Homewood Suites by Hilton Toronto Airport Corporate Centre

3 αστέρια
8,4
Πολύ καλό
βάσει 1259 κριτικών
1.259 κριτικές
Πεμ 24.9
-
Παρ 25.9
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Προσφορές από
104 €
/Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Τύπος δωματίου
Πάροχος
Σύνολο ανά βράδυ
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
104 €
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
107 €
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
114 €
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Οι ψυχαγωγικές παροχές σε αυτό το ξενοδοχείο περιλαμβάνουν εσωτερική πισίνα και γυμναστήριο που είναι ανοιχτό όλο το 24ωρο. Οι ψυχαγωγικές δραστηριότητες που αναγράφονται παρακάτω είναι διαθέσιμες είτε στο χώρο των εγκαταστάσεων είτε κοντά σε αυτόν και μπορεί να χρεώνονται ξεχωριστά.
8,4
Πολύ καλό
1259 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Homewood Suites by Hilton Toronto Airport Corporate Centre

Πεμ 24.9
-
Παρ 25.9
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
104 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 2 κρεβάτια queen-size
134 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
107 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
114 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 2 κρεβάτια queen-size
137 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
117 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Deluxe room, 1 κρεβάτι king-size
168 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
118 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 2 κρεβάτια queen-size
168 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
120 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
138 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
120 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, άγνωστος τύπος κρεβατιού
122 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, άγνωστος τύπος κρεβατιού
120 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
124 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, άγνωστος τύπος κρεβατιού
126 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, άγνωστος τύπος κρεβατιού
128 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
141 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
128 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
130 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
135 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, άγνωστος τύπος κρεβατιού
139 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Deluxe room, 1 κρεβάτι king-size
194 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
151 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, άγνωστος τύπος κρεβατιού
156 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
157 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, άγνωστος τύπος κρεβατιού
179 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Homewood Suites by Hilton Toronto Airport Corporate Centre

  • Εσωτερική πισίνα
  • Γυμναστήριο
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Τσαγιέρα/καφετιέρα
  • Καφετιέρα
  • Δωρεάν πάρκινγκ
  • Δωρεάν μεταφορά αεροδρομίου
  • Υπηρεσία μεταφοράς (δωρεάν)
  • Aίθουσα συνεδριάσεων
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης

Κριτικές για το Homewood Suites by Hilton Toronto Airport Corporate Centre

8,4
Πολύ καλό
1259 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
665
Πολύ καλό
262
Καλό
161
Οκ
55
Μέτρια
44
Μέτριο
27
Κακό
46
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Βαθμολογία ανά πάροχο

Όλες οι κριτικές

10
Θαυμάσιο
David, Σεπ 2017
Πλεονεκτήματα (+) Υπέροχο δωμάτιο - καθαρό, μεγάλα και άνετα. Φανταστικό μέρος για να μείνετε. Ωραίο προσωπικό επίσης
10
Θαυμάσιο
Zainul, Ιαν 2017
Πλεονεκτήματα (+) Πολύ φιλικό προσωπικό και καταπληκτική εξυπηρέτηση. Τα δωμάτια ήταν καθαρά και εξοπλισμένο. Ιδιαίτερα εντυπωσιασμένος. Μπράβο!!!

Τοποθεσία

5515 Eglinton Avenue West, Τορόντο, ON M9C 5K5

Κοντινά αξιοθέατα

  • Exhibition Place15.2 χλμ
  • University of Toronto16.6 χλμ
  • Yorkville16.9 χλμ
  • Queen Street West16.9 χλμ
  • Rogers Centre17.1 χλμ
  • CN Tower17.3 χλμ
  • Four Seasons Centre17.4 χλμ
  • Yonge Street17.4 χλμ
  • Metro Toronto Convention Centre17.5 χλμ
  • Toronto City Hall17.5 χλμ
  • Toronto-Dominion Centre17.7 χλμ
  • Toronto Eaton Centre17.8 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 15:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 11:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

Homewood Suites by Hilton Toronto Airport Corporate Centre

Ποιον μήνα είναι χαμηλότερες οι τιμές για κράτηση στο Homewood Suites by Hilton Toronto Airport Corporate Centre;

Ο φθηνότερος μήνας για διαμονή στο Homewood Suites by Hilton Toronto Airport Corporate Centre είναι ο Ιανουάριος, με μέση τιμή 115 € ανά διανυκτέρευση. Ο πιο ακριβός μήνας είναι ο Ιούνιος, με 162 € ανά διανυκτέρευση.

Ποια είναι η φθηνότερη ημέρα για να κάνετε κράτηση στο Homewood Suites by Hilton Toronto Airport Corporate Centre;

Η φθηνότερη ημέρα για κράτηση στο Homewood Suites by Hilton Toronto Airport Corporate Centre είναι Τετάρτη, με μέση τιμή 144 € ανά διανυκτέρευση. Η ακριβότερη ημέρα είναι Σάββατο, με 173 € ανά διανυκτέρευση.

Πόσο νωρίς πρέπει να κάνετε κράτηση στο Homewood Suites by Hilton Toronto Airport Corporate Centre;

Για να εξασφαλίσετε την καλύτερη τιμή στο Homewood Suites by Hilton Toronto Airport Corporate Centre, κάντε κράτηση περίπου 10 εβδομάδες νωρίτερα. Έτσι, θα εξοικονομήσετε περίπου 29%σε σύγκριση με την κράτηση την τελευταία στιγμή.

Homewood Suites by Hilton Toronto Airport Corporate Centre: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Homewood Suites by Hilton Toronto Airport Corporate Centre;

    Το Homewood Suites by Hilton Toronto Airport Corporate Centre βρίσκεται στη διεύθυνση 5515 Eglinton Avenue West, περιοχή Etobicoke, 17,6 χλμ. από το κέντρο της πόλης Τορόντο. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Homewood Suites by Hilton Toronto Airport Corporate Centre είναι: Exhibition Place.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Homewood Suites by Hilton Toronto Airport Corporate Centre;

    Στο Homewood Suites by Hilton Toronto Airport Corporate Centre, το check-in γίνεται στις 15:00 και το check-out στις 11:00.

  • Προσφέρει το Homewood Suites by Hilton Toronto Airport Corporate Centre δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Homewood Suites by Hilton Toronto Airport Corporate Centre προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Προσφέρει το Homewood Suites by Hilton Toronto Airport Corporate Centre δωρεάν πάρκινγκ;

    Ναι, το Homewood Suites by Hilton Toronto Airport Corporate Centre προσφέρει δωρεάν πάρκινγκ.

  • Προσφέρει το Homewood Suites by Hilton Toronto Airport Corporate Centre δωρεάν μεταφορά αεροδρομίου;

    Ναι, το Homewood Suites by Hilton Toronto Airport Corporate Centre προσφέρει δωρεάν μεταφορά αεροδρομίου.

  • Πόσο απέχει το Homewood Suites by Hilton Toronto Airport Corporate Centre από το αεροδρόμιο;

    Το Homewood Suites by Hilton Toronto Airport Corporate Centre απέχει 3,5 χλμ. από το Τορόντο Pearson Intl. Το Homewood Suites by Hilton Toronto Airport Corporate Centre απέχει 16,6 χλμ. από το Τορόντο Toronto Island.

  • Έχει πισίνα το Homewood Suites by Hilton Toronto Airport Corporate Centre;

    Ναι, το Homewood Suites by Hilton Toronto Airport Corporate Centre έχει πισίνα.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Homewood Suites by Hilton Toronto Airport Corporate Centre;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Homewood Suites by Hilton Toronto Airport Corporate Centre στο Τορόντο και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Homewood Suites by Hilton Toronto Airport Corporate Centre και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Homewood Suites by Hilton Toronto Airport Corporate Centre.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

3άστερο ξενοδοχείο
Hampton Inn by Hilton Toronto Airport Corporate Centre8.6 Εξαιρετικό (2.973 κριτικές)0 χλμΕσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Δωρεάν Wi-Fi+137 €
3άστερο ξενοδοχείο
14% φθηνότεροBest Western Plus Travel Hotel Toronto Airport8.2 Εξαιρετικό (3.068 κριτικές)0,11 χλμΓυμναστήριο, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+112 €
3άστερο ξενοδοχείο
7% φθηνότερο
Hyatt Place Mississauga / Airport Corp Center
8.4 Εξαιρετικό (123 κριτικές)0,37 χλμΕσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+121 €
3άστερο ξενοδοχείο
18% φθηνότερο
Hyatt House Mississauga / Airport Corp Center
8.5 Εξαιρετικό (25 κριτικές)0,37 χλμΕσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+107 €
3άστερο ξενοδοχείο
18% φθηνότερο
Hyatt House Mississauga / Airport Corp Center
8.5 Εξαιρετικό (25 κριτικές)0,37 χλμΕσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+107 €
3άστερο ξενοδοχείο
14% φθηνότεροBest Western Plus Travel Hotel Toronto Airport8.2 Εξαιρετικό (3.068 κριτικές)0,11 χλμΓυμναστήριο, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+112 €
3άστερο ξενοδοχείο
8% φθηνότεροCourtyard by Marriott Mississauga-Airport Corporate Centre West8.2 Εξαιρετικό (412 κριτικές)1,64 χλμΕσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+119 €
3άστερο ξενοδοχείο
7% φθηνότερο
Hyatt Place Mississauga / Airport Corp Center
8.4 Εξαιρετικό (123 κριτικές)0,37 χλμΕσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+121 €
3άστερο ξενοδοχείο
Residence Inn by Marriott Mississauga-Airport Corporate Centre West8.8 Εξαιρετικό (354 κριτικές)1,65 χλμΕσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Υπηρεσία δωματίου+132 €
3άστερο ξενοδοχείο
Hampton Inn by Hilton Toronto Airport Corporate Centre8.6 Εξαιρετικό (2.973 κριτικές)0 χλμΕσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Δωρεάν Wi-Fi+137 €
3άστερο ξενοδοχείο
18% φθηνότερο
Hyatt House Mississauga / Airport Corp Center
8.5 Εξαιρετικό (25 κριτικές)0,37 χλμΕσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+107 €
3άστερο ξενοδοχείο
7% φθηνότερο
Hyatt Place Mississauga / Airport Corp Center
8.4 Εξαιρετικό (123 κριτικές)0,37 χλμΕσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+121 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

17,6 km
Τορόντο Pearson Intl
3,5 km