Sandi Agung Villa

κατηγορία 0
8,6
Πολύ καλό
βάσει 426 κριτικών
426 κριτικές
Παρ 30.10
-
Σαβ 31.10
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Όσο βρίσκεστε εδώ, μπορείτε να απολαύσετε όλες τις ανέσεις του σπιτιού και ακόμα περισσότερα, όπως ψυγείο και φούρνος, καθώς και μαγειρική εστία και δωρεάν WiFi. Στις παροχές περιλαμβάνονται ανέσεις όπως εγκαταστάσεις πλυντηρίων, πετσέτες, μπουρνούζια και παντόφλες.
8,6
Πολύ καλό
426 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Sandi Agung Villa

Παρ 30.10
-
Σαβ 31.10

Παροχές στο Sandi Agung Villa

  • Ιδιωτική πισίνα
  • Εξωτερική πισίνα
  • Κουζίνα
  • Κουζινάκι
  • Ταράτσα/βεράντα
  • Κλιματισμός
  • Καφετιέρα
  • Δωμάτιο πλυντηρίου
  • Κλινοσκεπάσματα
  • Πετσέτες

Κριτικές για το Sandi Agung Villa

8,6
Πολύ καλό
426 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
312
Πολύ καλό
67
Καλό
25
Οκ
9
Μέτρια
7
Μέτριο
5
Κακό
1
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Τοποθεσία

Η ακριβής τοποθεσία παρέχεται μετά την κράτηση

Κοντινά αξιοθέατα

  • Seminyak Square1 χλμ
  • Pantai Batubelig1.1 χλμ
  • Bodyworks Seminyak2.5 χλμ
  • Seminyak Beach2.6 χλμ
  • Legian Beach3.2 χλμ
  • Mendira Beach3.8 χλμ
  • Kuta Beach4.9 χλμ
  • Hard Rock Cafe5.5 χλμ
  • Bali Kuta Resort and Convention Center5.6 χλμ
  • Kuta Square5.8 χλμ
  • Pantai Segara5.8 χλμ
  • Downtown Kuta5.8 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 14:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 12:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.
Αριθμός άδειας: 2509210014091, 55130

Sandi Agung Villa: Συχνές ερωτήσεις

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Sandi Agung Villa;

    Στο Sandi Agung Villa, το check-in γίνεται στις 14:00 και το check-out στις 12:00.

  • Προσφέρει το Sandi Agung Villa δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Sandi Agung Villa προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Προσφέρει το Sandi Agung Villa δωρεάν πάρκινγκ;

    Ναι, το Sandi Agung Villa προσφέρει δωρεάν πάρκινγκ.

  • Πόσο απέχει το Sandi Agung Villa από το αεροδρόμιο;

    Το Sandi Agung Villa απέχει 8,5 χλμ. από το Ντενπασάρ Bali Ngurah Rai. Το Sandi Agung Villa απέχει 98,4 χλμ. από το Banyuwangi Blimbingsari.

  • Έχει πισίνα το Sandi Agung Villa;

    Ναι, το Sandi Agung Villa έχει πισίνα.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Sandi Agung Villa;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Sandi Agung Villa στην Κούτα και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Sandi Agung Villa και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Sandi Agung Villa.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

Κατάλυμα
40% φθηνότερο
Great Location, 10 minutes walk to the beach
0,02 χλμ+50 €
Κατάλυμα
Astamaya Signature Villas
9.2 Εξαιρετικό (39 κριτικές)0,02 χλμΙδιωτική πισίνα, Πισίνα τύπου infinity, κουζινίτσα+246 €
Κατάλυμα
7% φθηνότερο
The Secret Villas
8.7 Εξαιρετικό (103 κριτικές)0,05 χλμΙδιωτική πισίνα, Εξωτερική πισίνα, Κουζίνα+77 €
Κατάλυμα
Anjali Villas by Villa Finder
7.6 Καλό (8 κριτικές)0,05 χλμΙδιωτική πισίνα, Εξωτερική πισίνα, ταράτσα/βεράντα+109 €
Κατάλυμα
76% φθηνότερο
Rumah Akira Seminyak
7.3 Καλό (43 κριτικές)0,18 χλμΕξωτερική πισίνα, Κουζίνα, κουζινίτσα+20 €
Κατάλυμα
40% φθηνότερο
Great Location, 10 minutes walk to the beach
0,02 χλμ+50 €
Κατάλυμα
14% φθηνότερο
Del Cielo Villa Seminyak
8.1 Εξαιρετικό (296 κριτικές)0,16 χλμΙδιωτική πισίνα, Εξωτερική πισίνα, Υδρομασάζ+71 €
Κατάλυμα
7% φθηνότερο
The Secret Villas
8.7 Εξαιρετικό (103 κριτικές)0,05 χλμΙδιωτική πισίνα, Εξωτερική πισίνα, Κουζίνα+77 €
Κατάλυμα
Villa Jekumah 2 - 1 minute walk to restaurants at Seminyak
10 Εξαιρετικό (2 κριτικές)0,17 χλμΙδιωτική πισίνα, Εξωτερική πισίνα, wifi+176 €
Κατάλυμα
Bali Vilaasee
9.5 Εξαιρετικό (140 κριτικές)0,17 χλμΠαραθαλάσσιο, Ιδιωτική πισίνα, Εξωτερική πισίνα+99 €
Κατάλυμα
Astamaya Signature Villas
9.2 Εξαιρετικό (39 κριτικές)0,02 χλμΙδιωτική πισίνα, Πισίνα τύπου infinity, κουζινίτσα+246 €
Κατάλυμα
3Bedrooms Central Seminyak walking distance to the Boutique shop,Restaurant,Bar
9 Εξαιρετικό (4 κριτικές)0,14 χλμΙδιωτική πισίνα, Εξωτερική πισίνα, Υδρομασάζ+101 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Σχέση ποιότητας/χρημάτων

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

8,7
5,8 km
Ντενπασάρ Bali Ngurah Rai
8,5 km