Le Champ des Oiseaux Hôtel & Spa 4

4 αστέρια
9,3
Θαυμάσιο
βάσει 554 κριτικών
554 κριτικές
Δευ 26.10
-
Τρι 27.10
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Οι ψυχαγωγικές παροχές σε ξενοδοχείο περιλαμβάνουν εξωτερική πισίνα και σάουνα. Οι ψυχαγωγικές δραστηριότητες που αναγράφονται παρακάτω είναι διαθέσιμες είτε στο χώρο των εγκαταστάσεων είτε κοντά σε αυτόν και μπορεί να χρεώνονται ξεχωριστά.
9,3
Θαυμάσιο
554 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Le Champ des Oiseaux Hôtel & Spa 4

Δευ 26.10
-
Τρι 27.10
Προσφορές από
320 €
•Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Συγκρίνετε τιμές για Deluxe room, Δίκλινο δωμάτιο και 4 ακόμη προσφορές στο Le Champ des Oiseaux Hôtel & Spa 4.
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Le Champ des Oiseaux Hôtel & Spa 4

  • Εξωτερική πισίνα
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/Σαλόνι
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Τσαγιέρα/καφετιέρα
  • Aίθουσα συνεδριάσεων
  • Wi-Fi σε όλους τους χώρους
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Τηλεόραση

Κριτικές για το Le Champ des Oiseaux Hôtel & Spa 4

9,3
Θαυμάσιο
554 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
357
Πολύ καλό
104
Καλό
56
Οκ
13
Μέτρια
10
Μέτριο
8
Κακό
6
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Τοποθεσία

20 Rue Linard Gonthier, 10000 Τρουά, Aube

Κοντινά αξιοθέατα

  • Musee d'Art Moderne56 μ
  • Troyes Cathedral104 μ
  • Musée des Beaux-Arts et d'Archéologie175 μ
  • Basilica of St. Urbain0.4 χλμ
  • Espace Argence0.7 χλμ
  • Ruelle des Chats0.8 χλμ
  • Église de la Madeleine0.8 χλμ
  • Maison de l'Outil et de la Pensee Ouvriere0.9 χλμ
  • Musee de Vauluisant0.9 χλμ
  • Eglise Saint-Pantaléon0.9 χλμ
  • Musée Historique de Troyes0.9 χλμ
  • Stadium l'Aube1.5 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 15:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 11:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

Le Champ des Oiseaux Hôtel & Spa 4

Ποια είναι η φθηνότερη ημέρα για να κάνετε κράτηση στο Le Champ des Oiseaux Hôtel & Spa 4;

Η φθηνότερη ημέρα για κράτηση στο Le Champ des Oiseaux Hôtel & Spa 4 είναι Πέμπτη, με μέση τιμή 268 € ανά διανυκτέρευση. Η ακριβότερη ημέρα είναι Τετάρτη, με 344 € ανά διανυκτέρευση.

Le Champ des Oiseaux Hôtel & Spa 4: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Le Champ des Oiseaux Hôtel & Spa 4;

    Το Le Champ des Oiseaux Hôtel & Spa 4 βρίσκεται στη διεύθυνση 20 Rue Linard Gonthier, 0,6 χλμ. από το κέντρο της πόλης Τρουά. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Le Champ des Oiseaux Hôtel & Spa 4 είναι: Musee d'Art Moderne.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Le Champ des Oiseaux Hôtel & Spa 4;

    Στο Le Champ des Oiseaux Hôtel & Spa 4, το check-in γίνεται στις 15:00 και το check-out στις 11:00.

  • Προσφέρει το Le Champ des Oiseaux Hôtel & Spa 4 δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Le Champ des Oiseaux Hôtel & Spa 4 προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Πόσο απέχει το Le Champ des Oiseaux Hôtel & Spa 4 από το αεροδρόμιο;

    Το Le Champ des Oiseaux Hôtel & Spa 4 απέχει 53,5 χλμ. από το Châlons-en-Champagne Chalons-Vatry. Το Le Champ des Oiseaux Hôtel & Spa 4 απέχει 135,3 χλμ. από το Παρίσι Orly.

  • Έχει πισίνα το Le Champ des Oiseaux Hôtel & Spa 4;

    Ναι, το Le Champ des Oiseaux Hôtel & Spa 4 έχει πισίνα.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Le Champ des Oiseaux Hôtel & Spa 4;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Le Champ des Oiseaux Hôtel & Spa 4 σε Τρουά και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Le Champ des Oiseaux Hôtel & Spa 4 και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Le Champ des Oiseaux Hôtel & Spa 4.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

5άστερο ξενοδοχείο
La Maison De Rhodes Le Champ Des Oiseaux9.1 Εξαιρετικό (611 κριτικές)0,01 χλμΕξωτερική πισίνα, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+265 €
5άστερο ξενοδοχείο
12% φθηνότεροLa Licorne Hotel Troyes MGallery8.9 Εξαιρετικό (876 κριτικές)0,37 χλμΕσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Μπαρ/Σαλόνι+174 €
Κατάλυμα
59% φθηνότερο
L'ecrin de la cathédrale
10 Εξαιρετικό (1 κριτική)0,19 χλμΚουζίνα, κουζινίτσα, Καφετιέρα+82 €
Κατάλυμα
59% φθηνότερο
Les anges de la cathédrale
0,19 χλμΚουζίνα, κουζινίτσα, Πλυντήριο ρούχων+82 €
5άστερο ξενοδοχείο
12% φθηνότεροLa Licorne Hotel Troyes MGallery8.9 Εξαιρετικό (876 κριτικές)0,37 χλμΕσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Μπαρ/Σαλόνι+174 €
5άστερο ξενοδοχείο
La Maison De Rhodes Le Champ Des Oiseaux9.1 Εξαιρετικό (611 κριτικές)0,01 χλμΕξωτερική πισίνα, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+265 €
Κατάλυμα
59% φθηνότερο
L'ecrin de la cathédrale
10 Εξαιρετικό (1 κριτική)0,19 χλμΚουζίνα, κουζινίτσα, Καφετιέρα+82 €
Κατάλυμα
59% φθηνότερο
Les anges de la cathédrale
0,19 χλμΚουζίνα, κουζινίτσα, Πλυντήριο ρούχων+82 €
5άστερο ξενοδοχείο
La Maison De Rhodes Le Champ Des Oiseaux9.1 Εξαιρετικό (611 κριτικές)0,01 χλμΕξωτερική πισίνα, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+265 €
5άστερο ξενοδοχείο
12% φθηνότεροLa Licorne Hotel Troyes MGallery8.9 Εξαιρετικό (876 κριτικές)0,37 χλμΕσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Μπαρ/Σαλόνι+174 €
Κατάλυμα
59% φθηνότερο
L'ecrin de la cathédrale
10 Εξαιρετικό (1 κριτική)0,19 χλμΚουζίνα, κουζινίτσα, Καφετιέρα+82 €
Κατάλυμα
59% φθηνότερο
Le Saint Frobert - Troyes
10 Εξαιρετικό (1 κριτική)0,26 χλμ+82 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Σχέση ποιότητας/χρημάτων

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

8,7
0,6 km
Châlons-en-Champagne Chalons-Vatry
53,5 km