Περίοδος χαμηλής ζήτησης | Ιούνιος |
---|---|
Περίοδος υψηλής ζήτησης | Αύγουστος |
Φθηνότερη πτήση | 30€ |
Βρείτε ποιες αεροπορικές πραγματοποιούν απευθείας πτήσεις προς Αεροδρόμιο Τίρανα Rinas, σε ποιες ημέρες και κλείστε απευθείας πτήσεις.
Απευθείας πτήσεις αναχώρησης
Δευτέρα
Aegean Airlines,Air Albania,Air France, +35 ακόμη
Aegean Airlines,Air Albania, +36 ακόμη
34
35
Τρίτη
Aegean Airlines,Air Albania,Air France, +30 ακόμη
Aegean Airlines,Air Albania, +31 ακόμη
29
30
Τετάρτη
Aegean Airlines,Air Albania,Air France, +35 ακόμη
Aegean Airlines,Air Albania, +36 ακόμη
34
35
Πέμπτη
Aegean Airlines,Air Albania,Air France, +31 ακόμη
Aegean Airlines,Air Albania, +32 ακόμη
30
31
Παρασκευή
Aegean Airlines,Air Albania,Air France, +36 ακόμη
Aegean Airlines,Air Albania, +37 ακόμη
35
36
Σάββατο
Aegean Airlines,Air Albania,Air France, +33 ακόμη
Aegean Airlines,Air Albania, +34 ακόμη
32
33
Κυριακή
Aegean Airlines,Air Albania,Air France, +33 ακόμη
Aegean Airlines,Air Albania, +34 ακόμη
32
33
Απευθείας πτήσεις επιστροφής
Δευτέρα
Aegean Airlines,Air Albania,Air France, +35 ακόμη
Aegean Airlines,Air Albania, +36 ακόμη
34
35
Τρίτη
Aegean Airlines,Air Albania,Air France, +30 ακόμη
Aegean Airlines,Air Albania, +31 ακόμη
29
30
Τετάρτη
Aegean Airlines,Air Albania,Air France, +35 ακόμη
Aegean Airlines,Air Albania, +36 ακόμη
34
35
Πέμπτη
Aegean Airlines,Air Albania,Air France, +31 ακόμη
Aegean Airlines,Air Albania, +32 ακόμη
30
31
Παρασκευή
Aegean Airlines,Air Albania,Air France, +36 ακόμη
Aegean Airlines,Air Albania, +37 ακόμη
35
36
Σάββατο
Aegean Airlines,Air Albania,Air France, +33 ακόμη
Aegean Airlines,Air Albania, +34 ακόμη
32
33
Κυριακή
Aegean Airlines,Air Albania,Air France, +33 ακόμη
Aegean Airlines,Air Albania, +34 ακόμη
32
33
Καθόλου ανακοινώσεις, καθυστέρηση πτήσης χωρίς ενημέρωση κόσμου. Αδιάφορο πλήρωμα. Δεν έδιναν ούτε νερό, έπρεπε να ζητήσουμε, παρόλο που κερνούσαν καφέ ή χυμό έκαναν οικονομία στο νερό.
Καθόλου ανακοινώσεις, καθυστέρηση πτήσης χωρίς ενημέρωση κόσμου. Αδιάφορο πλήρωμα. Δεν έδιναν ούτε νερό, έπρεπε να ζητήσουμε, παρόλο που κερνούσαν καφέ ή χυμό έκαναν οικονομία στο νερό.
Μεγάλη καθυστέρηση και κακή διαχείριση/ενημέρωση του κόσμου. 45 λεπτά καθυστέρηση στην απογείωση, ενώ ανακοινώθηκε καθυστέρηση μόνο 20 λεπτά. Μετά την επιβίβαση ανακοινώθηκε ότι θα περιμένουμε 45-55 λεπτά. Τσάμπα αναστάτωση του κόσμου γιατί τελικά σε 15-20 λεπτά απογειώθηκε το αεροπλάνο. Μετά απο την αρκετή καθυστέρηση, θα ήταν καλό αν η επιβίβαση γινόταν με φυσούνα.
Αδικαιολόγητη καθυστέρηση, πάνω από 45 λεπτά. Σε συνδυασμό με την βραδυνή ώρα προκάλεσε αρκετή γκρίνια. Το πλήρωμα αδιάφορο για την δυσφορία των επιβαινόντων, ενδεικτικά σε γενική ενημέρωση από το πλήρωμα καμπίνας ήταν εύκολος αντιληπτό ότι η κυρία που έκανε την ανακοίνωση, για κάποιο λόγο γελούσε. Η δικαιολογία του πιλότου αναφορικά με την καθυστέρηση από 2330 σε 0015 ότι οφείλεται σε καθυστέρηση της προηγούμενης πτήσης, είναι τουλάχιστον άστοχη και αδιάφοροι για τους επιβάτες.
Ειχαμε καθυστερηση. Την πιο πολυ ομως στην παραλαβη αποσκευης. Ακριβως μιση βρα μετα απο την προσγειωση
Καθυστερηση. Και το χειροτερο οτι αργησαν υπερβολικα οι βαλιτσες. Μιση ωρα ακριβως απο την αποβιβαση των επιβατων
Ίσως το καλύτερο πλήρωμα καμπίνας που έχω συναντήσει, ευγένεια, φοβερή εξυπηρέτηση. Απ' τους λίγους που χαίρονται την δουλειά τους.Προσέφεραν με χαρά σε όλους τους επιβαίνοντες το κέρασμα της AEGEAN, μεγάλη διαφήμιση για την εταιρεία και ειδικά για μια μικρή πτήση (Θεσσαλονίκη - Αθήνα)
Πολύ αργή η επιβίβαση με τόσο κόσμο και carry ons που δεν χωρούσαν. Το φαγητό μέτριο. Μπορούσε και καλύτερο
Η πτήση ήταν άριστη και λόγω καθυστέρησης της πτήσης μας περίμεναν
Η πτήση ήταν άριστη, απλά είχε λίγο καθυστέρηση. Επίσης όταν είχα κλείσει αρχικά την πτήση, είχα επιλέξει να παω από Βερολίνο- Θεσσαλονίκη ,η οποία τελικά ακυρώθηκε και πήγαμε μέσω Αθηνών, κάτι που ήταν σκέτη ταλαιπωρία ( ιδίως με παιδιά). Μακάρι να μη μας ακυρωναν την αρχική πτήση!
Υπηρχε καθυστερηση. Στην επιβιβαση για να κλεισει η πυλη απλα μας εβαλας στην φυσουνα. Ειχε αρκετες αναταραξεις, δεν φταιει το πληρωμα φυσικα, απλα υπηρχε η βιασυνη για να κανουν τις υποχρεωσεις τους οσο αφορα φαγητο ποτο κλπ
Το πλήρωμα έκανε φασαρία επειδή ρώτησα σε πόση ώρα θα φύγει το αεροπλάνο μετά από 4 ώρες καθυστέρηση
Στο onborarding με ενημερωσαν οτι ειναι overbooked και επρεπε να περιμενω καποιον να ακυρώσει τη θέση του, ενώ είχα ήδη αγοράσει το εισιτήριό μου. Στο αεροδρόμιο της Λάρνακας με ενημέρωσαν ότι αυτή είναι μια συνήθης τακτική από τις αεροπορικές εταιρείες. Ωστόσο, θα εκτιμούσα να με ενημερώσουν από πριν ότι υπάρχει θέμα με τις θέσεις της πτήσης ωστε να έχω ηδη σιγουρέψει κι εγώ την πτήση μου με κάποιον τρόπο.
Τίρανα - Οι πτήσεις με τις περισσότερες αναζητήσεις από χρήστες της KAYAK.