The Ambient Turrent

3 αστέρια
8,0
Πολύ καλό
βάσει 49 κριτικών
49 κριτικές
Τρι 27.10
-
Τετ 28.10
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Το Hotel Ambient Turret είναι στον προορισμό Μπανγκαλόρ. Παρέχεται δωρεάν WiFi σε όλους τους χώρους του καταλύματος. Όλες οι μονάδες διαθέτουν κλιματισμό και καλωδιακή τηλεόραση επίπεδης οθόνης. Υπάρχει ένα ιδιωτικό μπάνιο με ντους σε μερικές μονάδες, καθώς και δωρεάν προϊόντα μπάνιου, στεγνωτήρας μαλλιών και παντόφλες. Στο Hotel Ambient Turret θα βρείτε ένα εστιατόριο που σερβίρει κινέζικη κουζίνα, ινδική κουζίνα και ιταλική κουζίνα. Μπορείτε επίσης να ζητήσετε πιάτα χαλάλ. Θα βρείτε δωρεάν ιδιωτικό χώρο στάθμευσης, ένα επιχειρηματικό κέντρο, καθώς και 24ωρη ρεσεψιόν. Στο Hotel Ambient Turret παρέχονται υπηρεσία ενοικίασης ποδηλάτων και υπηρεσία ενοικίασης αυτοκινήτων. Το αεροδρόμιο Διεθνές Αεροδρόμιο Kempegowda είναι 39 χλμ μακριά από το κατάλυμα.
8,0
Πολύ καλό
49 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το The Ambient Turrent

Τρι 27.10
-
Τετ 28.10
Προσφορές από
36 €
•Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Συγκρίνετε τιμές για Executive room, Deluxe room και 1 ακόμη προσφορές στο The Ambient Turrent.
Executive room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
36 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
36 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
66 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο The Ambient Turrent

  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Προσωπικό μπάνιο
  • Μπαλκόνι
  • Κλιματισμός
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Τηλεόραση
  • Aίθουσα συνεδριάσεων
  • Αίθουσες συνεδριάσεων
  • Internet
  • Εστιατόριο

Κριτικές για το The Ambient Turrent

8,0
Πολύ καλό
49 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
18
Πολύ καλό
8
Καλό
7
Οκ
6
Μέτρια
2
Μέτριο
2
Κακό
6
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Τοποθεσία

No.35/A,1st Main, Bengaluru

Κοντινά αξιοθέατα

  • Lalbagh Botanical Gardens4.3 χλμ
  • Dharmaraya Swamy Temple5.9 χλμ
  • Bangalore Fort5.9 χλμ
  • IBM India5.9 χλμ
  • Brigade Road6.6 χλμ
  • Visvesvaraya Industrial & Technological Museum6.7 χλμ
  • Mahatma Gandhi Road6.8 χλμ
  • Cubbon Park6.9 χλμ
  • Hindustan Aeronautics Limited7.1 χλμ
  • Kempegowda Bus Station7.5 χλμ
  • St. Mary's Basilica7.7 χλμ
  • Bharat Earth Movers9.1 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 12:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 12:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

The Ambient Turrent: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το The Ambient Turrent;

    Το The Ambient Turrent βρίσκεται στη διεύθυνση No.35/A,1st Main, 6,4 χλμ. από το κέντρο της πόλης Bengaluru. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο The Ambient Turrent είναι: Lalbagh Botanical Gardens.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο The Ambient Turrent;

    Στο The Ambient Turrent, το check-in γίνεται στις 12:00 και το check-out στις 12:00.

  • Προσφέρει το The Ambient Turrent δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το The Ambient Turrent προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Προσφέρει το The Ambient Turrent δωρεάν πάρκινγκ;

    Ναι, το The Ambient Turrent προσφέρει δωρεάν πάρκινγκ.

  • Πόσο απέχει το The Ambient Turrent από το αεροδρόμιο;

    Το The Ambient Turrent απέχει 33,9 χλμ. από το Bengaluru Intl. Το The Ambient Turrent απέχει 127,3 χλμ. από το Mysore.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το The Ambient Turrent;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του The Ambient Turrent σε Bengaluru και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο The Ambient Turrent και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το The Ambient Turrent.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

50% φθηνότερο
The Anantaar Hotels
6.6 Καλό (44 κριτικές)0,13 χλμ+18 €
3άστερο ξενοδοχείο
9% φθηνότερο
Bloom Hotel - Jayanagar
8.3 Εξαιρετικό (43 κριτικές)0,22 χλμΕστιατόριο, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+33 €
2άστερο ξενοδοχείο
Capital O 656 Hotel Grand Continent
7.8 Καλό (49 κριτικές)0,33 χλμWi-Fi+36 €
2άστερο ξενοδοχείο
The Grand Continent Hotel
8 Εξαιρετικό (11 κριτικές)0,34 χλμΕστιατόριο, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+105 €
3άστερο ξενοδοχείο
80% φθηνότερο
VR Residency near Jayadeva Hospital
0,35 χλμ+8 €
3άστερο ξενοδοχείο
80% φθηνότερο
OYO 26817 Gks Residency
2.6 Μέτριο (68 κριτικές)0,36 χλμ+8 €
2άστερο ξενοδοχείο
78% φθηνότερο
Gks Residency
3.6 Μέτριο (4 κριτικές)0,35 χλμΚαλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση+9 €
2άστερο ξενοδοχείο
78% φθηνότερο
Hotel O Varcity Emerald Near Ragigudda Sri Prasanna Anjaneyaswamy Temple
6.7 Καλό (115 κριτικές)0,99 χλμΥπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους+9 €
Κατάλυμα
33% φθηνότερο
Buteak Suites
9.6 Εξαιρετικό (16 κριτικές)0,46 χλμΜπαλκόνι, με κλιματισμό, κλινοσκεπάσματα+25 €
5άστερο ξενοδοχείο
63% φθηνότερο
Aurelia Inn - Jayanagar
9.6 Εξαιρετικό (9 κριτικές)0,51 χλμΥπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi, Δωρεάν πάρκινγκ+14 €
2άστερο ξενοδοχείο
73% φθηνότερο
Rg Suites Silkboard
9.5 Εξαιρετικό (31 κριτικές)1,02 χλμ+10 €
Κατάλυμα
Oakhaven Apartments near Mico Layout
9 Εξαιρετικό (3 κριτικές)0,73 χλμΚουζινάκι, με κλιματισμό+53 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Σχέση ποιότητας/χρημάτων

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

7,6
6,4 km
Bengaluru Intl
33,9 km