Hotel Lovec

4 αστέρια
8,4
Πολύ καλό
βάσει 2615 κριτικών
2.615 κριτικές
Δευ 28.9
-
Τρι 29.9
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Πότε να κάνετε κράτηση
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Το Hotel Lovec βρίσκεται στην καρδιά του Bled, λίγα μόλις βήματα από τη λίμνη Bled. Προσφέρει υπέροχη θέα στη λίμνη και στις γύρω Άλπεις. Δωρεάν Wi-Fi διατίθεται στους κοινόχρηστους χώρους και δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης στις εγκαταστάσεις. Όλα τα δωμάτια διαθέτουν κλιματισμό, μπάνιο και μίνι μπαρ. Ορισμένα διαθέτουν επίσης μπαλκόνι με θέα στο πάρκο ή τη λίμνη και καλωδιακή τηλεόραση. Το εστιατόριο του Hotel Lovec σερβίρει σλοβενική κουζίνα και τοπικές σπεσιαλιτέ κρασιού είτε σε εσωτερικούς χώρους είτε στη μεγάλη βεράντα, κάτω από τη σκιά εκατοντάδων καστανιών. Η παμπ του ξενοδοχείου προσφέρει περισσότερες από 40 ξένες ετικέτες μπύρας, εγχώριες χειροποίητες μπύρες και τοπικά σνακ. Το Hotel Lovec βρίσκεται στα όρια του Εθνικού Πάρκου Triglav και των Ιουλιανών Άλπεων, γεγονός που το καθιστά ιδανικό σημείο εκκίνησης για ποδηλασία, πεζοπορία και αθλητική αναρρίχηση. Τα κοντινά ορεινά ρυάκια είναι κατάλληλα για κανό και ψάρεμα.
8,4
Πολύ καλό
2615 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Hotel Lovec

Δευ 28.9
-
Τρι 29.9
Προσφορές από
109 €
Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Συγκρίνετε τιμές για Δίκλινο δωμάτιο, Executive room και 10 ακόμη προσφορές στο Hotel Lovec.
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
109 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
193 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
210 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Executive room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
473 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
214 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
216 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
221 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Executive room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
545 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
223 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
252 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
261 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
264 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Hotel Lovec

  • Εσωτερική πισίνα
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/Σαλόνι
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Τσαγιέρα/καφετιέρα
  • Καφετιέρα
  • Aίθουσα συνεδριάσεων
  • Wi-Fi σε όλους τους χώρους
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης

Κριτικές για το Hotel Lovec

8,4
Πολύ καλό
2615 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
1159
Πολύ καλό
687
Καλό
396
Οκ
159
Μέτρια
107
Μέτριο
51
Κακό
56
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Βαθμολογία ανά πάροχο

Τοποθεσία

Ljubljanska Cesta 6, Bled 4260

Κοντινά αξιοθέατα

  • St. Martin's Parish Church0.6 χλμ
  • Blejski Grad0.8 χλμ
  • Blejsko jezero1.5 χλμ
  • Church of Sv Marika Bozja1.7 χλμ
  • Bled Island1.7 χλμ
  • Vintgar Gorge3.5 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 14:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 11:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

Βασικές πληροφορίες για το Hotel Lovec

Χαμηλή περίοδος

Περίοδος αιχμής

Μέση τιμή (καθημερινή)

Ιανουάριος
Αύγουστος
186 €
Ο πιο φθηνός μήνας με μέση μείωση 38% στις τιμές.
Ο πιο ακριβός μήνας με μέση αύξηση 38% στις τιμές.
Μέση τιμή για Κυρ - Πέμ τις τελευταίες 2 εβδομάδες.

Hotel Lovec

Ποιον μήνα είναι χαμηλότερες οι τιμές για κράτηση στο Hotel Lovec;

Ο φθηνότερος μήνας για διαμονή στο Hotel Lovec είναι ο Φεβρουάριος, με μέση τιμή 106 € ανά διανυκτέρευση. Ο πιο ακριβός μήνας είναι ο Αύγουστος, με 266 € ανά διανυκτέρευση.

Ποια είναι η φθηνότερη ημέρα για να κάνετε κράτηση στο Hotel Lovec;

Η φθηνότερη ημέρα για κράτηση στο Hotel Lovec είναι Δευτέρα, με μέση τιμή 116 € ανά διανυκτέρευση. Η ακριβότερη ημέρα είναι Τετάρτη, με 257 € ανά διανυκτέρευση.

Πόσο νωρίς πρέπει να κάνετε κράτηση στο Hotel Lovec;

Για να εξασφαλίσετε την καλύτερη τιμή στο Hotel Lovec, κάντε κράτηση περίπου 5 εβδομάδες νωρίτερα. Έτσι, θα εξοικονομήσετε περίπου 33%σε σύγκριση με την κράτηση την τελευταία στιγμή.

Οι κορυφαίες συμβουλές της KAYAK για τη διαμονή σας στο Hotel Lovec

  • Αν ψάχνετε φθηνό δωμάτιο στο Hotel Lovec, μια καλή ιδέα είναι μείνετε κατά την περίοδο χαμηλής ζήτησης. Ο Ιανουαρίου και ο Αυγούστου είναι οι μήνες που γενικά θα βρείτε τις φθηνότερες προσφορές.
  • Πόσο καιρό θα μείνετε στο Hotel Lovec; Οι χρήστες της KAYAK κάνουν κράτηση δωματίου συνήθως για 1 ημέρα.

Hotel Lovec: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Hotel Lovec;

    Το Hotel Lovec βρίσκεται στη διεύθυνση Ljubljanska Cesta 6, 0,5 χλμ. από το κέντρο της πόλης Bled. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Hotel Lovec είναι: St. Martin's Parish Church.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Hotel Lovec;

    Στο Hotel Lovec, το check-in γίνεται στις 14:00 και το check-out στις 11:00.

  • Προσφέρει το Hotel Lovec δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Hotel Lovec προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Πόσο απέχει το Hotel Lovec από το αεροδρόμιο;

    Το Hotel Lovec απέχει 31,1 χλμ. από το Λιουμπλιάνα Joze Pucnik. Το Hotel Lovec απέχει 35,5 χλμ. από το Klagenfurt.

  • Έχει πισίνα το Hotel Lovec;

    Ναι, το Hotel Lovec έχει πισίνα.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Hotel Lovec;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Hotel Lovec σε Bled και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Hotel Lovec και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Hotel Lovec.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

2άστερο ξενοδοχείο
23% φθηνότερο
Central Bled House
8.7 Εξαιρετικό (1.688 κριτικές)0,1 χλμΜπαρ/Σαλόνι, Δωρεάν Wi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα+95 €
4άστερο ξενοδοχείο
Hotel Park - Sava Hotels & Resorts8.9 Εξαιρετικό (3.689 κριτικές)0,11 χλμΕσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+162 €
4άστερο ξενοδοχείο
Garni Hotel Savica - Sava Hotels & Resorts8.1 Εξαιρετικό (1.290 κριτικές)0,16 χλμΕστιατόριο, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+140 €
4άστερο ξενοδοχείο
Rikli Balance Hotel8.8 Εξαιρετικό (2.449 κριτικές)0,19 χλμΕξωτερική πισίνα, Εσωτερική πισίνα, Εστιατόριο+208 €
1άστερο ξενοδοχείο
79% φθηνότερο
Garden House Bled
8.5 Εξαιρετικό (488 κριτικές)0,37 χλμ+26 €
2άστερο ξενοδοχείο
23% φθηνότερο
Central Bled House
8.7 Εξαιρετικό (1.688 κριτικές)0,1 χλμΜπαρ/Σαλόνι, Δωρεάν Wi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα+95 €
3άστερο ξενοδοχείο
13% φθηνότερο
Old Bled House
9.2 Εξαιρετικό (2.412 κριτικές)0,19 χλμΕστιατόριο, Δωρεάν Wi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα+108 €
3άστερο ξενοδοχείο
11% φθηνότερο
Penzion Kaps
9.7 Εξαιρετικό (1.638 κριτικές)0,3 χλμΥπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα+110 €
3άστερο ξενοδοχείο
11% φθηνότερο
Penzion Kaps
9.7 Εξαιρετικό (1.638 κριτικές)0,3 χλμΥπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα+110 €
4άστερο ξενοδοχείο
4% φθηνότερο
Penzion Berc
9.5 Εξαιρετικό (874 κριτικές)0,28 χλμΕστιατόριο, Δωρεάν Wi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα+119 €
3άστερο ξενοδοχείο
13% φθηνότερο
Old Bled House
9.2 Εξαιρετικό (2.412 κριτικές)0,19 χλμΕστιατόριο, Δωρεάν Wi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα+108 €
4άστερο ξενοδοχείο
Hotel Park - Sava Hotels & Resorts8.9 Εξαιρετικό (3.689 κριτικές)0,11 χλμΕσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+162 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Σχέση ποιότητας/χρημάτων

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

7,7
0,5 km
Λιουμπλιάνα Joze Pucnik
31,1 km