Amari Don Muang Airport Bangkok

5 αστέρια
8,3
Πολύ καλό
βάσει 10310 κριτικών
10.310 κριτικές
Τρι 29.9
-
Τετ 30.9
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Οι ψυχαγωγικές παροχές σε αυτό το ξενοδοχείο περιλαμβάνουν εξωτερική πισίνα και γυμναστήριο.
8,3
Πολύ καλό
10310 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Amari Don Muang Airport Bangkok

Τρι 29.9
-
Τετ 30.9
Προσφορές από
32 €
•Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Συγκρίνετε τιμές για Deluxe room, Premier δωμάτιο και 32 ακόμη προσφορές στο Amari Don Muang Airport Bangkok.
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Premier δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Deluxe room, 1 κρεβάτι king-size
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Premier δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Deluxe room, 2 ημίδιπλα κρεβάτια
Premier δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Premier δωμάτιο, 1 ημίδιπλο κρεβάτι
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Deluxe room, 1 κρεβάτι king-size
Premier δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Premier δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Premier δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Deluxe room, 1 κρεβάτι king-size
Deluxe room, 1 ημίδιπλο κρεβάτι
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Amari Don Muang Airport Bangkok

  • Εξωτερική πισίνα
  • Γυμναστήριο
  • Εστιατόριο
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Δωρεάν πάρκινγκ
  • Δωρεάν μεταφορά αεροδρομίου
  • Aίθουσα συνεδριάσεων
  • Wi-Fi σε όλους τους χώρους
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης

Κριτικές για το Amari Don Muang Airport Bangkok

8,3
Πολύ καλό
10310 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
5001
Πολύ καλό
2396
Καλό
1549
Οκ
611
Μέτρια
403
Μέτριο
181
Κακό
169
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Βαθμολογία ανά πάροχο

Όλες οι κριτικές

8.0
Πολύ καλό
Michael, Φεβ 2018
Πλεονεκτήματα (+) Καλή τοποθεσία. Τα κρεβάτια άνετα.
Μειονεκτήματα (-) Πολύ σκοτεινές αίθουσες. Ακριβά μπαρ και grill. Το φιλοδώρημα προστίθεται αυτόματα στο λογαριασμό.

Τοποθεσία

333 Chert Wudthakas Road, Μπανγκόκ 10210

Κοντινά αξιοθέατα

  • Chatuchak Weekend Market14.5 χλμ
  • Siam Amazing Park16.2 χλμ
  • Victory Monument18.6 χλμ
  • Parliament of Thailand18.7 χλμ
  • Pratunam19.8 χλμ
  • Centralworld20.4 χλμ
  • Sukhumvit Road20.5 χλμ
  • Siam Paragon20.6 χλμ
  • Thao Maha Phrom Shrine20.6 χλμ
  • Terminal 2120.8 χλμ
  • Siam Square20.8 χλμ
  • Thanon Khao San21.2 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 15:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 12:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.
Αριθμός άδειας: 0105524011030

Amari Don Muang Airport Bangkok

Ποιον μήνα είναι χαμηλότερες οι τιμές για κράτηση στο Amari Don Muang Airport Bangkok;

Ο φθηνότερος μήνας για διαμονή στο Amari Don Muang Airport Bangkok είναι ο Ιούλιος, με μέση τιμή 66 € ανά διανυκτέρευση. Ο πιο ακριβός μήνας είναι ο Δεκέμβριος, με 86 € ανά διανυκτέρευση.

Ποια είναι η φθηνότερη ημέρα για να κάνετε κράτηση στο Amari Don Muang Airport Bangkok;

Η φθηνότερη ημέρα για κράτηση στο Amari Don Muang Airport Bangkok είναι Τρίτη, με μέση τιμή 44 € ανά διανυκτέρευση. Η ακριβότερη ημέρα είναι Σάββατο, με 75 € ανά διανυκτέρευση.

Πόσο νωρίς πρέπει να κάνετε κράτηση στο Amari Don Muang Airport Bangkok;

Για να εξασφαλίσετε την καλύτερη τιμή στο Amari Don Muang Airport Bangkok, κάντε κράτηση περίπου 8 εβδομάδες νωρίτερα. Έτσι, θα εξοικονομήσετε περίπου 26%σε σύγκριση με την κράτηση την τελευταία στιγμή.

Amari Don Muang Airport Bangkok: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Amari Don Muang Airport Bangkok;

    Το Amari Don Muang Airport Bangkok βρίσκεται στη διεύθυνση 333 Chert Wudthakas Road, περιοχή Don Mueang, 19,4 χλμ. από το κέντρο της πόλης Μπανγκόκ. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Amari Don Muang Airport Bangkok είναι: Chatuchak Weekend Market.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Amari Don Muang Airport Bangkok;

    Στο Amari Don Muang Airport Bangkok, το check-in γίνεται στις 15:00 και το check-out στις 12:00.

  • Προσφέρει το Amari Don Muang Airport Bangkok δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Amari Don Muang Airport Bangkok προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Προσφέρει το Amari Don Muang Airport Bangkok δωρεάν πάρκινγκ;

    Ναι, το Amari Don Muang Airport Bangkok προσφέρει δωρεάν πάρκινγκ.

  • Προσφέρει το Amari Don Muang Airport Bangkok δωρεάν μεταφορά αεροδρομίου;

    Ναι, το Amari Don Muang Airport Bangkok προσφέρει δωρεάν μεταφορά αεροδρομίου.

  • Πόσο απέχει το Amari Don Muang Airport Bangkok από το αεροδρόμιο;

    Το Amari Don Muang Airport Bangkok απέχει 1 χλμ. από το Μπανγκόκ Don Mueang Intl. Το Amari Don Muang Airport Bangkok απέχει 30,1 χλμ. από το Μπανγκόκ Suvarnabhumi.

  • Έχει πισίνα το Amari Don Muang Airport Bangkok;

    Ναι, το Amari Don Muang Airport Bangkok έχει πισίνα.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Amari Don Muang Airport Bangkok;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Amari Don Muang Airport Bangkok στην Μπανγκόκ και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Amari Don Muang Airport Bangkok και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Amari Don Muang Airport Bangkok.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

3άστερο ξενοδοχείο
73% φθηνότερο
Petra Boutique Donmuang
8.4 Εξαιρετικό (571 κριτικές)0,37 χλμWi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους, Τηλεόραση επίπεδης οθόνης+16 €
2άστερο ξενοδοχείο
82% φθηνότερο
Cs Hotel Don Mueang International Airport
3.7 Μέτριο (4 κριτικές)0,38 χλμΥπηρεσία δωματίου, Τηλεόραση επίπεδης οθόνης, Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης+11 €
3άστερο ξενοδοχείο
70% φθηνότερο
Moca Hotel
7.5 Καλό (997 κριτικές)0,49 χλμWi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους, Τηλεόραση επίπεδης οθόνης+18 €
3άστερο ξενοδοχείο
75% φθηνότερο
Tuscany Land Resort Donmuang
7.3 Καλό (465 κριτικές)0,5 χλμWi-Fi, Δωρεάν πάρκινγκ, Wi-Fi σε όλους τους χώρους+15 €
2άστερο ξενοδοχείο
82% φθηνότερο
Cs Hotel Don Mueang International Airport
3.7 Μέτριο (4 κριτικές)0,38 χλμΥπηρεσία δωματίου, Τηλεόραση επίπεδης οθόνης, Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης+11 €
2άστερο ξενοδοχείο
81% φθηνότερο
Doctor Alien Hostel
8.6 Εξαιρετικό (3 κριτικές)0,64 χλμ+12 €
3άστερο ξενοδοχείο
76% φθηνότερο
Don Muang Hotel
7.6 Καλό (9.130 κριτικές)0,61 χλμΥπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi, Πάρκινγκ με παρκαδόρο+14 €
3άστερο ξενοδοχείο
75% φθηνότερο
Tuscany Land Resort Donmuang
7.3 Καλό (465 κριτικές)0,5 χλμWi-Fi, Δωρεάν πάρκινγκ, Wi-Fi σε όλους τους χώρους+15 €
4άστερο ξενοδοχείο
66% φθηνότερο
12 The Residence Hotel - Don Mueang Airport
8.7 Εξαιρετικό (6.069 κριτικές)0,68 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+21 €
2άστερο ξενοδοχείο
81% φθηνότερο
Doctor Alien Hostel
8.6 Εξαιρετικό (3 κριτικές)0,64 χλμ+12 €
3άστερο ξενοδοχείο
63% φθηνότερο
The Prima Residence - Sha Certificate
8.5 Εξαιρετικό (1.501 κριτικές)1,19 χλμΓυμναστήριο, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+22 €
3άστερο ξενοδοχείο
73% φθηνότερο
Petra Boutique Donmuang
8.4 Εξαιρετικό (571 κριτικές)0,37 χλμWi-Fi, Wi-Fi σε όλους τους χώρους, Τηλεόραση επίπεδης οθόνης+16 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

19,4 km
Μπανγκόκ Don Mueang Intl
1,0 km