναι διαθέσιμες είτε στο χώρο των εγκαταστάσεων είτε κοντά σε αυτόν και μπορεί να χρεώνονται ξεχωριστά.
9,0
Θαυμάσιο
795 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Costa Norte Ingleses Hotel

Δευ 26.10
-
Τρι 27.10
Προσφορές από
67 €
•Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Συγκρίνετε τιμές για Κανονικό δωμάτιο, Superior room και 13 ακόμη προσφορές στο Costa Norte Ingleses Hotel.
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
67 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
87 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
70 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
77 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
111 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
81 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
81 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
85 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
93 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
308 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
109 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
221 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
184 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
312 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Costa Norte Ingleses Hotel

  • Κολύμβηση με αναπνευστήρα
  • Εξωτερική πισίνα
  • Εσωτερική πισίνα
  • Παραθαλάσσιο
  • Γυμναστήριο
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/Σαλόνι
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Καφετέρια

Κριτικές για το Costa Norte Ingleses Hotel

9,0
Θαυμάσιο
795 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
526
Πολύ καλό
149
Καλό
72
Οκ
20
Μέτρια
23
Μέτριο
2
Κακό
4
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Τοποθεσία

Rua Das Gaivotas, 984, Florianopolis 88058-500

Κοντινά αξιοθέατα

  • Praia dos Ingleses2.9 χλμ
  • Lagoinha Beach5 χλμ
  • Canasvieiras Beach5.9 χλμ
  • Jurere Beach9.1 χλμ
  • Santo Antônio de Lisboa14.7 χλμ
  • Praia do Sambaqui14.9 χλμ
  • Lagoa da Conceicao15.6 χλμ
  • Projeto TAMAR16.2 χλμ
  • Barra da Lagoa Beach16.2 χλμ
  • Barra da Lagoa Lighthouse16.4 χλμ
  • Mole Beach19.7 χλμ
  • Morro da Cruz22 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 15:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 12:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

Costa Norte Ingleses Hotel

Ποιον μήνα είναι χαμηλότερες οι τιμές για κράτηση στο Costa Norte Ingleses Hotel;

Ο φθηνότερος μήνας για διαμονή στο Costa Norte Ingleses Hotel είναι ο Ιούλιος, με μέση τιμή 70 € ανά διανυκτέρευση. Ο πιο ακριβός μήνας είναι ο Ιανουάριος, με 335 € ανά διανυκτέρευση.

Ποια είναι η φθηνότερη ημέρα για να κάνετε κράτηση στο Costa Norte Ingleses Hotel;

Η φθηνότερη ημέρα για κράτηση στο Costa Norte Ingleses Hotel είναι Σάββατο, με μέση τιμή 77 € ανά διανυκτέρευση. Η ακριβότερη ημέρα είναι Τρίτη, με 443 € ανά διανυκτέρευση.

Πόσο νωρίς πρέπει να κάνετε κράτηση στο Costa Norte Ingleses Hotel;

Για να εξασφαλίσετε την καλύτερη τιμή στο Costa Norte Ingleses Hotel, κάντε κράτηση περίπου 7 εβδομάδες νωρίτερα. Έτσι, θα εξοικονομήσετε περίπου 74%σε σύγκριση με την κράτηση την τελευταία στιγμή.

Costa Norte Ingleses Hotel: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Costa Norte Ingleses Hotel;

    Το Costa Norte Ingleses Hotel βρίσκεται στη διεύθυνση Rua Das Gaivotas, 984, περιοχή Ingleses Centro, 23,9 χλμ. από το κέντρο της πόλης Florianopolis. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Costa Norte Ingleses Hotel είναι: Praia dos Ingleses.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Costa Norte Ingleses Hotel;

    Στο Costa Norte Ingleses Hotel, το check-in γίνεται στις 15:00 και το check-out στις 12:00.

  • Προσφέρει το Costa Norte Ingleses Hotel δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Costa Norte Ingleses Hotel προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Προσφέρει το Costa Norte Ingleses Hotel δωρεάν πάρκινγκ;

    Ναι, το Costa Norte Ingleses Hotel προσφέρει δωρεάν πάρκινγκ.

  • Πόσο απέχει το Costa Norte Ingleses Hotel από το αεροδρόμιο;

    Το Costa Norte Ingleses Hotel απέχει 30,4 χλμ. από το Florianopolis Hercilio Luz. Το Costa Norte Ingleses Hotel απέχει 66 χλμ. από το Navegantes.

  • Έχει πισίνα το Costa Norte Ingleses Hotel;

    Ναι, το Costa Norte Ingleses Hotel έχει πισίνα.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Costa Norte Ingleses Hotel;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Costa Norte Ingleses Hotel σε Florianopolis και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Costa Norte Ingleses Hotel και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Costa Norte Ingleses Hotel.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

2άστερο ξενοδοχείο
48% φθηνότερο
Gaivotas Apart Hotel
8.8 Εξαιρετικό (144 κριτικές)0,07 χλμ+51 €
54% φθηνότερο
Vista Mar | Piscina | 90m da Praia #IA06D
8.7 Εξαιρετικό (26 κριτικές)0,07 χλμΕξωτερική πισίνα, μπροστά στην παραλία, Καφετιέρα+45 €
4άστερο ξενοδοχείο
55% φθηνότεροHotel Porto Sol Ingleses8.7 Εξαιρετικό (728 κριτικές)0,12 χλμΕξωτερική πισίνα, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+44 €
4άστερο ξενοδοχείο
31% φθηνότεροSlaviero Ingleses Convention9.2 Εξαιρετικό (1.821 κριτικές)0,13 χλμΕξωτερική πισίνα, μπροστά στην παραλία, Γυμναστήριο+68 €
4άστερο ξενοδοχείο
55% φθηνότεροHotel Porto Sol Ingleses8.7 Εξαιρετικό (728 κριτικές)0,12 χλμΕξωτερική πισίνα, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+44 €
54% φθηνότερο
Vista Mar | Piscina | 90m da Praia #IA06D
8.7 Εξαιρετικό (26 κριτικές)0,07 χλμΕξωτερική πισίνα, μπροστά στην παραλία, Καφετιέρα+45 €
2άστερο ξενοδοχείο
48% φθηνότερο
Gaivotas Apart Hotel
8.8 Εξαιρετικό (144 κριτικές)0,07 χλμ+51 €
4άστερο ξενοδοχείο
31% φθηνότεροSlaviero Ingleses Convention9.2 Εξαιρετικό (1.821 κριτικές)0,13 χλμΕξωτερική πισίνα, μπροστά στην παραλία, Γυμναστήριο+68 €
4άστερο ξενοδοχείο
31% φθηνότεροSlaviero Ingleses Convention9.2 Εξαιρετικό (1.821 κριτικές)0,13 χλμΕξωτερική πισίνα, μπροστά στην παραλία, Γυμναστήριο+68 €
2άστερο ξενοδοχείο
48% φθηνότερο
Gaivotas Apart Hotel
8.8 Εξαιρετικό (144 κριτικές)0,07 χλμ+51 €
54% φθηνότερο
Vista Mar | Piscina | 90m da Praia #IA06D
8.7 Εξαιρετικό (26 κριτικές)0,07 χλμΕξωτερική πισίνα, μπροστά στην παραλία, Καφετιέρα+45 €
4άστερο ξενοδοχείο
55% φθηνότεροHotel Porto Sol Ingleses8.7 Εξαιρετικό (728 κριτικές)0,12 χλμΕξωτερική πισίνα, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+44 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Σχέση ποιότητας/χρημάτων

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

8,4
23,9 km
Florianopolis Hercilio Luz
30,4 km