Hanting Express Shanghai Caohejing

2 αστέρια
10,0
Θαυμάσιο
βάσει 7 κριτικών
7 κριτικές
Σαβ 12.9
-
Κυρ 13.9
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Προσφορές από
39 €
/Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Τύπος δωματίου
Πάροχος
Σύνολο ανά βράδυ
Queen room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
39 €
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
46 €
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Hanting Express Shanghai Caohejing

Σαβ 12.9
-
Κυρ 13.9
Queen room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
39 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
46 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Hanting Express Shanghai Caohejing

  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Υπηρεσία πλυσίματος ρούχων
  • Δωμάτιο πλυντηρίου
  • Πιστολάκι
  • 24ωρη ρεσεψιόν
  • Κλιματισμός
  • Ανελκυστήρας
  • Διαθέσιμος αποθηκευτικός χώρος

Πλυντήριο

  • Δωμάτιο πλυντηρίου
  • Υπηρεσία πλυσίματος ρούχων

Βασικές παροχές

  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Κλιματισμός

Προσβασιμότητα και καταλληλότητα

  • Ανελκυστήρας

Μπάνιο

  • Πιστολάκι

Γενικά

  • Διαθέσιμος αποθηκευτικός χώρος

Υπηρεσίες και εξυπηρέτηση

  • 24ωρη ρεσεψιόν

Κριτικές για το Hanting Express Shanghai Caohejing

10,0
Θαυμάσιο
7 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
7
Πολύ καλό
0
Καλό
0
Οκ
0
Μέτρια
0
Μέτριο
0
Κακό
0
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Τοποθεσία

No 228, Donglan Road, Σανγκάη 201102

Κοντινά αξιοθέατα

  • East China Normal University7.9 χλμ
  • Jing'an Temple8.4 χλμ
  • Shanghai French Concession8.6 χλμ
  • Shanghai Exhibition Center8.9 χλμ
  • Xintiandi9.7 χλμ
  • People's Square10.6 χλμ
  • Nanjing Road11 χλμ
  • Yu Yuan Garden11.5 χλμ
  • A Calçada12.3 χλμ
  • Shanghai Tower12.8 χλμ
  • Oriental Pearl Tower13 χλμ
  • Jin Mao Tower13.1 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 14:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 12:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

Hanting Express Shanghai Caohejing: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Hanting Express Shanghai Caohejing;

    Το Hanting Express Shanghai Caohejing βρίσκεται στη διεύθυνση No 228, Donglan Road, περιοχή Xuhui, 10,8 χλμ. από το κέντρο της πόλης Σανγκάη. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Hanting Express Shanghai Caohejing είναι: East China Normal University.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Hanting Express Shanghai Caohejing;

    Στο Hanting Express Shanghai Caohejing, το check-in γίνεται στις 14:00 και το check-out στις 12:00.

  • Προσφέρει το Hanting Express Shanghai Caohejing δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Hanting Express Shanghai Caohejing προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Πόσο απέχει το Hanting Express Shanghai Caohejing από το αεροδρόμιο;

    Το Hanting Express Shanghai Caohejing απέχει 7,7 χλμ. από το Σανγκάη Χονγκιάο. Το Hanting Express Shanghai Caohejing απέχει 38,3 χλμ. από το Σανγκάη Pu Dong.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Hanting Express Shanghai Caohejing;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Hanting Express Shanghai Caohejing στη Σανγκάη και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Hanting Express Shanghai Caohejing και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Hanting Express Shanghai Caohejing.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

2άστερο ξενοδοχείο
25% φθηνότερο
Rongju hotel apartment (Donglan Road Caohejing Shanghai)
0,1 χλμ+28 €
2άστερο ξενοδοχείο
Wanyoo Esports Hotel (Shanghai Caohejing Hongmei Road Metro Station Branch)
0,12 χλμ+50 €
2άστερο ξενοδοχείο
53% φθηνότερο
Shanghai Lankai Apartment
0,14 χλμ+18 €
2άστερο ξενοδοχείο
49% φθηνότερο
Laibiju Hotel (Caohejing Impression City Branch)
0,17 χλμ+19 €
2άστερο ξενοδοχείο
81% φθηνότερο
Aichao Fashion Hotel
1,87 χλμ+7 €
2άστερο ξενοδοχείο
70% φθηνότερο
Lankai Apartment (Hongmei Road Metro Station Branch)
0,42 χλμ+12 €
2άστερο ξενοδοχείο
56% φθηνότερο
Pudding Hotel (Shanghai Fudan Children's Hospital Branch)
1,63 χλμWi-Fi+17 €
2άστερο ξενοδοχείο
53% φθηνότερο
Shanghai Lankai Apartment
0,14 χλμ+18 €
3άστερο ξενοδοχείο
Ji Hotel Shanghai Caohejing Lianhua Road
10 Εξαιρετικό (1 κριτική)0,61 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Υπηρεσία δωματίου+38 €
5άστερο ξενοδοχείο
Renaissance Shanghai Caohejing Hotel9.1 Εξαιρετικό (197 κριτικές)0,99 χλμΕσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+96 €
3άστερο ξενοδοχείο
Hilton Garden Inn Shanghai Caohejing Hi-Tech Park9 Εξαιρετικό (108 κριτικές)1,64 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+62 €
5άστερο ξενοδοχείο
The Yard (Shanghai Caohejing Branch)
9 Εξαιρετικό (40 κριτικές)2 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Υπηρεσία δωματίου+43 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

10,8 km
Σανγκάη Χονγκιάο
7,7 km