Tudor Grange Hotel

κατηγορία 0
8,6
Πολύ καλό
βάσει 695 κριτικών
695 κριτικές
Τετ 23.9
-
Πεμ 24.9
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Πάροχος
Πάροχος για το Tudor Grange Hotel
Πάροχος για το Tudor Grange Hotel
Πάροχος για το Tudor Grange Hotel
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Σε μικρή απόσταση από περιοχές για ψάρεμα, μονοπάτια για πεζοπορία και πολλά ακόμα, αυτό το κατάλυμα μη καπνιστών τύπου αγροικία σάς επιτρέπει να τα ζήσετε όλα. Η τοποθεσία Παραλία Μπόρνμουθ βρίσκεται σε απόσταση 9 λεπτών με τα πόδια και η τοποθεσία Θέατρο Bournemouth Pavillion Theatre απέχει επίσης μόνο 12 με τα πόδια, οπότε αφήστε το όχημά σας στο κατάλυμα, που προσφέρει χώρο στάθμευσης. Αν θέλετε να διευρύνετε τους ορίζοντές σας και να δείτε κοντινές περιοχές, μπορείτε να πάρετε ένα τρένο στον σταθμό Σιδηροδρομικός Σταθμός του Μπόρνμουθ, σε απόσταση μόλις 13 λεπτών με τα πόδια. Αφού επιστρέψετε, μπορείτε να χαλαρώσετε στην ιδιωτική μπανιέρα υδρομασάζ ή πιείτε ένα ποτό στον κήπο. Για μια αλλαγή σκηνικού, ελάτε μέσα και απολαύστε δωρεάν WiFi. Η κουζίνα είναι εξοπλισμένη με ψυγείο, πλυντήριο πιάτων, ηλεκτρικό βραστήρα νερού και σκεύη μαγειρικής και κουζινικά. Μπορείτε μάλιστα να ταξιδέψετε με λιγότερο βάρος, επειδή θα έχετε πλυντήριο. Περιλαμβάνονται άλλες παροχές όπως θέρμανση και ντουλάπα.
8,6
Πολύ καλό
695 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Tudor Grange Hotel

Τετ 23.9
-
Πεμ 24.9

Παροχές στο Tudor Grange Hotel

  • Κήπος
  • Βραστήρας
  • Πλυντήριο πιάτων
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Θέρμανση

Κριτικές για το Tudor Grange Hotel

8,6
Πολύ καλό
695 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
370
Πολύ καλό
105
Καλό
126
Οκ
44
Μέτρια
35
Μέτριο
8
Κακό
7
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Τοποθεσία

Η ακριβής τοποθεσία παρέχεται μετά την κράτηση

Κοντινά αξιοθέατα

  • Russell-Cotes Art Gallery and Museum0.6 χλμ
  • Laser Quest Bournemouth0.7 χλμ
  • Bournemouth Railway Station0.8 χλμ
  • Westover Gallery0.9 χλμ
  • Pavilion Theatre0.9 χλμ
  • Dean Park Cricket Ground1 χλμ
  • Oceanarium1 χλμ
  • Bournemouth Pier1 χλμ
  • Bournemouth Lower Gardens1 χλμ
  • Bournemouth Eye1.1 χλμ
  • Bournemouth Beach1.1 χλμ
  • Bournemouth International Centre1.1 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 15:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 11:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

Tudor Grange Hotel: Συχνές ερωτήσεις

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Tudor Grange Hotel;

    Στο Tudor Grange Hotel, το check-in γίνεται στις 15:00 και το check-out στις 11:00.

  • Προσφέρει το Tudor Grange Hotel δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Tudor Grange Hotel προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Πόσο απέχει το Tudor Grange Hotel από το αεροδρόμιο;

    Το Tudor Grange Hotel απέχει 6,8 χλμ. από το Bournemouth. Το Tudor Grange Hotel απέχει 43,8 χλμ. από το Σαουθάμπτον Eastleigh.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Tudor Grange Hotel;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Tudor Grange Hotel σε Bournemouth και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Tudor Grange Hotel και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Tudor Grange Hotel.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

Κατάλυμα
Mansion by the Sea, 12BR/12BA, Perfect for Events
10 Εξαιρετικό (3 κριτικές)0 χλμΘέα στην πόλη, Κουζίνα, κουζινίτσα+1.424 €
Κατάλυμα
61% φθηνότερο
Lovely spacious house, 300m from the beach, with ample parking
0,16 χλμ+481 €
Κατάλυμα
81% φθηνότερο
Sunny Studio Near Beach
0,18 χλμWi-Fi+240 €
Κατάλυμα
96% φθηνότερο
Student Roost - Home Park - Bournemouth
8 Εξαιρετικό (9 κριτικές)0,36 χλμΚουζίνα, κουζινίτσα+51 €
Κατάλυμα
96% φθηνότερο
Student Roost - Home Park - Bournemouth
8 Εξαιρετικό (9 κριτικές)0,36 χλμΚουζίνα, κουζινίτσα+51 €
Κατάλυμα
92% φθηνότερο
El Murrino Apartments 1 -Central
0,38 χλμ+97 €
Κατάλυμα
91% φθηνότερο
Central Bournemouth - 2-Bed - 4 Guests - Prime Spot
8.6 Εξαιρετικό (8 κριτικές)0,51 χλμΚουζίνα, Καφετιέρα, Πλυντήριο ρούχων+109 €
Κατάλυμα
89% φθηνότερο
Premium 3-Bed Apt - Heart of Town - Walk to Beach
8.8 Εξαιρετικό (6 κριτικές)0,51 χλμΚουζίνα, Καφετιέρα, Πλυντήριο ρούχων+139 €
Κατάλυμα
Mansion by the Sea, 12BR/12BA, Perfect for Events
10 Εξαιρετικό (3 κριτικές)0 χλμΘέα στην πόλη, Κουζίνα, κουζινίτσα+1.424 €
Κατάλυμα
83% φθηνότερο
Modern House in Bournemouth town centre
9.4 Εξαιρετικό (47 κριτικές)0,41 χλμΚουζίνα, ταράτσα/βεράντα, Καφετιέρα+204 €
Κατάλυμα
79% φθηνότερο
Family Three Bedroom Home - Outbuilding Games Room - Walk to Town and Beach - Free Parking
8.9 Εξαιρετικό (13 κριτικές)0,47 χλμΚουζίνα, δωμάτιο παιχνιδιών, Μπιλιάρδο+257 €
Κατάλυμα
86% φθηνότερο
Big Bournemouth 4-Bedroom - 2-Bathroom - Sleeps 10
8.9 Εξαιρετικό (16 κριτικές)0,51 χλμΚουζίνα, Καφετιέρα, Πλυντήριο ρούχων+169 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

1,1 km
Bournemouth
6,8 km