Home Inn Chongqing Conference Centre

1 αστέρι
8,3
Πολύ καλό
βάσει 1 κριτικής
1 κριτική
Σαβ 17.10
-
Κυρ 18.10
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Home Inn Chongqing Conference Centre

Σαβ 17.10
-
Κυρ 18.10

Παροχές στο Home Inn Chongqing Conference Centre

  • Κλιματισμός
  • Αίθουσες συνεδριάσεων
  • 24ωρη ρεσεψιόν
  • Ανελκυστήρας

Κριτικές για το Home Inn Chongqing Conference Centre

8,3
Πολύ καλό
1 επαληθευμένη κριτική
Θαυμάσιο
0
Πολύ καλό
1
Καλό
0
Οκ
0
Μέτρια
0
Μέτριο
0
Κακό
0
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Τοποθεσία

No.9 Nanping North Road, Nan'an District, Chongqing 404100

Κοντινά αξιοθέατα

  • Yingli Tower1.9 χλμ
  • Jiefangbei Square2.1 χλμ
  • Hongya Cave2.6 χλμ
  • Eling Park3.7 χλμ
  • Stillwell Museum4.3 χλμ
  • Future International Skyscraper6.1 χλμ
  • Ciqikou12.6 χλμ
  • Yuzui Yangtze River Bridge20.8 χλμ
  • Simian Mountain-JinFo Mountain41 χλμ
  • λίμνη Changshou77.1 χλμ
  • Mount Jinfo78.3 χλμ
  • Baiheliang80.7 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 14:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 12:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

Home Inn Chongqing Conference Centre: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Home Inn Chongqing Conference Centre;

    Το Home Inn Chongqing Conference Centre βρίσκεται στη διεύθυνση No.9 Nanping North Road, Nan'an District, περιοχή Nan'an, 3,3 χλμ. από το κέντρο της πόλης Chongqing. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Home Inn Chongqing Conference Centre είναι: Yingli Tower.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Home Inn Chongqing Conference Centre;

    Στο Home Inn Chongqing Conference Centre, το check-in γίνεται στις 14:00 και το check-out στις 12:00.

  • Πόσο απέχει το Home Inn Chongqing Conference Centre από το αεροδρόμιο;

    Το Home Inn Chongqing Conference Centre απέχει 21,1 χλμ. από το Chongqing Jiangbei Intl. Το Home Inn Chongqing Conference Centre απέχει 108,6 χλμ. από το Chongqing Xiannvshan.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Home Inn Chongqing Conference Centre;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Home Inn Chongqing Conference Centre σε Chongqing και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Home Inn Chongqing Conference Centre και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Home Inn Chongqing Conference Centre.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

3άστερο ξενοδοχείο
Vienna Hotel Chongqing Nanping Nanbin Road Metro Station
0,1 χλμ+26 €
2άστερο ξενοδοχείο
55% φθηνότερο
Jingyuan Business Hotel (Nanping Wanda Plaza Branch)
0,13 χλμ+9 €
3άστερο ξενοδοχείο
Yolo Private Soup Hot Spring Designer Hotel
0,43 χλμΜπαρ/Σαλόνι+32 €
3άστερο ξενοδοχείο
Yangtze River Memory River View Hotel (Yangtze River International Branch)
0,43 χλμΜπαρ/Σαλόνι+24 €
2άστερο ξενοδοχείο
55% φθηνότερο
Jingyuan Business Hotel (Nanping Wanda Plaza Branch)
0,13 χλμ+9 €
2άστερο ξενοδοχείο
55% φθηνότερο
OYO Houbao Hotel
0,62 χλμ+9 €
2άστερο ξενοδοχείο
55% φθηνότερο
Clumsy Playstation Gaming Hotel (Chongqing Nanping Wanda Plaza)
0,89 χλμ+9 €
2άστερο ξενοδοχείο
55% φθηνότερο
Pod Inn (Zhongqing Nanping Metro Station Pedestrian Street)
1,01 χλμ+9 €
4άστερο ξενοδοχείο
Radisson Blu Plaza Chongqing8.9 Εξαιρετικό (278 κριτικές)0,83 χλμΕσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+53 €
3άστερο ξενοδοχείο
Lavande Hotel Chongqing Nanping Pedestrian Street Gongmao Metro Station
8.3 Εξαιρετικό (3 κριτικές)0,53 χλμ+26 €
4άστερο ξενοδοχείο
Chongqing Marriott Hotel8.3 Εξαιρετικό (185 κριτικές)0,67 χλμΕσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+72 €
3άστερο ξενοδοχείο
Vienna Hotel Chongqing Nanping Nanbin Road Metro Station
0,1 χλμ+26 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

3,3 km
Chongqing Jiangbei Intl
21,1 km