El Rey Moro Hotel Boutique

4 αστέρια
9,2
Θαυμάσιο
βάσει 1198 κριτικών
1.198 κριτικές
Δευ 26.10
-
Τρι 27.10
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Οι ψυχαγωγικές παροχές σε ξενοδοχείο περιλαμβάνουν μπανιέρα υδρομασάζ και δωρεάν ποδήλατα.
9,2
Θαυμάσιο
1198 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το El Rey Moro Hotel Boutique

Δευ 26.10
-
Τρι 27.10
Προσφορές από
91 €
•Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Συγκρίνετε τιμές για Δίκλινο δωμάτιο, Deluxe room και 11 ακόμη προσφορές στο El Rey Moro Hotel Boutique.
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, 1 κρεβάτι queen-size
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο El Rey Moro Hotel Boutique

  • Μόνο για ενήλικες
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/Σαλόνι
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Τσαγιέρα/καφετιέρα
  • Aίθουσα συνεδριάσεων
  • Wi-Fi σε όλους τους χώρους
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Τηλεόραση
  • Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση

Κριτικές για το El Rey Moro Hotel Boutique

9,2
Θαυμάσιο
1198 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
926
Πολύ καλό
144
Καλό
71
Οκ
24
Μέτρια
12
Μέτριο
8
Κακό
13
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Βαθμολογία ανά πάροχο

Τοποθεσία

Reinoso, 8, 41004 Σεβίλλη, Andalusia

Κοντινά αξιοθέατα

  • Casa de Murillo81 μ
  • Alcazar Palace207 μ
  • Archbishop's Palace254 μ
  • Giralda254 μ
  • Γενικό Αρχείο των Ινδιών297 μ
  • Καθεδρικός της Σεβίλλης354 μ
  • Universidad de Sevilla0.5 χλμ
  • Teatro de la Maestranza0.7 χλμ
  • Τόρρε ντελ Όρο0.7 χλμ
  • Teatro Lope de Vega0.7 χλμ
  • Plaza de Toros de la Maestranza0.8 χλμ
  • Metropol Parasol0.9 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 14:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 12:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.
Αριθμός άδειας: H/SE/01137

El Rey Moro Hotel Boutique

Ποιον μήνα είναι χαμηλότερες οι τιμές για κράτηση στο El Rey Moro Hotel Boutique;

Ο φθηνότερος μήνας για διαμονή στο El Rey Moro Hotel Boutique είναι ο Αύγουστος, με μέση τιμή 119 € ανά διανυκτέρευση. Ο πιο ακριβός μήνας είναι ο Απρίλιος, με 321 € ανά διανυκτέρευση.

Ποια είναι η φθηνότερη ημέρα για να κάνετε κράτηση στο El Rey Moro Hotel Boutique;

Η φθηνότερη ημέρα για κράτηση στο El Rey Moro Hotel Boutique είναι Δευτέρα, με μέση τιμή 130 € ανά διανυκτέρευση. Η ακριβότερη ημέρα είναι Τετάρτη, με 344 € ανά διανυκτέρευση.

Πόσο νωρίς πρέπει να κάνετε κράτηση στο El Rey Moro Hotel Boutique;

Για να εξασφαλίσετε την καλύτερη τιμή στο El Rey Moro Hotel Boutique, κάντε κράτηση περίπου 2 εβδομάδες νωρίτερα. Έτσι, θα εξοικονομήσετε περίπου 50%σε σύγκριση με την κράτηση την τελευταία στιγμή.

El Rey Moro Hotel Boutique: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το El Rey Moro Hotel Boutique;

    Το El Rey Moro Hotel Boutique βρίσκεται στη διεύθυνση Reinoso, 8, περιοχή Santa Cruz, 0,4 χλμ. από το κέντρο της πόλης Σεβίλλη. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο El Rey Moro Hotel Boutique είναι: Casa de Murillo.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο El Rey Moro Hotel Boutique;

    Στο El Rey Moro Hotel Boutique, το check-in γίνεται στις 14:00 και το check-out στις 12:00.

  • Πόσο απέχει το El Rey Moro Hotel Boutique από το αεροδρόμιο;

    Το El Rey Moro Hotel Boutique απέχει 9,3 χλμ. από το Σεβίλλη Sevilla. Το El Rey Moro Hotel Boutique απέχει 71,5 χλμ. από το Jerez de la Frontera La Parra.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το El Rey Moro Hotel Boutique;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του El Rey Moro Hotel Boutique στη Σεβίλλη και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο El Rey Moro Hotel Boutique και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το El Rey Moro Hotel Boutique.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

3άστερο ξενοδοχείο
63% φθηνότερο
Callejón Del Beso
9.3 Εξαιρετικό (103 κριτικές)0,03 χλμ+56 €
2άστερο ξενοδοχείο
37% φθηνότερο
Posada de los Venerables
8.3 Εξαιρετικό (1.161 κριτικές)0,04 χλμWi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους, Τηλεόραση επίπεδης οθόνης+94 €
2άστερο ξενοδοχείο
43% φθηνότεροHotel Murillo8.5 Εξαιρετικό (6.665 κριτικές)0,05 χλμΕστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου+85 €
4άστερο ξενοδοχείο
41% φθηνότερο
Halo Boutique Hotel
8.2 Εξαιρετικό (1.435 κριτικές)0,05 χλμΜόνο για ενήλικες, Εξωτερική πισίνα, Εστιατόριο+88 €
3άστερο ξενοδοχείο
63% φθηνότερο
Callejón Del Beso
9.3 Εξαιρετικό (103 κριτικές)0,03 χλμ+56 €
3άστερο ξενοδοχείο
49% φθηνότεροHotel Boutique Casas de Santa Cruz8.2 Εξαιρετικό (598 κριτικές)0,06 χλμΕστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου+76 €
2άστερο ξενοδοχείο
48% φθηνότεροHotel Doña Lina8.8 Εξαιρετικό (2.244 κριτικές)0,07 χλμΕστιατόριο, Δωρεάν Wi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα+78 €
3άστερο ξενοδοχείο
47% φθηνότεροHotel Boutique Elvira Plaza8.3 Εξαιρετικό (963 κριτικές)0,07 χλμΕστιατόριο, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+80 €
4άστερο ξενοδοχείο
Hotel Casa Del Poeta9.4 Εξαιρετικό (1.616 κριτικές)0,12 χλμΜπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+208 €
3άστερο ξενοδοχείο
63% φθηνότερο
Callejón Del Beso
9.3 Εξαιρετικό (103 κριτικές)0,03 χλμ+56 €
4άστερο ξενοδοχείο
Casa 18008.9 Εξαιρετικό (2.429 κριτικές)0,11 χλμΕξωτερική πισίνα, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+182 €
2άστερο ξενοδοχείο
48% φθηνότεροHotel Doña Lina8.8 Εξαιρετικό (2.244 κριτικές)0,07 χλμΕστιατόριο, Δωρεάν Wi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα+78 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Σχέση ποιότητας/χρημάτων

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

8,9
0,4 km
Σεβίλλη Sevilla
9,3 km