The Inn at Palo Alto

3 αστέρια
9,2
Θαυμάσιο
βάσει 1612 κριτικών
1.612 κριτικές
Τετ 9.9
-
Πεμ 10.9
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Προσφορές από
99 €
/Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Τύπος δωματίου
Πάροχος
Σύνολο ανά βράδυ
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
99 €
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
115 €
Queen room, 1 κρεβάτι queen-size
126 €
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Στο χώρο των εγκαταστάσεων υπάρχει εξωτερική πισίνα και μπανιέρα υδρομασάζ. Οι ψυχαγωγικές παροχές περιλαμβάνουν σάουνα και γυμναστήριο. Οι ψυχαγωγικές δραστηριότητες που αναγράφονται παρακάτω είναι διαθέσιμες είτε στο χώρο των εγκαταστάσεων είτε κοντά σε αυτόν και μπορεί να χρεώνονται ξεχωριστά.
9,2
Θαυμάσιο
1612 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το The Inn at Palo Alto

Τετ 9.9
-
Πεμ 10.9
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Queen room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Queen room, 1 κρεβάτι queen-size
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο The Inn at Palo Alto

  • Εξωτερική πισίνα
  • Γυμναστήριο
  • Μπαρ/Σαλόνι
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Καφετιέρα
  • Δωρεάν πάρκινγκ
  • Wi-Fi σε όλους τους χώρους
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση
  • Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης

Κουζίνα

  • Φούρνος
  • Φούρνος μικροκυμάτων
  • Μαγειρικά σκεύη
  • Εστίες
  • Τοστιέρα
  • Ψυγείο
  • Καφετιέρα
  • Τραπεζαρία
  • Κουζίνα

Βασικές παροχές

  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Wi-Fi σε όλους τους χώρους
  • Internet
  • Πετσέτες
  • Ανεμιστήρας
  • Πυροσβεστήρας
  • Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης
  • Συναγερμοί καπνού
  • Πετσέτες/σεντόνια (επιπλέον χρέωση)

Πισίνα και σπα

  • Μασάζ
  • Θερμαινόμενη πισίνα
  • Πισίνα τύπου infinity
  • Σπα
  • Υδρομασάζ
  • Εξωτερική πισίνα
  • Σάουνα
  • Πισίνα με θέα

Γενικά

  • Θέα στο ποτάμι
  • Δωμάτια για οικογένειες
  • Καθιστικό
  • Με θέα στον κήπο
  • Καναπές
  • Θέα στο βουνό
  • Πλακάκια/μαρμάρινο δάπεδο
  • Διαθέσιμος αποθηκευτικός χώρος

Προσβασιμότητα και καταλληλότητα

  • Ολόκληρη η μονάδα βρίσκεται στο ισόγειο
  • Επιτρέπονται κατοικίδια κατόπιν αιτήματος. Μπορεί να προκύψουν χρεώσεις.
  • Υποαλλεργικό
  • Απαγορεύεται το κάπνισμα
  • Ιδιωτική είσοδος

Εξωτερικός χώρος

  • Ταράτσα/βεράντα
  • Έπιπλα εξωτερικού χώρου
  • Εξωτερικό τζάκι
  • Περιοχή για πικνίκ
  • Κήπος

Υπηρεσίες και εξυπηρέτηση

  • Υπηρεσία αφύπνισης
  • Θυρωρός
  • Γραφείο οργάνωσης εκδρομών
  • Μασάζ ποδιών
  • Αυτόνομο check-in/check-out

Πάρκινγκ και μετακίνηση

  • Πάρκινγκ σε δρόμο
  • Μεταφορά αεροδρομ. (με χρέωση)
  • Δωρεάν πάρκινγκ
  • Υπηρεσία μεταφοράς (με επιπλέον χρέωση)

Μπάνιο

  • Ντουζ
  • Πιστολάκι
  • Τουαλέτα
  • Προσωπικό μπάνιο

Μέσα και ψυχαγωγία

  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Κοινόχρηστο σαλόνι/χώρος τηλεόρασης
  • Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση

Εστιατόρια

  • Μπαρ/Σαλόνι
  • Το φαγητό μπορεί να παραδοθεί στο δωμάτιο του επισκέπτη
  • Τραπέζι φαγητού

Υγεία και ασφάλεια

  • Καθημερινή υπηρεσία δωματίου
  • Κλειστό κύκλωμα παρακολούθησης στους κοινόχρηστους χώρους
  • Κλειστό κύκλωμα παρακολούθησης εκτός καταλύματος

Πλυντήριο

  • Δωμάτιο πλυντηρίου
  • Σίδερο και σιδερώστρα

Κρεβατοκάμαρα

  • Ξυπνητήρι
  • Γκαρνταρόμπα ή ντουλάπα

Χώρος εργασίας

  • Φαξ/φωτοτυπικό

Γυμναστήριο

  • Γυμναστήριο

Κριτικές για το The Inn at Palo Alto

9,2
Θαυμάσιο
1612 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
1159
Πολύ καλό
223
Καλό
119
Οκ
36
Μέτρια
41
Μέτριο
16
Κακό
18
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Τοποθεσία

Avenida Buenos Aires, Boquete

Κοντινά αξιοθέατα

  • El Explorador2.4 χλμ
  • Church of San Juan Bautista2.6 χλμ
  • Boquete Community Players Theater and Events Center2.8 χλμ
  • Municipal Park2.9 χλμ
  • Jungla de Panama Wildlife Refuge7.3 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 14:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 11:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

The Inn at Palo Alto

Ποιον μήνα είναι χαμηλότερες οι τιμές για κράτηση στο The Inn at Palo Alto;

Ο φθηνότερος μήνας για διαμονή στο The Inn at Palo Alto είναι ο Μάιος, με μέση τιμή 113 € ανά διανυκτέρευση. Ο πιο ακριβός μήνας είναι ο Ιούλιος, με 166 € ανά διανυκτέρευση.

Ποια είναι η φθηνότερη ημέρα για να κάνετε κράτηση στο The Inn at Palo Alto;

Η φθηνότερη ημέρα για κράτηση στο The Inn at Palo Alto είναι Κυριακή, με μέση τιμή 99 € ανά διανυκτέρευση. Η ακριβότερη ημέρα είναι Πέμπτη, με 202 € ανά διανυκτέρευση.

The Inn at Palo Alto: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το The Inn at Palo Alto;

    Το The Inn at Palo Alto βρίσκεται στη διεύθυνση Avenida Buenos Aires, 2,9 χλμ. από το κέντρο της πόλης Boquete. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο The Inn at Palo Alto είναι: El Explorador.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο The Inn at Palo Alto;

    Στο The Inn at Palo Alto, το check-in γίνεται στις 14:00 και το check-out στις 11:00.

  • Προσφέρει το The Inn at Palo Alto δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το The Inn at Palo Alto προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Προσφέρει το The Inn at Palo Alto δωρεάν πάρκινγκ;

    Ναι, το The Inn at Palo Alto προσφέρει δωρεάν πάρκινγκ.

  • Πόσο απέχει το The Inn at Palo Alto από το αεροδρόμιο;

    Το The Inn at Palo Alto απέχει 45,6 χλμ. από το David Enrique Malek. Το The Inn at Palo Alto απέχει 62,9 χλμ. από το Bocas Del Toro.

  • Έχει πισίνα το The Inn at Palo Alto;

    Ναι, το The Inn at Palo Alto έχει πισίνα.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το The Inn at Palo Alto;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του The Inn at Palo Alto σε Boquete και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο The Inn at Palo Alto και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το The Inn at Palo Alto.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

Κατάλυμα
47% φθηνότερο
Rio Verde by Villa Alejandro
8.5 Εξαιρετικό (196 κριτικές)0,48 χλμΘέα στο ποτάμι, Θέα στο βουνό, Υδρομασάζ+55 €
Κατάλυμα
25% φθηνότερο
A city and country jewel
10 Εξαιρετικό (1 κριτική)0,48 χλμWi-Fi, Καφετιέρα, τζάκι+76 €
Κατάλυμα
Gatehouse at The Springs - Chic Tropical Hideaway
0,54 χλμΚαφετιέρα+149 €
3άστερο ξενοδοχείο
Boquete Garden Inn
9.2 Εξαιρετικό (1.339 κριτικές)0,66 χλμΕστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου+103 €
2άστερο ξενοδοχείο
48% φθηνότερο
La Residencia by Villa Alejandro
8.3 Εξαιρετικό (451 κριτικές)1,62 χλμWi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα, Καφετιέρα+53 €
Κατάλυμα
47% φθηνότερο
Rio Verde by Villa Alejandro
8.5 Εξαιρετικό (196 κριτικές)0,48 χλμΘέα στο ποτάμι, Θέα στο βουνό, Υδρομασάζ+55 €
Κατάλυμα
39% φθηνότερο
Casa Mate by Villa Alejandro
0,97 χλμΚλιματισμός, Καφετιέρα+63 €
3άστερο ξενοδοχείο
32% φθηνότεροHotel Ladera8.8 Εξαιρετικό (815 κριτικές)1,95 χλμΚολύμβηση με αναπνευστήρα, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+70 €
Κατάλυμα
25% φθηνότερο
A city and country jewel
10 Εξαιρετικό (1 κριτική)0,48 χλμWi-Fi, Καφετιέρα, τζάκι+76 €
Κατάλυμα
Casa Los Naranjos your home away from home
10 Εξαιρετικό (1 κριτική)1,45 χλμWi-Fi, Μπαλκόνι, τζάκι+615 €
3άστερο ξενοδοχείο
Boquete Garden Inn
9.2 Εξαιρετικό (1.339 κριτικές)0,66 χλμΕστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου+103 €
3άστερο ξενοδοχείο
The Riverside Inn9.2 Εξαιρετικό (424 κριτικές)1,05 χλμΕστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου+114 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Σχέση ποιότητας/χρημάτων

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

9,0
2,9 km
David Enrique Malek
45,6 km