Shanghai Fenyang Garden Boutique Hotel

5 αστέρια
8,7
Πολύ καλό
βάσει 151 κριτικών
151 κριτικές
Δευ 28.9
-
Τρι 29.9
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Ως όαση ηρεμίας στην πολυσύχναστη πόλη, το Shanghai Fenyang Garden Hotel βρίσκεται δίπλα στο Ωδείο Μουσικής της Σαγκάης. Στεγάζεται σε ένα κτήριο ισπανικού στιλ και διαθέτει μια παλιά βίλα σχεδιασμένη από έναν διάσημο αρχιτέκτονα κ. L.E.HUDEC, γκαζόν 2.000μ2 και δωμάτια με δωρεάν internet. Το Fenyang Garden Hotel απέχει 5 λεπτά με τα πόδια από την οδό Middle Huaihai, 10 λεπτά με τα πόδια από το σταθμό Changshu Road (γραμμές 1 και 7 του μετρό) και το σταθμό South Shaanch Road (γραμμές 1, 10 και 12 του μετρό). Τα δημοφιλή αξιοθέατα της Σαγκάης, όπως το Xintiandi, η Πλατεία του Λαού και το Xujiahui απέχουν 10 λεπτά με το αυτοκίνητο. Τα κομψά δωμάτια διαθέτουν κομψό και όμορφο ντιζάιν, μοντέρνους εσωτερικούς χώρους και παράθυρα από το δάπεδο μέχρι την οροφή. Όλες οι άρτια εξοπλισμένες μονάδες διαθέτουν κλιματισμό, τηλεόραση επίπεδης οθόνης με καλωδιακά ή δορυφορικά κανάλια και προσωπική θυρίδα ασφαλείας. Περιλαμβάνει επίσης παροχές για τσάι και καφέ και μίνι μπαρ. Για να χαλαρώσετε, μπορείτε να κάνετε μια βόλτα στον πολύχρωμο κήπο, να παίξετε τένις ή μπιλιάρδο ή να ασκηθείτε στο γυμναστήριο. Το ξενοδοχείο προσφέρει υπηρεσία φύλαξης αποσκευών στην 24ωρη ρεσεψιόν. Παρέχονται υπηρεσίες πλυντηρίου και στεγνού καθαρίσματος κατόπιν αιτήματος. Οι δύο τραπεζαρίες σερβίρουν μεγάλη ποικιλία από νόστιμα κινέζικα και δυτικά πιάτα. Καθημερινά σερβίρεται διεθνής μπουφές πρωινού.
8,7
Πολύ καλό
151 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Shanghai Fenyang Garden Boutique Hotel

Δευ 28.9
-
Τρι 29.9
Προσφορές από
154 €
•Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Συγκρίνετε τιμές για Δίκλινο δωμάτιο, Superior room και 0 ακόμη προσφορές στο Shanghai Fenyang Garden Boutique Hotel.
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
154 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
164 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Shanghai Fenyang Garden Boutique Hotel

  • Γυμναστήριο
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/Σαλόνι
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Τηλεόραση
  • Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση
  • Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης
  • Μεταφορά αεροδρ.

Κριτικές για το Shanghai Fenyang Garden Boutique Hotel

8,7
Πολύ καλό
151 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
70
Πολύ καλό
26
Καλό
34
Οκ
12
Μέτρια
4
Μέτριο
4
Κακό
1
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Τοποθεσία

No.45 Fenyang Road, Σανγκάη 200031

Κοντινά αξιοθέατα

  • Shanghai French Concession1.4 χλμ
  • 上海展覧センター1.4 χλμ
  • معبد جينغان1.5 χλμ
  • 新天地2 χλμ
  • ميدان الشعب2.8 χλμ
  • 南京路3.1 χλμ
  • حديقة يو3.9 χλμ
  • البوند4.4 χλμ
  • Torre central de Shanghái5.1 χλμ
  • برج لؤلؤة الشرق5.2 χλμ
  • Universidad Normal del Este de China5.4 χλμ
  • برج جين ماو5.5 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 14:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 12:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

Shanghai Fenyang Garden Boutique Hotel: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Shanghai Fenyang Garden Boutique Hotel;

    Το Shanghai Fenyang Garden Boutique Hotel βρίσκεται στη διεύθυνση No.45 Fenyang Road, περιοχή Xuhui, 3,9 χλμ. από το κέντρο της πόλης Σανγκάη. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Shanghai Fenyang Garden Boutique Hotel είναι: Shanghai French Concession.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Shanghai Fenyang Garden Boutique Hotel;

    Στο Shanghai Fenyang Garden Boutique Hotel, το check-in γίνεται στις 14:00 και το check-out στις 12:00.

  • Προσφέρει το Shanghai Fenyang Garden Boutique Hotel δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Shanghai Fenyang Garden Boutique Hotel προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Πόσο απέχει το Shanghai Fenyang Garden Boutique Hotel από το αεροδρόμιο;

    Το Shanghai Fenyang Garden Boutique Hotel απέχει 11,4 χλμ. από το Σανγκάη Χονγκιάο. Το Shanghai Fenyang Garden Boutique Hotel απέχει 34,2 χλμ. από το Σανγκάη Pu Dong.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Shanghai Fenyang Garden Boutique Hotel;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Shanghai Fenyang Garden Boutique Hotel στη Σανγκάη και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Shanghai Fenyang Garden Boutique Hotel και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Shanghai Fenyang Garden Boutique Hotel.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

3άστερο ξενοδοχείο
51% φθηνότερο
Shanghai Boutique Twin Bed and Breakfast (Hengshan Road Branch 3)
0,04 χλμ+43 €
3άστερο ξενοδοχείο
33% φθηνότερο
Yuke Homestay (Hengshan Road Branch 3)
0,21 χλμ+60 €
4άστερο ξενοδοχείο
6% φθηνότεροHoward Johnson by Wyndham Huaihai Hotel Shanghai7.7 Καλό (127 κριτικές)0,24 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+83 €
2άστερο ξενοδοχείο
58% φθηνότερο
Pebble Motel (Shanghai Fuxing Middle Road)
0,25 χλμ+38 €
2άστερο ξενοδοχείο
79% φθηνότερο
Savor Life Homestay (Jingu Village Branch)
0,56 χλμ+19 €
2άστερο ξενοδοχείο
62% φθηνότερο
Lemon Hotel
8.9 Εξαιρετικό (168 κριτικές)0,52 χλμWi-Fi, Τηλεόραση επίπεδης οθόνης, Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης+34 €
2άστερο ξενοδοχείο
60% φθηνότερο
Minshay Homestay (Jiashan Road)
0,36 χλμ+35 €
2άστερο ξενοδοχείο
58% φθηνότερο
Pebble Motel (Shanghai Fuxing Middle Road)
0,25 χλμ+38 €
4άστερο ξενοδοχείο
Donghu Hotel9.2 Εξαιρετικό (482 κριτικές)0,47 χλμΕσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+118 €
4άστερο ξενοδοχείο
Donghu Collection Hotel9 Εξαιρετικό (665 κριτικές)0,41 χλμΕσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+90 €
2άστερο ξενοδοχείο
62% φθηνότερο
Lemon Hotel
8.9 Εξαιρετικό (168 κριτικές)0,52 χλμWi-Fi, Τηλεόραση επίπεδης οθόνης, Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης+34 €
4άστερο ξενοδοχείο
Shanghai Blackstone M Hotel
7.8 Καλό (12 κριτικές)0,29 χλμΕστιατόριο, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+138 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

3,9 km
Σανγκάη Χονγκιάο
11,4 km