Courtyard by Marriott Tampa Downtown

3 αστέρια
8,2
Πολύ καλό
βάσει 283 κριτικών
283 κριτικές
Τετ 23.9
-
Πεμ 24.9
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Προσφορές από
120 €
/Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Τύπος δωματίου
Πάροχος
Σύνολο ανά βράδυ
Queen room, 2 κρεβάτια queen-size
120 €
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
121 €
Queen room, 2 κρεβάτια queen-size
129 €
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Οι ψυχαγωγικές παροχές σε αυτό το ξενοδοχείο περιλαμβάνουν εξωτερική πισίνα και γυμναστήριο που είναι ανοιχτό όλο το 24ωρο. Οι ψυχαγωγικές δραστηριότητες που αναγράφονται παρακάτω είναι διαθέσιμες είτε στο χώρο των εγκαταστάσεων είτε κοντά σε αυτόν και μπορεί να χρεώνονται ξεχωριστά.
8,2
Πολύ καλό
283 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Courtyard by Marriott Tampa Downtown

Τετ 23.9
-
Πεμ 24.9
Queen room, 2 κρεβάτια queen-size
120 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
180 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
121 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, 1 κρεβάτι king-size
144 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 2 κρεβάτια queen-size
129 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
150 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 2 κρεβάτια queen-size
129 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, 1 κρεβάτι king-size
129 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 καναπές-κρεβάτι
137 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 2 κρεβάτια queen-size
199 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
137 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 2 κρεβάτια queen-size
138 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
138 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 2 κρεβάτια queen-size
183 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 2 κρεβάτια queen-size
142 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 καναπές-κρεβάτι
193 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Executive room, 1 κρεβάτι king-size
145 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο με king-size κρεβάτι, 1 κρεβάτι king-size
159 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Courtyard by Marriott Tampa Downtown

  • Κολύμβηση με αναπνευστήρα
  • Εξωτερική πισίνα
  • Γυμναστήριο
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/Σαλόνι
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Τσαγιέρα/καφετιέρα
  • Καφετιέρα
  • Πάρκινγκ με παρκαδόρο
  • Aίθουσα συνεδριάσεων

Κριτικές για το Courtyard by Marriott Tampa Downtown

8,2
Πολύ καλό
283 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
117
Πολύ καλό
47
Καλό
38
Οκ
24
Μέτρια
22
Μέτριο
12
Κακό
23
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Τοποθεσία

102 East Cass Street, Τάμπα, FL 33602

Κοντινά αξιοθέατα

  • Tampa Theater221 μ
  • Straz Center for the Performing Arts283 μ
  • Masonic Temple No. 250.6 χλμ
  • Henry B. Plant Museum0.6 χλμ
  • 100 North Tampa0.7 χλμ
  • Tampa Convention Center1.2 χλμ
  • Amalie Arena1.3 χλμ
  • Tampa Bay History Center1.5 χλμ
  • Port of Tampa1.6 χλμ
  • Florida Aquarium1.7 χλμ
  • Μουσείο Πάρκου Ybor City2.5 χλμ
  • Raymond James Stadium5 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 16:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 11:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

Courtyard by Marriott Tampa Downtown

Ποιον μήνα είναι χαμηλότερες οι τιμές για κράτηση στο Courtyard by Marriott Tampa Downtown;

Ο φθηνότερος μήνας για διαμονή στο Courtyard by Marriott Tampa Downtown είναι ο Αύγουστος, με μέση τιμή 150 € ανά διανυκτέρευση. Ο πιο ακριβός μήνας είναι ο Μάρτιος, με 331 € ανά διανυκτέρευση.

Ποια είναι η φθηνότερη ημέρα για να κάνετε κράτηση στο Courtyard by Marriott Tampa Downtown;

Η φθηνότερη ημέρα για κράτηση στο Courtyard by Marriott Tampa Downtown είναι Τρίτη, με μέση τιμή 120 € ανά διανυκτέρευση. Η ακριβότερη ημέρα είναι Τετάρτη, με 353 € ανά διανυκτέρευση.

Πόσο νωρίς πρέπει να κάνετε κράτηση στο Courtyard by Marriott Tampa Downtown;

Για να εξασφαλίσετε την καλύτερη τιμή στο Courtyard by Marriott Tampa Downtown, κάντε κράτηση περίπου 9 εβδομάδες νωρίτερα. Έτσι, θα εξοικονομήσετε περίπου 42%σε σύγκριση με την κράτηση την τελευταία στιγμή.

Courtyard by Marriott Tampa Downtown: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Courtyard by Marriott Tampa Downtown;

    Το Courtyard by Marriott Tampa Downtown βρίσκεται στη διεύθυνση 102 East Cass Street, περιοχή Downtown, 0,4 χλμ. από το κέντρο της πόλης Τάμπα. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Courtyard by Marriott Tampa Downtown είναι: Tampa Theater.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Courtyard by Marriott Tampa Downtown;

    Στο Courtyard by Marriott Tampa Downtown, το check-in γίνεται στις 16:00 και το check-out στις 11:00.

  • Προσφέρει το Courtyard by Marriott Tampa Downtown δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Courtyard by Marriott Tampa Downtown προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Πόσο απέχει το Courtyard by Marriott Tampa Downtown από το αεροδρόμιο;

    Το Courtyard by Marriott Tampa Downtown απέχει 7,6 χλμ. από το Τάμπα Tampa. Το Courtyard by Marriott Tampa Downtown απέχει 22,7 χλμ. από το Τάμπα St. Petersburg.

  • Έχει πισίνα το Courtyard by Marriott Tampa Downtown;

    Ναι, το Courtyard by Marriott Tampa Downtown έχει πισίνα.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Courtyard by Marriott Tampa Downtown;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Courtyard by Marriott Tampa Downtown σε Τάμπα και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Courtyard by Marriott Tampa Downtown και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Courtyard by Marriott Tampa Downtown.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

3άστερο ξενοδοχείο
18% φθηνότεροResidence Inn by Marriott Tampa Downtown7.9 Καλό (321 κριτικές)0,07 χλμΚολύμβηση με αναπνευστήρα, Εξωτερική πισίνα, Γυμναστήριο+101 €
3άστερο ξενοδοχείο
SpringHill Suites by Marriott Tampa Downtown
8.9 Εξαιρετικό (56 κριτικές)0,2 χλμΕξωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+147 €
4άστερο ξενοδοχείο
Hotel Flor Tampa Downtown, Tapestry Collection by Hilton
7.8 Καλό (530 κριτικές)0,25 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+166 €
Tampa Getaway: Historic Building with Modern Comforts! 3 Rooms
0,25 χλμΓυμναστήριο, Καφετιέρα+643 €
3άστερο ξενοδοχείο
18% φθηνότεροResidence Inn by Marriott Tampa Downtown7.9 Καλό (321 κριτικές)0,07 χλμΚολύμβηση με αναπνευστήρα, Εξωτερική πισίνα, Γυμναστήριο+101 €
2άστερο ξενοδοχείο
15% φθηνότερο
Mint House Tampa Downtown by Kasa
9 Εξαιρετικό (87 κριτικές)0,96 χλμΕξωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Δωρεάν Wi-Fi+106 €
3άστερο ξενοδοχείο
3% φθηνότεροThe Barrymore Hotel Tampa Riverwalk8.2 Εξαιρετικό (2.878 κριτικές)0,34 χλμΚολύμβηση με αναπνευστήρα, Εξωτερική πισίνα, Γυμναστήριο+121 €
3άστερο ξενοδοχείο
Home2 Suites by Hilton Tampa Downtown Channel District
8.9 Εξαιρετικό (547 κριτικές)1,23 χλμΕξωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Δωρεάν Wi-Fi+135 €
Your Urban Sanctuary: Unwind in Style in Downtown Tampa- 2 Rooms
10 Εξαιρετικό (1 κριτική)0,25 χλμΓυμναστήριο, Καφετιέρα+411 €
5άστερο ξενοδοχείο
The Tampa EDITION(SM)
9.3 Εξαιρετικό (81 κριτικές)1,3 χλμΕξωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+395 €
2άστερο ξενοδοχείο
15% φθηνότερο
Mint House Tampa Downtown by Kasa
9 Εξαιρετικό (87 κριτικές)0,96 χλμΕξωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Δωρεάν Wi-Fi+106 €
3άστερο ξενοδοχείο
SpringHill Suites by Marriott Tampa Downtown
8.9 Εξαιρετικό (56 κριτικές)0,2 χλμΕξωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+147 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

0,4 km
Τάμπα Tampa
7,6 km