Περίοδος χαμηλής ζήτησης | Ιούλιος |
---|---|
Περίοδος υψηλής ζήτησης | Οκτώβριος |
Φθηνότερη πτήση | 278€ |
Όλα ήταν άψογα , από το προσωπικό του αεροδρομίου μέχρι και τους/τις αεροσυνοδούς . Φοβερή εξυπηρέτηση . Το μόνο που ήταν ενοχλητικό ήταν κάποιοι συνεπιβάτες, αλλά φυσικά για αυτό δεν ευθύνεται το προσωπικό .
Όλα ήταν άψογα , από το προσωπικό του αεροδρομίου μέχρι και τους/τις αεροσυνοδούς . Φοβερή εξυπηρέτηση . Το μόνο που ήταν ενοχλητικό ήταν κάποιοι συνεπιβάτες, αλλά φυσικά για αυτό δεν ευθύνεται το προσωπικό .
Σε τόσο γεμάτες πτήσεις, καλό θα ήταν να παίρνουν όσες carry on αποσκευές από κάτω. Είναι αδύνατον να χωρέσουν όλα και υπάρχει πρόβλημα το χειμώνα με τα παλτά, τα carry on, backpacks etc.
Από τις πιο ομαλες πτήσεις, ισχύει και για την απογείωση και κατά την προσγείωση.
Θετικά, ο χρόνος ταξιδιού και η εξυπηρέτηση. Αρνητικά, η μη παροχή φαγητού, έστω ενός πρόχειρου γεύματος (μας έδωσαν ένα σοκολατάκι...), η μη παροχή καφέ, τσαγιού η αναψυκτικού και η απουσία περιεχόμενου διασκέδασης για να περάσει η ώρα της πτήσης.
Αθήνα (ATH)Ελλάδα
Λας Βέγκας (LAS)Ηνωμένες Πολιτείες