Le General Hotel

4 αστέρια
9,3
Θαυμάσιο
βάσει 2013 κριτικών
2.013 κριτικές
Τρι 13.10
-
Τετ 14.10
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Πότε να κάνετε κράτηση
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Οι ψυχαγωγικές παροχές σε αυτό το ξενοδοχείο περιλαμβάνουν σάουνα και γυμναστήριο.
9,3
Θαυμάσιο
2013 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Le General Hotel

Τρι 13.10
-
Τετ 14.10
Προσφορές από
126 €
•Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Συγκρίνετε τιμές για Δίκλινο δωμάτιο, Κλασικό δωμάτιο και 22 ακόμη προσφορές στο Le General Hotel.
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
126 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κλασικό δωμάτιο, 1 ημίδιπλο κρεβάτι
227 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
128 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
165 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
136 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
140 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
139 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
301 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
147 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
166 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
148 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, 1 ημίδιπλο κρεβάτι
270 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
156 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
303 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
165 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
211 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
188 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
211 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
192 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κλασικό δωμάτιο, 1 ημίδιπλο κρεβάτι
193 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
353 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
283 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
443 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Le General Hotel

  • Γυμναστήριο
  • Μπαρ/Σαλόνι
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Τσαγιέρα/καφετιέρα
  • Καφετιέρα
  • Aίθουσα συνεδριάσεων
  • Wi-Fi σε όλους τους χώρους
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Τηλεόραση

Κριτικές για το Le General Hotel

9,3
Θαυμάσιο
2013 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
1527
Πολύ καλό
318
Καλό
108
Οκ
27
Μέτρια
24
Μέτριο
3
Κακό
6
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Βαθμολογία ανά πάροχο

Τοποθεσία

5/7 Rue Rampon, 75011 Παρίσι

Κοντινά αξιοθέατα

  • Κέντρο Πομπιντού1.2 χλμ
  • Paris City Centre1.5 χλμ
  • Senna1.8 χλμ
  • Παναγία των Παρισίων1.9 χλμ
  • Opera Comique2.2 χλμ
  • Μουσείο του Λούβρου2.3 χλμ
  • Παλέ Γκαρνιέ2.7 χλμ
  • Πάνθεον2.7 χλμ
  • Chiesa di Saint-Sulpice2.9 χλμ
  • Μονμάρτη2.9 χλμ
  • Μουσείο Ορσέ3 χλμ
  • Moulin Rouge3.2 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 14:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 12:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

Βασικές πληροφορίες για το Le General Hotel

Χαμηλή περίοδος

Περίοδος αιχμής

Μέση τιμή (καθημερινή)

Νοέμβριος
Σεπτέμβριος
248 €
Ο πιο φθηνός μήνας με μέση μείωση 10% στις τιμές.
Ο πιο ακριβός μήνας με μέση αύξηση 10% στις τιμές.
Μέση τιμή για Κυρ - Πέμ τις τελευταίες 2 εβδομάδες.

Le General Hotel

Ποιον μήνα είναι χαμηλότερες οι τιμές για κράτηση στο Le General Hotel;

Ο φθηνότερος μήνας για διαμονή στο Le General Hotel είναι ο Αύγουστος, με μέση τιμή 173 € ανά διανυκτέρευση. Ο πιο ακριβός μήνας είναι ο Μάιος, με 331 € ανά διανυκτέρευση.

Ποια είναι η φθηνότερη ημέρα για να κάνετε κράτηση στο Le General Hotel;

Η φθηνότερη ημέρα για κράτηση στο Le General Hotel είναι Τρίτη, με μέση τιμή 177 € ανά διανυκτέρευση. Η ακριβότερη ημέρα είναι Τετάρτη, με 332 € ανά διανυκτέρευση.

Πόσο νωρίς πρέπει να κάνετε κράτηση στο Le General Hotel;

Για να εξασφαλίσετε την καλύτερη τιμή στο Le General Hotel, κάντε κράτηση περίπου 10 εβδομάδες νωρίτερα. Έτσι, θα εξοικονομήσετε περίπου 2%σε σύγκριση με την κράτηση την τελευταία στιγμή.

Οι κορυφαίες συμβουλές της KAYAK για τη διαμονή σας στο Le General Hotel

  • Αν ψάχνετε φθηνό δωμάτιο στο Le General Hotel, μια καλή ιδέα είναι μείνετε κατά την περίοδο χαμηλής ζήτησης. Ο Νοέμβριος και ο Σεπτέμβριος είναι οι μήνες που γενικά θα βρείτε τις φθηνότερες προσφορές.
  • Η φθηνότερη τιμή για δωμάτιο στο Le General Hotel που έγινε κράτηση μέσω της KAYAK τις τελευταίες 2 εβδομάδες ήταν 204 € και η πιο ακριβή ήταν 204 €.
  • Πόσο καιρό θα μείνετε στο Le General Hotel; Οι χρήστες της KAYAK κάνουν κράτηση δωματίου συνήθως για 2 ημέρες.

Le General Hotel: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Le General Hotel;

    Το Le General Hotel βρίσκεται στη διεύθυνση 5/7 Rue Rampon, περιοχή Republique, 1,7 χλμ. από το κέντρο της πόλης Παρίσι. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Le General Hotel είναι: Κέντρο Πομπιντού.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Le General Hotel;

    Στο Le General Hotel, το check-in γίνεται στις 14:00 και το check-out στις 12:00.

  • Προσφέρει το Le General Hotel δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Le General Hotel προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Πόσο απέχει το Le General Hotel από το αεροδρόμιο;

    Το Le General Hotel απέχει 12,7 χλμ. από το Παρίσι Paris-Le Bourget.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Le General Hotel;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Le General Hotel στο Παρίσι και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Le General Hotel και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Le General Hotel.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

4άστερο ξενοδοχείο
Hotel Le Mareuil9.1 Εξαιρετικό (1.800 κριτικές)0,04 χλμΓυμναστήριο, Μπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου+180 €
1άστερο ξενοδοχείο
49% φθηνότερο
Hotel Ferney République
7.1 Καλό (3.064 κριτικές)0,04 χλμΥπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi, Τηλεόραση επίπεδης οθόνης+84 €
4άστερο ξενοδοχείο
Hotel Ginette a la Folie8.9 Εξαιρετικό (1.851 κριτικές)0,05 χλμΕσωτερική πισίνα, Μπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου+177 €
3άστερο ξενοδοχείο
23% φθηνότεροibis Paris Avenue de la République8 Εξαιρετικό (1.309 κριτικές)0,08 χλμΜπαρ/Σαλόνι, Δωρεάν Wi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους+126 €
1άστερο ξενοδοχείο
49% φθηνότερο
Hotel Ferney République
7.1 Καλό (3.064 κριτικές)0,04 χλμΥπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi, Τηλεόραση επίπεδης οθόνης+84 €
3άστερο ξενοδοχείο
34% φθηνότεροLe 20 Prieure Hotel8.2 Εξαιρετικό (1.576 κριτικές)0,12 χλμΥπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα+109 €
3άστερο ξενοδοχείο
23% φθηνότεροibis Paris Avenue de la République8 Εξαιρετικό (1.309 κριτικές)0,08 χλμΜπαρ/Σαλόνι, Δωρεάν Wi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους+126 €
2άστερο ξενοδοχείο
10% φθηνότεροHotel Americain8.1 Εξαιρετικό (1.780 κριτικές)0,22 χλμΥπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους+148 €
4άστερο ξενοδοχείο
Hotel Le Mareuil9.1 Εξαιρετικό (1.800 κριτικές)0,04 χλμΓυμναστήριο, Μπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου+180 €
4άστερο ξενοδοχείο
Le Clark Hotel
9.1 Εξαιρετικό (605 κριτικές)0,2 χλμΓυμναστήριο, Μπαρ/Σαλόνι, Δωρεάν Wi-Fi+223 €
4άστερο ξενοδοχείο
Hotel Ginette a la Folie8.9 Εξαιρετικό (1.851 κριτικές)0,05 χλμΕσωτερική πισίνα, Μπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου+177 €
3άστερο ξενοδοχείο
Hôtel Marais Hôme8.5 Εξαιρετικό (2.245 κριτικές)0,13 χλμΓυμναστήριο, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+167 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

1,7 km
Παρίσι Orly
15,7 km