Hilton Garden Inn Birmingham Downtown

3 αστέρια
8,7
Πολύ καλό
βάσει 422 κριτικών
422 κριτικές
Τρι 13.10
-
Τετ 14.10
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Οι ψυχαγωγικές παροχές σε αυτό το ξενοδοχείο περιλαμβάνουν εξωτερική πισίνα και γυμναστήριο που είναι ανοιχτό όλο το 24ωρο. Οι ψυχαγωγικές δραστηριότητες που αναγράφονται παρακάτω είναι διαθέσιμες είτε στο χώρο των εγκαταστάσεων είτε κοντά σε αυτόν και μπορεί να χρεώνονται ξεχωριστά.
8,7
Πολύ καλό
422 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Hilton Garden Inn Birmingham Downtown

Τρι 13.10
-
Τετ 14.10
Προσφορές από
90 €
•Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Συγκρίνετε τιμές για Queen room, Δωμάτιο με king-size κρεβάτι και 23 ακόμη προσφορές στο Hilton Garden Inn Birmingham Downtown.
Queen room, 2 κρεβάτια queen-size
90 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 2 κρεβάτια queen-size
92 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 2 κρεβάτια queen-size
109 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 2 κρεβάτια queen-size
116 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, άγνωστος τύπος κρεβατιού
118 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
120 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, 1 κρεβάτι king-size
127 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
128 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
131 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
135 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
228 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Hilton Garden Inn Birmingham Downtown

  • Εξωτερική πισίνα
  • Γυμναστήριο
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/Σαλόνι
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Wi-Fi σε όλους τους χώρους
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Τηλεόραση
  • Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση
  • Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης

Κριτικές για το Hilton Garden Inn Birmingham Downtown

8,7
Πολύ καλό
422 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
246
Πολύ καλό
54
Καλό
36
Οκ
21
Μέτρια
18
Μέτριο
13
Κακό
34
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Τοποθεσία

250 18th Street South, Birmingham, AL 35233

Κοντινά αξιοθέατα

  • University of Alabama at Birmingham303 μ
  • Liberty National Life Complex0.5 χλμ
  • McWane Science Center0.7 χλμ
  • Alabama Theater0.7 χλμ
  • Alabama Jazz Hall of Fame0.8 χλμ
  • Federal Reserve Bank of Atlanta Birmingham Branch0.9 χλμ
  • 16th Street Baptist Church1.1 χλμ
  • Birmingham Public Library1.3 χλμ
  • Golden Flake1.5 χλμ
  • Birmingham Museum of Art1.5 χλμ
  • St. Vincent's Health System1.6 χλμ
  • Birmingham Jefferson Convention Complex1.7 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 16:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 12:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

Hilton Garden Inn Birmingham Downtown

Ποιον μήνα είναι χαμηλότερες οι τιμές για κράτηση στο Hilton Garden Inn Birmingham Downtown;

Ο φθηνότερος μήνας για διαμονή στο Hilton Garden Inn Birmingham Downtown είναι ο Ιανουάριος, με μέση τιμή 131 € ανά διανυκτέρευση. Ο πιο ακριβός μήνας είναι ο Οκτώβριος, με 223 € ανά διανυκτέρευση.

Ποια είναι η φθηνότερη ημέρα για να κάνετε κράτηση στο Hilton Garden Inn Birmingham Downtown;

Η φθηνότερη ημέρα για κράτηση στο Hilton Garden Inn Birmingham Downtown είναι Τρίτη, με μέση τιμή 147 € ανά διανυκτέρευση. Η ακριβότερη ημέρα είναι Παρασκευή, με 330 € ανά διανυκτέρευση.

Πόσο νωρίς πρέπει να κάνετε κράτηση στο Hilton Garden Inn Birmingham Downtown;

Για να εξασφαλίσετε την καλύτερη τιμή στο Hilton Garden Inn Birmingham Downtown, κάντε κράτηση περίπου 6 εβδομάδες νωρίτερα. Έτσι, θα εξοικονομήσετε περίπου 36%σε σύγκριση με την κράτηση την τελευταία στιγμή.

Hilton Garden Inn Birmingham Downtown: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Hilton Garden Inn Birmingham Downtown;

    Το Hilton Garden Inn Birmingham Downtown βρίσκεται στη διεύθυνση 250 18th Street South, περιοχή Five Points South, 0,7 χλμ. από το κέντρο της πόλης Birmingham. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Hilton Garden Inn Birmingham Downtown είναι: University of Alabama at Birmingham.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Hilton Garden Inn Birmingham Downtown;

    Στο Hilton Garden Inn Birmingham Downtown, το check-in γίνεται στις 16:00 και το check-out στις 12:00.

  • Προσφέρει το Hilton Garden Inn Birmingham Downtown δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Hilton Garden Inn Birmingham Downtown προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Πόσο απέχει το Hilton Garden Inn Birmingham Downtown από το αεροδρόμιο;

    Το Hilton Garden Inn Birmingham Downtown απέχει 7,7 χλμ. από το Birmingham. Το Hilton Garden Inn Birmingham Downtown απέχει 126,1 χλμ. από το Huntsville.

  • Έχει πισίνα το Hilton Garden Inn Birmingham Downtown;

    Ναι, το Hilton Garden Inn Birmingham Downtown έχει πισίνα.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Hilton Garden Inn Birmingham Downtown;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Hilton Garden Inn Birmingham Downtown σε Birmingham και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Hilton Garden Inn Birmingham Downtown και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Hilton Garden Inn Birmingham Downtown.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

3άστερο ξενοδοχείο
4% φθηνότεροHome2 Suites by Hilton Birmingham Downtown8.2 Εξαιρετικό (620 κριτικές)0,08 χλμΕξωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Δωρεάν Wi-Fi+116 €
3άστερο ξενοδοχείο
Courtyard by Marriott Birmingham Downtown at UAB8.4 Εξαιρετικό (397 κριτικές)0,36 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+181 €
3άστερο ξενοδοχείο
SpringHill Suites by Marriott Birmingham Downtown at UAB7.6 Καλό (521 κριτικές)0,52 χλμΕσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+134 €
3άστερο ξενοδοχείο
John Hand Club Hotel
0,6 χλμWi-Fi, Τηλεόραση επίπεδης οθόνης+256 €
3άστερο ξενοδοχείο
4% φθηνότεροHome2 Suites by Hilton Birmingham Downtown8.2 Εξαιρετικό (620 κριτικές)0,08 χλμΕξωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Δωρεάν Wi-Fi+116 €
2άστερο ξενοδοχείο
The Painted Lady
8.9 Εξαιρετικό (100 κριτικές)0,67 χλμWi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους, Τηλεόραση επίπεδης οθόνης+123 €
3άστερο ξενοδοχείο
Residence Inn by Marriott Birmingham Downtown at UAB8.5 Εξαιρετικό (317 κριτικές)0,95 χλμΕξωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Δωρεάν Wi-Fi+128 €
3άστερο ξενοδοχείο
SpringHill Suites by Marriott Birmingham Downtown at UAB7.6 Καλό (521 κριτικές)0,52 χλμΕσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+134 €
2άστερο ξενοδοχείο
The Painted Lady
8.9 Εξαιρετικό (100 κριτικές)0,67 χλμWi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους, Τηλεόραση επίπεδης οθόνης+123 €
3άστερο ξενοδοχείο
Residence Inn by Marriott Birmingham Downtown at UAB8.5 Εξαιρετικό (317 κριτικές)0,95 χλμΕξωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Δωρεάν Wi-Fi+128 €
3άστερο ξενοδοχείο
Courtyard by Marriott Birmingham Downtown at UAB8.4 Εξαιρετικό (397 κριτικές)0,36 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+181 €
2άστερο ξενοδοχείο
Fairfield Inn & Suites by Marriott Birmingham Downtown
8.3 Εξαιρετικό (204 κριτικές)0,63 χλμΓυμναστήριο, Δωρεάν Wi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα+141 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

0,7 km
Birmingham
7,7 km