Smart Lax Hotel Near Delhi Airport

3 αστέρια
8,2
Πολύ καλό
βάσει 1490 κριτικών
1.490 κριτικές
Τρι 15.9
-
Τετ 16.9
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Το Hotel Smart Plaza-Near Delhi Airport, στον προορισμό Νέο Δελχί, έχει καταλύματα 3 αστέρων με βεράντα. Οι παροχές του καταλύματος περιλαμβάνουν υπηρεσία δωματίου και 24ωρη ρεσεψιόν, καθώς και δωρεάν WiFi σε όλους τους χώρους. Υπάρχει ένα εστιατόριο που σερβίρει αμερικάνικη κουζίνα και επίσης λειτουργεί δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. Στο Hotel Smart Plaza-Near Delhi Airport όλα τα δωμάτια έχουν επιφάνεια εργασίας, τηλεόραση επίπεδης οθόνης, ιδιωτικό μπάνιο, λευκά είδη και πετσέτες. Οι μονάδες προσφέρουν στους επισκέπτες ψυγείο. Το αεροδρόμιο Διεθνές Αεροδρόμιο Δελχί είναι 4 χλμ μακριά από το κατάλυμα.
8,2
Πολύ καλό
1490 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Smart Lax Hotel Near Delhi Airport

Τρι 15.9
-
Τετ 16.9
Προσφορές από
13 €
Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Συγκρίνετε τιμές για Δίκλινο δωμάτιο, Deluxe room και 8 ακόμη προσφορές στο Smart Lax Hotel Near Delhi Airport.
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
13 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
18 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Κλασικό δωμάτιο, 1 διπλό κρεβάτι
19 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
28 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Κλασικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
38 €
ανά βράδυ με ΦΠΑ
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Smart Lax Hotel Near Delhi Airport

  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/Σαλόνι
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Τσαγιέρα/καφετιέρα
  • Καφετιέρα
  • Καφετέρια
  • Δωρεάν πάρκινγκ
  • Aίθουσα συνεδριάσεων
  • Wi-Fi σε όλους τους χώρους

Βασικές παροχές

  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Wi-Fi σε όλους τους χώρους
  • Internet
  • Κλινοσκεπάσματα
  • Πετσέτες
  • Ανεμιστήρας
  • Πυροσβεστήρας
  • Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης
  • Σαμπουάν
  • Συναγερμοί καπνού
  • Θέρμανση
  • Αφρόλουτρο
  • Κλιματισμός
  • Πετσέτες/σεντόνια (επιπλέον χρέωση)
  • Μαλακτικό

Υπηρεσίες και εξυπηρέτηση

  • ΑΤΜ στο χώρο
  • Aίθουσα συνεδριάσεων
  • Ενοικίαση αυτοκινήτου
  • Υπηρεσία αφύπνισης
  • Δυνατότητα συναλλάγματος
  • Αίθουσες συνεδριάσεων
  • Μίνι μάρκετ στον χώρο
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Γραφείο οργάνωσης εκδρομών
  • Πρόσβαση με κλειδί
  • Πρόσβαση με κάρτα
  • Γρήγορο check-out
  • Μπουκάλι νερό
  • 24ωρη ρεσεψιόν

Εστιατόρια

  • Ηλεκτρικός βραστήρας
  • Μίνι bar
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/Σαλόνι
  • Τσαγιέρα/καφετιέρα
  • Βραστήρας
  • Ψυγείο
  • Καφετιέρα
  • Καφετέρια
  • Τραπεζαρία
  • Τραπέζι φαγητού

Μπάνιο

  • Ντουζ
  • Πρόσθετη τουαλέτα
  • Πιστολάκι
  • Τουαλέτα
  • Χαρτί υγείας
  • Οδοντόβουρτσα
  • Μπουρνούζι
  • Προσωπικό μπάνιο

Γενικά

  • Δωμάτια για οικογένειες
  • Τζάκι
  • Παντόφλες
  • Δωμάτια με ηχομόνωση
  • Τηλέφωνο
  • Διαθέσιμος αποθηκευτικός χώρος

Υγεία και ασφάλεια

  • Καθημερινή υπηρεσία δωματίου
  • Κλειστό κύκλωμα παρακολούθησης στους κοινόχρηστους χώρους
  • Κλειστό κύκλωμα παρακολούθησης εκτός καταλύματος
  • 24ωρη υπηρεσία ασφαλείας
  • Ασφάλεια

Πλυντήριο

  • Δωμάτιο πλυντηρίου
  • Υπηρεσία σιδερώματος
  • Υπηρεσία πλυσίματος ρούχων
  • Σίδερο και σιδερώστρα

Πάρκινγκ και μετακίνηση

  • Μεταφορά αεροδρ.
  • Δωρεάν πάρκινγκ
  • Ιδιωτική θέση πάρκινγκ

Προσβασιμότητα και καταλληλότητα

  • Επιτρέπονται κατοικίδια κατόπιν αιτήματος. Μπορεί να προκύψουν χρεώσεις.
  • Ανελκυστήρας
  • Απαγορεύεται το κάπνισμα

Κρεβατοκάμαρα

  • Υπέρδιπλα κρεβάτια (> 2 μέτρα)
  • Ξυπνητήρι
  • Ράφι ρούχων

Δραστηριότητες

  • Κατάστημα δώρων
  • Ινστιτούτο αισθητικής
  • Μπιλιάρδο

Μέσα και ψυχαγωγία

  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Τηλεόραση

Εξωτερικός χώρος

  • Ταράτσα/βεράντα
  • Μπαλκόνι

Χώρος εργασίας

  • Γραφείο

Για οικογένειες

  • Φύλαξη ή φροντίδα παιδιών

Σπα

  • Σπα

Κριτικές για το Smart Lax Hotel Near Delhi Airport

8,2
Πολύ καλό
1490 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
760
Πολύ καλό
98
Καλό
109
Οκ
68
Μέτρια
95
Μέτριο
64
Κακό
296
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Τοποθεσία

Mahipalpur Flyover, Νέο Δελχί 110 037

Κοντινά αξιοθέατα

  • Delhi Cantonment5.6 χλμ
  • Qutb Complex6.1 χλμ
  • Janakpuri8.6 χλμ
  • Rajouri Garden10.3 χλμ
  • Jawaharlal Nehru Stadium10.8 χλμ
  • Nizamuddin Dargah11.8 χλμ
  • 印度門12 χλμ
  • 蓮花寺12.5 χλμ
  • 康諾特廣場12.7 χλμ
  • 胡馬雍陵12.7 χλμ
  • Karol Bagh13 χλμ
  • Tughlaqabad Fort13.3 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 12:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 11:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

Smart Lax Hotel Near Delhi Airport: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Smart Lax Hotel Near Delhi Airport;

    Το Smart Lax Hotel Near Delhi Airport βρίσκεται στη διεύθυνση Mahipalpur Flyover, περιοχή Mahipalpur Village, 10,5 χλμ. από το κέντρο της πόλης Νέο Δελχί. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Smart Lax Hotel Near Delhi Airport είναι: Delhi Cantonment.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Smart Lax Hotel Near Delhi Airport;

    Στο Smart Lax Hotel Near Delhi Airport, το check-in γίνεται στις 12:00 και το check-out στις 11:00.

  • Προσφέρει το Smart Lax Hotel Near Delhi Airport δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Smart Lax Hotel Near Delhi Airport προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Προσφέρει το Smart Lax Hotel Near Delhi Airport δωρεάν πάρκινγκ;

    Ναι, το Smart Lax Hotel Near Delhi Airport προσφέρει δωρεάν πάρκινγκ.

  • Πόσο απέχει το Smart Lax Hotel Near Delhi Airport από το αεροδρόμιο;

    Το Smart Lax Hotel Near Delhi Airport απέχει 3,1 χλμ. από το Νέο Δελχί Indira Gandhi Intl. Το Smart Lax Hotel Near Delhi Airport απέχει 26,9 χλμ. από το Ghāziābād Hindon.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Smart Lax Hotel Near Delhi Airport;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Smart Lax Hotel Near Delhi Airport στο Νέο Δελχί και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Smart Lax Hotel Near Delhi Airport και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Smart Lax Hotel Near Delhi Airport.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

3άστερο ξενοδοχείο
OYO 18277 Yuvi
0,01 χλμ+30 €
3άστερο ξενοδοχείο
Capital O Hotel Aerotech
0,02 χλμWi-Fi+12 €
3άστερο ξενοδοχείο
Bh Hotels Lucullan I Hotel In Mahipalpur
6 Καλό (1 κριτική)0,02 χλμ+17 €
3άστερο ξενοδοχείο
Hotel O Smart City
4.7 Οκ (7 κριτικές)0,02 χλμ+12 €
3άστερο ξενοδοχείο
46% φθηνότερο
Hotel O Harmony Inn
4 Οκ (2 κριτικές)0,05 χλμΥπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους+7 €
4άστερο ξενοδοχείο
46% φθηνότερο
Hotel Smart Luxury Near International Airport
9.1 Εξαιρετικό (80 κριτικές)0,07 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Υπηρεσία δωματίου+7 €
3άστερο ξενοδοχείο
39% φθηνότεροHotel Anchorage Delhi Igi Airport6.4 Καλό (618 κριτικές)0,06 χλμ+7 €
3άστερο ξενοδοχείο
39% φθηνότερο
Hotel Olive Aero Suites
6.3 Καλό (345 κριτικές)0,06 χλμΔωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης+7 €
4άστερο ξενοδοχείο
46% φθηνότερο
Hotel Smart Luxury Near International Airport
9.1 Εξαιρετικό (80 κριτικές)0,07 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Υπηρεσία δωματίου+7 €
3άστερο ξενοδοχείο
Hotel Srv Palace
8.8 Εξαιρετικό (52 κριτικές)0,06 χλμWi-Fi+75 €
3άστερο ξενοδοχείο
16% φθηνότερο
Hotel Goodluck House Near Delhi Airport
8.7 Εξαιρετικό (68 κριτικές)0,06 χλμΔωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης+10 €
3άστερο ξενοδοχείο
Hotel Smart Signature
7.9 Καλό (62 κριτικές)0,05 χλμ+19 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

10,5 km
Νέο Δελχί Indira Gandhi Intl
3,1 km