Nomads Cave Hotel & Rooftop

3 αστέρια
8,5
Πολύ καλό
βάσει 797 κριτικών
797 κριτικές
Τρι 27.10
-
Τετ 28.10
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Οι ψυχαγωγικές δραστηριότητες που αναγράφονται παρακάτω είναι διαθέσιμες είτε στο χώρο των εγκαταστάσεων είτε κοντά σε αυτόν και μπορεί να χρεώνονται ξεχωριστά.
8,5
Πολύ καλό
797 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Nomads Cave Hotel & Rooftop

Τρι 27.10
-
Τετ 28.10
Προσφορές από
44 €
•Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Συγκρίνετε τιμές για Κανονικό δωμάτιο, Superior room και 15 ακόμη προσφορές στο Nomads Cave Hotel & Rooftop.
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
44 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
48 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
49 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
50 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
59 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, 2 ημίδιπλα κρεβάτια
50 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
97 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
50 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Παραδοσιακό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
80 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
51 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
60 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Queen room, 1 κρεβάτι queen-size
96 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
61 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Κανονικό δωμάτιο, 2 ημίδιπλα κρεβάτια
72 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Nomads Cave Hotel & Rooftop

  • Μπαρ/Σαλόνι
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Τσαγιέρα/καφετιέρα
  • Δωρεάν πάρκινγκ
  • Wi-Fi σε όλους τους χώρους
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Τηλεόραση
  • Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης
  • Αίθουσες συνεδριάσεων
  • Internet

Κριτικές για το Nomads Cave Hotel & Rooftop

8,5
Πολύ καλό
797 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
439
Πολύ καλό
130
Καλό
108
Οκ
44
Μέτρια
37
Μέτριο
14
Κακό
25
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Βαθμολογία ανά πάροχο

Τοποθεσία

Muze Yolu No. 24, Γκιόρεμε 50180

Κοντινά αξιοθέατα

  • Goreme Open Air Museum1.2 χλμ
  • Pasabag2.1 χλμ
  • Kizil Vadi2.8 χλμ
  • Çavuşin Kilisesi3.3 χλμ
  • Zelve Açik Hava Müzesi4.1 χλμ
  • Göreme Milli Parki8.5 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 14:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 10:30

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.
Αριθμός άδειας: 23552

Nomads Cave Hotel & Rooftop

Ποια είναι η φθηνότερη ημέρα για να κάνετε κράτηση στο Nomads Cave Hotel & Rooftop;

Η φθηνότερη ημέρα για κράτηση στο Nomads Cave Hotel & Rooftop είναι Τρίτη, με μέση τιμή 55 € ανά διανυκτέρευση. Η ακριβότερη ημέρα είναι Πέμπτη, με 86 € ανά διανυκτέρευση.

Nomads Cave Hotel & Rooftop: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Nomads Cave Hotel & Rooftop;

    Το Nomads Cave Hotel & Rooftop βρίσκεται στη διεύθυνση Muze Yolu No. 24, 0,1 χλμ. από το κέντρο της πόλης Γκιόρεμε. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Nomads Cave Hotel & Rooftop είναι: Goreme Open Air Museum.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Nomads Cave Hotel & Rooftop;

    Στο Nomads Cave Hotel & Rooftop, το check-in γίνεται στις 14:00 και το check-out στις 10:30.

  • Προσφέρει το Nomads Cave Hotel & Rooftop δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Nomads Cave Hotel & Rooftop προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Προσφέρει το Nomads Cave Hotel & Rooftop δωρεάν πάρκινγκ;

    Ναι, το Nomads Cave Hotel & Rooftop προσφέρει δωρεάν πάρκινγκ.

  • Πόσο απέχει το Nomads Cave Hotel & Rooftop από το αεροδρόμιο;

    Το Nomads Cave Hotel & Rooftop απέχει 29,5 χλμ. από το Νεβσεχίρ Nevsehir. Το Nomads Cave Hotel & Rooftop απέχει 59,2 χλμ. από το Καισάρεια Kayseri.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Nomads Cave Hotel & Rooftop;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Nomads Cave Hotel & Rooftop στο Γκιόρεμε και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Nomads Cave Hotel & Rooftop και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Nomads Cave Hotel & Rooftop.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

3άστερο ξενοδοχείο
Anatolia cave hotel Pension
9.5 Εξαιρετικό (714 κριτικές)0,06 χλμΥπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα+59 €
1άστερο ξενοδοχείο
Luwian Stone House
9.5 Εξαιρετικό (336 κριτικές)0,07 χλμΕστιατόριο, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+59 €
4% φθηνότερο
Glory Art Stone House
8.9 Εξαιρετικό (310 κριτικές)0,07 χλμΜόνο για ενήλικες, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+43 €
2άστερο ξενοδοχείο
Paradise Cappadocia Hotel & Rooftop
8.7 Εξαιρετικό (328 κριτικές)0,08 χλμΜπαρ/Σαλόνι, Δωρεάν Wi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα+52 €
3άστερο ξενοδοχείο
36% φθηνότερο
Cappadocia View Hotel
8.8 Εξαιρετικό (805 κριτικές)0,28 χλμΜπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+29 €
1άστερο ξενοδοχείο
36% φθηνότερο
Nomad Cave
0,34 χλμ+29 €
1άστερο ξενοδοχείο
25% φθηνότερο
Epoch Stone House
8.5 Εξαιρετικό (599 κριτικές)0,2 χλμΜπαρ/Σαλόνι, Υπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+34 €
3άστερο ξενοδοχείο
22% φθηνότερο
Days inn Cappadocia
7 Καλό (289 κριτικές)0,28 χλμΥπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα+35 €
2άστερο ξενοδοχείο
Nevsehir/Naraca Cave House
9.8 Εξαιρετικό (723 κριτικές)0,32 χλμWi-Fi, Δωρεάν πάρκινγκ, Wi-Fi σε όλους τους χώρους+106 €
3άστερο ξενοδοχείο
Mevlana Cave Hotel
9.7 Εξαιρετικό (372 κριτικές)0,15 χλμΥπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα+80 €
3άστερο ξενοδοχείο
Gala Cave Cappadocia
9.6 Εξαιρετικό (256 κριτικές)0,33 χλμΥπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα+71 €
3άστερο ξενοδοχείο
Anatolia cave hotel Pension
9.5 Εξαιρετικό (714 κριτικές)0,06 χλμΥπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα+59 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Σχέση ποιότητας/χρημάτων

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

8,7
0,1 km
Νεβσεχίρ Nevsehir
29,5 km