Varvara's Diamond - Adults Only

2 αστέρια
9,5
Θαυμάσιο
βάσει 151 κριτικών
151 κριτικές
Τρι 13.10
-
Τετ 14.10
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Πότε να κάνετε κράτηση
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Σε απόσταση 500μ από Παραλία Πλατάνες και 5,6 χλμ από Αρχαιολογικό Μουσείο Ρεθύμνου, το Varvara's Diamond - Adults Only είναι στον Πλατανέ και διαθέτει καταλύματα με δωρεάν WiFi, κλιματισμό, εποχική εξωτερική πισίνα και κήπο. Κάθε μονάδα έχει μπαλκόνι, πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με ψυγείο, χώρο καθιστικού με καναπέ-κρεβάτι, τηλεόραση επίπεδης οθόνης και ιδιωτικό μπάνιο με ντους και στεγνωτήρα μαλλιών. Επίσης, διατίθενται φούρνος μικροκυμάτων και εστίες, καθώς και ηλεκτρικός βραστήρας. Στο Varvara's Diamond - Adults Only θα βρείτε μια βεράντα και κοινόχρηστο χώρο lounge. Το σημείο ενδιαφέροντος Αρχαιολογικό Μουσείο Ελεύθερνας είναι 19 χλμ μακριά από το Varvara's Diamond - Adults Only, ενώ το σημείο ενδιαφέροντος Δημοτικός Κήπος είναι 5,5 χλμ μακριά. Το αεροδρόμιο Διεθνές Αεροδρόμιο Χανίων είναι 72 χλμ μακριά από το κατάλυμα.
9,5
Θαυμάσιο
151 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Varvara's Diamond - Adults Only

Τρι 13.10
-
Τετ 14.10
Προσφορές από
69 €
•Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Συγκρίνετε τιμές για Κανονικό δωμάτιο, Superior room και 5 ακόμη προσφορές στο Varvara's Diamond - Adults Only.
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
69 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
76 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
111 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
130 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
130 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Varvara's Diamond - Adults Only

  • Ιδιωτική παραλία
  • Κολύμβηση με αναπνευστήρα
  • Εξωτερική πισίνα
  • Γυμναστήριο
  • Μπαρ/Σαλόνι
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Τσαγιέρα/καφετιέρα
  • Καφετιέρα
  • Δωρεάν πάρκινγκ

Κριτικές για το Varvara's Diamond - Adults Only

9,5
Θαυμάσιο
151 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
120
Πολύ καλό
21
Καλό
8
Οκ
1
Μέτρια
1
Μέτριο
0
Κακό
0
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Βαθμολογία ανά πάροχο

Τοποθεσία

Platanes, Ρέθυμνο 741 00

Κοντινά αξιοθέατα

  • Τζαμί Καρά Μουσά Πασά4.8 χλμ
  • Rethimnon Town Hall4.9 χλμ
  • Φάρος Ρεθύμνου5 χλμ
  • Rethimnon Cathedral5 χλμ
  • Venetian Loggia5.1 χλμ
  • Κέντρο Βυζαντινής Τέχνης5.1 χλμ
  • Μικρό Λιμάνι5.1 χλμ
  • Συντριβάνι Ριμόντι5.2 χλμ
  • Τζαμί Νερατζές5.2 χλμ
  • Τζαμί Σουλτάνας Βαλιντέ5.2 χλμ
  • Ιστορικό και Λαογραφικό Μουσείο Ρεθύμνου5.3 χλμ
  • Δημοτική Πινακοθήκη Λευτέρης Κανακάκης5.3 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 15:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 11:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.
Αριθμός άδειας: 1041K123K2822201

Βασικές πληροφορίες για το Varvara's Diamond - Adults Only

Χαμηλή περίοδος

Περίοδος αιχμής

Μέση τιμή (καθημερινή)

Οκτώβριος
Αύγουστος
77 €
Ο πιο φθηνός μήνας με μέση μείωση 21% στις τιμές.
Ο πιο ακριβός μήνας με μέση αύξηση 21% στις τιμές.
Μέση τιμή για Κυρ - Πέμ τις τελευταίες 2 εβδομάδες.

Οι κορυφαίες συμβουλές της KAYAK για τη διαμονή σας στο Varvara's Diamond - Adults Only

  • Αν ψάχνετε φθηνό δωμάτιο στο Varvara's Diamond - Adults Only, μια καλή ιδέα είναι μείνετε κατά την περίοδο χαμηλής ζήτησης. Ο Οκτώβριος και ο Αύγουστος είναι οι μήνες που γενικά θα βρείτε τις φθηνότερες προσφορές.
  • Οι τιμές μπορεί να διαφέρουν ανάλογα με την ημέρα διαμονής σας. Για τις καλύτερες προσφορές δωματίου στο Varvara's Diamond - Adults Only, προτιμήστε να μείνετε τις ημέρες Δευτέρα ή Πέμπτη. Η ακριβότερη ημέρα ειναι συνήθως η ημέρα Τρίτη.
  • Η φθηνότερη τιμή για δωμάτιο στο Varvara's Diamond - Adults Only που έγινε κράτηση μέσω της KAYAK τις τελευταίες 2 εβδομάδες ήταν 76 € και η πιο ακριβή ήταν 76 €.
  • Πόσο καιρό θα μείνετε στο Varvara's Diamond - Adults Only; Οι χρήστες της KAYAK κάνουν κράτηση δωματίου συνήθως για 3 ημέρες.

Varvara's Diamond - Adults Only: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Varvara's Diamond - Adults Only;

    Το Varvara's Diamond - Adults Only βρίσκεται στη διεύθυνση Platanes, 5 χλμ. από το κέντρο της πόλης Ρέθυμνο. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Varvara's Diamond - Adults Only είναι: Τζαμί Καρά Μουσά Πασά.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Varvara's Diamond - Adults Only;

    Στο Varvara's Diamond - Adults Only, το check-in γίνεται στις 15:00 και το check-out στις 11:00.

  • Προσφέρει το Varvara's Diamond - Adults Only δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Varvara's Diamond - Adults Only προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Προσφέρει το Varvara's Diamond - Adults Only δωρεάν πάρκινγκ;

    Ναι, το Varvara's Diamond - Adults Only προσφέρει δωρεάν πάρκινγκ.

  • Πόσο απέχει το Varvara's Diamond - Adults Only από το αεροδρόμιο;

    Το Varvara's Diamond - Adults Only απέχει 39 χλμ. από το Χανιά Αερολιμένας Χανίων. Το Varvara's Diamond - Adults Only απέχει 58,4 χλμ. από το Ηράκλειο Αερολιμένας Ηρακλείου.

  • Έχει πισίνα το Varvara's Diamond - Adults Only;

    Ναι, το Varvara's Diamond - Adults Only έχει πισίνα.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Varvara's Diamond - Adults Only;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Varvara's Diamond - Adults Only στο Ρέθυμνο και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Varvara's Diamond - Adults Only και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Varvara's Diamond - Adults Only.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

Κατάλυμα
Oliv Apartments
9.1 Εξαιρετικό (92 κριτικές)0,07 χλμ+386 €
Κατάλυμα
Oleander Apartments
8.2 Εξαιρετικό (206 κριτικές)0,08 χλμΚλιματισμός+63 €
4άστερο ξενοδοχείο
Ξενοδοχείο Νεφέλη Ρέθυμνο
0,09 χλμΕστιατόριο, Υπηρεσία δωματίου+96 €
3άστερο ξενοδοχείο
11% φθηνότερο
Mary Hotel - Apartments
9.4 Εξαιρετικό (732 κριτικές)0,11 χλμΕξωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Μπαρ/Σαλόνι+49 €
Κατάλυμα
21% φθηνότεροApollon Hotel Apartments8.2 Εξαιρετικό (339 κριτικές)0,53 χλμΘέα στο βουνό, Εξωτερική πισίνα, Κουζίνα+43 €
3άστερο ξενοδοχείο
16% φθηνότεροKaterini Apartments Hotel8.1 Εξαιρετικό (346 κριτικές)0,12 χλμΕξωτερική πισίνα, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+46 €
3άστερο ξενοδοχείο
13% φθηνότερο
Palladion
7.9 Καλό (401 κριτικές)0,67 χλμΚολύμβηση με αναπνευστήρα, Εξωτερική πισίνα, Εστιατόριο+48 €
3άστερο ξενοδοχείο
11% φθηνότερο
Mary Hotel - Apartments
9.4 Εξαιρετικό (732 κριτικές)0,11 χλμΕξωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Μπαρ/Σαλόνι+49 €
Κατάλυμα
Blue oyster Beachfront villa, No car needed 4
10 Εξαιρετικό (3 κριτικές)0,24 χλμΜπαλκόνι, με κλιματισμό, Καφετιέρα+245 €
Κατάλυμα
Casa Rizzato
10 Εξαιρετικό (12 κριτικές)0,24 χλμΙδιωτική πισίνα, Εξωτερική πισίνα, Κουζίνα+366 €
Κατάλυμα
Aloe
10 Εξαιρετικό (1 κριτική)0,5 χλμΕξωτερική πισίνα, με κλιματισμό, Καφετιέρα+174 €
Κατάλυμα
Beautiful new Large House, Private Pool, Near Beach at Rethymno, NW Coast
10 Εξαιρετικό (9 κριτικές)0,64 χλμΙδιωτική πισίνα, Μπαλκόνι, με κλιματισμό+428 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Σχέση ποιότητας/χρημάτων

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

9,4
5,0 km
Χανιά Αερολιμένας Χανίων
39,0 km