Hotel Marina Riviera

4 αστέρια
9,3
Θαυμάσιο
βάσει 1030 κριτικών
1.030 κριτικές
Κυρ 27.9
-
Δευ 28.9
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Προσφορές από
282 €
/Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Τύπος δωματίου
Πάροχος
Σύνολο ανά βράδυ
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
282 €
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
311 €
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
320 €
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Πότε να κάνετε κράτηση
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Οι ψυχαγωγικές παροχές σε αυτό το ξενοδοχείο περιλαμβάνουν εξωτερική πισίνα. Οι ψυχαγωγικές δραστηριότητες που αναγράφονται παρακάτω είναι διαθέσιμες είτε στο χώρο των εγκαταστάσεων είτε κοντά σε αυτόν και μπορεί να χρεώνονται ξεχωριστά.
9,3
Θαυμάσιο
1030 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Hotel Marina Riviera

Κυρ 27.9
-
Δευ 28.9
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
282 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
311 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
320 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
326 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
361 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
372 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
373 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
374 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
389 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
393 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
398 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
532 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
591 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
669 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, 1 ημίδιπλο κρεβάτι
713 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Hotel Marina Riviera

  • Εξωτερική πισίνα
  • Παραθαλάσσιο
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/Σαλόνι
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Τσαγιέρα/καφετιέρα
  • Καφετιέρα
  • Wi-Fi σε όλους τους χώρους
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης

Κριτικές για το Hotel Marina Riviera

9,3
Θαυμάσιο
1030 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
863
Πολύ καλό
91
Καλό
48
Οκ
9
Μέτρια
10
Μέτριο
4
Κακό
5
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Τοποθεσία

Via P Comite 19, 84011 Amalfi, Salerno

Κοντινά αξιοθέατα

  • Museo Civico110 μ
  • Church of Santa Maria Maggiore182 μ
  • Marina Grande209 μ
  • Ancient Arsenals of the Amalfi Republic262 μ
  • Duomo di Amalfi265 μ
  • La Marinella Beach0.4 χλμ
  • Cappuccini Convento0.6 χλμ
  • Porto di Amalfi Marina Coppola0.7 χλμ
  • Museo Della Carta0.8 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 14:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 11:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.
Αριθμός άδειας: 15065006ALB0301, IT065006A1XBMNUZ4I

Βασικές πληροφορίες για το Hotel Marina Riviera

Χαμηλή περίοδος

Περίοδος αιχμής

Μέση τιμή (καθημερινή)

Ιούνιος
Ιούνιος
614 €
Ο πιο φθηνός μήνας με μέση μείωση 0% στις τιμές.
Ο πιο ακριβός μήνας με μέση αύξηση 0% στις τιμές.
Μέση τιμή για Κυρ - Πέμ τις τελευταίες 2 εβδομάδες.

Hotel Marina Riviera

Ποια είναι η φθηνότερη ημέρα για να κάνετε κράτηση στο Hotel Marina Riviera;

Η φθηνότερη ημέρα για κράτηση στο Hotel Marina Riviera είναι Τρίτη, με μέση τιμή 557 € ανά διανυκτέρευση. Η ακριβότερη ημέρα είναι Κυριακή, με 1.053 € ανά διανυκτέρευση.

Πόσο νωρίς πρέπει να κάνετε κράτηση στο Hotel Marina Riviera;

Για να εξασφαλίσετε την καλύτερη τιμή στο Hotel Marina Riviera, κάντε κράτηση περίπου 10 εβδομάδες νωρίτερα. Έτσι, θα εξοικονομήσετε περίπου 78%σε σύγκριση με την κράτηση την τελευταία στιγμή.

Οι κορυφαίες συμβουλές της KAYAK για τη διαμονή σας στο Hotel Marina Riviera

  • Πόσο καιρό θα μείνετε στο Hotel Marina Riviera; Οι χρήστες της KAYAK κάνουν κράτηση δωματίου συνήθως για 2 ημέρες.

Hotel Marina Riviera: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Hotel Marina Riviera;

    Το Hotel Marina Riviera βρίσκεται στη διεύθυνση Via P Comite 19, 0,3 χλμ. από το κέντρο της πόλης Amalfi. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Hotel Marina Riviera είναι: Museo Civico.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Hotel Marina Riviera;

    Στο Hotel Marina Riviera, το check-in γίνεται στις 14:00 και το check-out στις 11:00.

  • Προσφέρει το Hotel Marina Riviera δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Hotel Marina Riviera προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Πόσο απέχει το Hotel Marina Riviera από το αεροδρόμιο;

    Το Hotel Marina Riviera απέχει 25,9 χλμ. από το Salerno Costa d'Amalfi. Το Hotel Marina Riviera απέχει 38,6 χλμ. από το Νάπολη Naples.

  • Έχει πισίνα το Hotel Marina Riviera;

    Ναι, το Hotel Marina Riviera έχει πισίνα.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Hotel Marina Riviera;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Hotel Marina Riviera σε Amalfi και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Hotel Marina Riviera και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Hotel Marina Riviera.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

67% φθηνότερο
Casa Marina Riviera
10 Εξαιρετικό (2 κριτικές)0 χλμWi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα, Καφετιέρα+108 €
2άστερο ξενοδοχείο
Palazzo Don Salvatore
8.9 Εξαιρετικό (493 κριτικές)0,01 χλμΜπαρ/Σαλόνι, Δωρεάν Wi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα+396 €
4άστερο ξενοδοχείο
Il Normanno
9.2 Εξαιρετικό (56 κριτικές)0,03 χλμWi-Fi+559 €
4άστερο ξενοδοχείο
6% φθηνότερο
Dolce Vita B
9.3 Εξαιρετικό (18 κριτικές)0,03 χλμΚολύμβηση με αναπνευστήρα, μπροστά στην παραλία, Δωρεάν Wi-Fi+305 €
67% φθηνότερο
Casa Marina Riviera
10 Εξαιρετικό (2 κριτικές)0 χλμWi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα, Καφετιέρα+108 €
3άστερο ξενοδοχείο
64% φθηνότερο
D'Amalfi Hospitality
9.5 Εξαιρετικό (419 κριτικές)0,24 χλμWi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους, Τηλεόραση επίπεδης οθόνης+116 €
2άστερο ξενοδοχείο
60% φθηνότεροAlbergo Sant'Andrea9.1 Εξαιρετικό (995 κριτικές)0,23 χλμΜόνο για ενήλικες, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+131 €
46% φθηνότερο
Mamma Rosanna 2 - Studio flat in Amalfi with terrace
9.5 Εξαιρετικό (11 κριτικές)0,16 χλμ+175 €
67% φθηνότερο
Casa Marina Riviera
10 Εξαιρετικό (2 κριτικές)0 χλμWi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα, Καφετιέρα+108 €
40% φθηνότερο
Cloister Suites Amalfi
9.6 Εξαιρετικό (21 κριτικές)0,24 χλμWi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα, Πάρκινγκ με παρκαδόρο+195 €
46% φθηνότερο
Mamma Rosanna 2 - Studio flat in Amalfi with terrace
9.5 Εξαιρετικό (11 κριτικές)0,16 χλμ+175 €
3άστερο ξενοδοχείο
64% φθηνότερο
D'Amalfi Hospitality
9.5 Εξαιρετικό (419 κριτικές)0,24 χλμWi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους, Τηλεόραση επίπεδης οθόνης+116 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

0,3 km
Salerno Costa d'Amalfi
25,9 km