La Prima Fashion Hotel

4 αστέρια
8,5
Πολύ καλό
βάσει 5090 κριτικών
5.090 κριτικές
Τρι 20.10
-
Τετ 21.10
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Πότε να κάνετε κράτηση
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Το La Prima Fashion Hotel Budapest βρίσκεται σε κεντρική τοποθεσία στην καρδιά της Βουδαπέστης, στον πεζόδρομο με τα καταστήματα Váci Utca. Προσφέρει κομψά δωμάτια με κλιματισμό και δωρεάν Wi-Fi. Όλα τα δωμάτια είναι ηχομονωμένα και διαθέτουν καλωδιακή τηλεόραση επίπεδης οθόνης και τσαγιέρα/καφετιέρα. Τα πολυτελώς διακοσμημένα δωμάτια διαθέτουν μοντέρνα μπάνια και στεγνωτήρα μαλλιών. Το κομψό μπαρ και εστιατόριο του La Prima Fashion Hotel Budapest σερβίρει ποτά, καθώς και ουγγρική και διεθνή κουζίνα. Ο παραλιακός δρόμος περιπάτου του Δούναβη απέχει 200μ; ενώ η Γέφυρα των Αλυσίδων βρίσκεται σε απόσταση 900 μέτρων. Τα λουτρά Rudas απέχουν επίσης 900μ. από το κατάλυμα. Ο πλησιέστερος σταθμός του μετρό, Ferenciek Tere, στη γραμμή M3, απέχει 300 μέτρα.
8,5
Πολύ καλό
5090 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το La Prima Fashion Hotel

Τρι 20.10
-
Τετ 21.10
Προσφορές από
83 €
•Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Συγκρίνετε τιμές για Deluxe room, Superior room και 21 ακόμη προσφορές στο La Prima Fashion Hotel.
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
83 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
157 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Deluxe room, 1 ημίδιπλο κρεβάτι
85 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
91 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
122 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
94 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
94 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
101 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
178 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
107 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
118 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Deluxe room, 1 ημίδιπλο κρεβάτι
121 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, 1 ημίδιπλο κρεβάτι
228 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Deluxe room, 1 ημίδιπλο κρεβάτι
122 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
132 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, 1 ημίδιπλο κρεβάτι
134 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
139 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
140 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
154 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
155 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
204 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
516 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο La Prima Fashion Hotel

  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/Σαλόνι
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Καφετιέρα
  • Aίθουσα συνεδριάσεων
  • Wi-Fi σε όλους τους χώρους
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Τηλεόραση
  • Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση

Κριτικές για το La Prima Fashion Hotel

8,5
Πολύ καλό
5090 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
2483
Πολύ καλό
1280
Καλό
770
Οκ
229
Μέτρια
170
Μέτριο
75
Κακό
83
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Βαθμολογία ανά πάροχο

Όλες οι κριτικές

10
Θαυμάσιο
Jane, Ιουν 2019
Πλεονεκτήματα (+) Καλό πρωινό, εξαιρετική τοποθεσία, πολύ καθαρό, πολύ άνετο κρεβάτι.

Τοποθεσία

Piarista Utca 6, Βουδαπέστη 1052

Κοντινά αξιοθέατα

  • Vaci Utca287 μ
  • Budapest City Centre0.6 χλμ
  • Great Synagogue0.7 χλμ
  • Andrassy ut0.7 χλμ
  • Magyar Nemzeti Múzeum0.7 χλμ
  • Gellért Hegy0.8 χλμ
  • Szent-Istvan Bazilika0.8 χλμ
  • Széchenyi Chain Bridge0.9 χλμ
  • Γέφυρα Szecsenyi Chain1 χλμ
  • Buda Castle1 χλμ
  • Gellert Furdo1.1 χλμ
  • Magyar Állami Operaház1.2 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 14:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 11:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.
Αριθμός άδειας: SZ19000067

Βασικές πληροφορίες για το La Prima Fashion Hotel

Χαμηλή περίοδος

Περίοδος αιχμής

Μέση τιμή (καθημερινή)

Μέση τιμή (Σαββατοκύριακο)

Φεβρουάριος
Μάιος
149 €
221 €
Ο πιο φθηνός μήνας με μέση μείωση 37% στις τιμές.
Ο πιο ακριβός μήνας με μέση αύξηση 54% στις τιμές.
Μέση τιμή για Κυρ - Πέμ τις τελευταίες 2 εβδομάδες.
Μέση τιμή για Παρ & Σάβ τις τελευταίες 2 εβδομάδες.

La Prima Fashion Hotel

Ποιον μήνα είναι χαμηλότερες οι τιμές για κράτηση στο La Prima Fashion Hotel;

Ο φθηνότερος μήνας για διαμονή στο La Prima Fashion Hotel είναι ο Φεβρουάριος, με μέση τιμή 97 € ανά διανυκτέρευση. Ο πιο ακριβός μήνας είναι ο Μάιος, με 252 € ανά διανυκτέρευση.

Ποια είναι η φθηνότερη ημέρα για να κάνετε κράτηση στο La Prima Fashion Hotel;

Η φθηνότερη ημέρα για κράτηση στο La Prima Fashion Hotel είναι Κυριακή, με μέση τιμή 111 € ανά διανυκτέρευση. Η ακριβότερη ημέρα είναι Παρασκευή, με 221 € ανά διανυκτέρευση.

Πόσο νωρίς πρέπει να κάνετε κράτηση στο La Prima Fashion Hotel;

Για να εξασφαλίσετε την καλύτερη τιμή στο La Prima Fashion Hotel, κάντε κράτηση περίπου 5 εβδομάδες νωρίτερα. Έτσι, θα εξοικονομήσετε περίπου 30%σε σύγκριση με την κράτηση την τελευταία στιγμή.

Οι κορυφαίες συμβουλές της KAYAK για τη διαμονή σας στο La Prima Fashion Hotel

  • Αν ψάχνετε φθηνό δωμάτιο στο La Prima Fashion Hotel, μια καλή ιδέα είναι μείνετε κατά την περίοδο χαμηλής ζήτησης. Ο Φεβρουάριος και ο Αύγουστος είναι οι μήνες που γενικά θα βρείτε τις φθηνότερες προσφορές.
  • Οι τιμές μπορεί να διαφέρουν ανάλογα με την ημέρα διαμονής σας. Για τις καλύτερες προσφορές δωματίου στο La Prima Fashion Hotel, προτιμήστε να μείνετε τις ημέρες Δευτέρα ή Τετάρτη. Η ακριβότερη ημέρα ειναι συνήθως η ημέρα Παρασκευή.
  • Πόσο καιρό θα μείνετε στο La Prima Fashion Hotel; Οι χρήστες της KAYAK κάνουν κράτηση δωματίου συνήθως για 3 ημέρες.

La Prima Fashion Hotel: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το La Prima Fashion Hotel;

    Το La Prima Fashion Hotel βρίσκεται στη διεύθυνση Piarista Utca 6, περιοχή District V - Belváros-Lipótváros, 0,5 χλμ. από το κέντρο της πόλης Βουδαπέστη. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο La Prima Fashion Hotel είναι: Vaci Utca.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο La Prima Fashion Hotel;

    Στο La Prima Fashion Hotel, το check-in γίνεται στις 14:00 και το check-out στις 11:00.

  • Προσφέρει το La Prima Fashion Hotel δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το La Prima Fashion Hotel προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Πόσο απέχει το La Prima Fashion Hotel από το αεροδρόμιο;

    Το La Prima Fashion Hotel απέχει 16,5 χλμ. από το Βουδαπέστη Ferenc Liszt Intl. Το La Prima Fashion Hotel απέχει 148,1 χλμ. από το Miskolc.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το La Prima Fashion Hotel;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του La Prima Fashion Hotel στη Βουδαπέστη και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο La Prima Fashion Hotel και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το La Prima Fashion Hotel.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

3άστερο ξενοδοχείο
9% φθηνότεροPromenade City Hotel8.4 Εξαιρετικό (4.620 κριτικές)0,08 χλμΥπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα+95 €
4άστερο ξενοδοχείο
Mercure Budapest City Center Hotel8.7 Εξαιρετικό (4.167 κριτικές)0,1 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+123 €
5άστερο ξενοδοχείο
The St. Regis Budapest9.8 Εξαιρετικό (678 κριτικές)0,11 χλμΕσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+442 €
1άστερο ξενοδοχείο
59% φθηνότερο
Jackquaters
8.8 Εξαιρετικό (795 κριτικές)0,14 χλμ+43 €
1άστερο ξενοδοχείο
59% φθηνότερο
Jackquaters
8.8 Εξαιρετικό (795 κριτικές)0,14 χλμ+43 €
3άστερο ξενοδοχείο
9% φθηνότεροPromenade City Hotel8.4 Εξαιρετικό (4.620 κριτικές)0,08 χλμΥπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα+95 €
4άστερο ξενοδοχείο
Mercure Budapest City Center Hotel8.7 Εξαιρετικό (4.167 κριτικές)0,1 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+123 €
5άστερο ξενοδοχείο
Matild Palace, a Luxury Collection Hotel, Budapest
9.6 Εξαιρετικό (601 κριτικές)0,15 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+361 €
5άστερο ξενοδοχείο
The St. Regis Budapest9.8 Εξαιρετικό (678 κριτικές)0,11 χλμΕσωτερική πισίνα, Γυμναστήριο, Εστιατόριο+442 €
5άστερο ξενοδοχείο
Matild Palace, a Luxury Collection Hotel, Budapest
9.6 Εξαιρετικό (601 κριτικές)0,15 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+361 €
1άστερο ξενοδοχείο
59% φθηνότερο
Jackquaters
8.8 Εξαιρετικό (795 κριτικές)0,14 χλμ+43 €
4άστερο ξενοδοχείο
Mercure Budapest City Center Hotel8.7 Εξαιρετικό (4.167 κριτικές)0,1 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+123 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

0,5 km
Βουδαπέστη Ferenc Liszt Intl
16,5 km