Myer's Hotel Berlin

4 αστέρια
Πεμ 9.7
-
Παρ 10.7
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Προσφορές από
168 €
/Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Τύπος δωματίου
Πάροχος
Σύνολο ανά βράδυ
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
168 €
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
201 €
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
210 €
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Οι ψυχαγωγικές παροχές σε αυτό το ξενοδοχείο περιλαμβάνουν γυμναστήριο. Οι ψυχαγωγικές δραστηριότητες που αναγράφονται παρακάτω είναι διαθέσιμες είτε στο χώρο των εγκαταστάσεων είτε κοντά σε αυτόν και μπορεί να χρεώνονται ξεχωριστά.
9,0
Θαυμάσιο
1560 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Myer's Hotel Berlin

Πεμ 9.7
-
Παρ 10.7
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
168 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
201 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
210 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δίκλινο δωμάτιο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
278 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.
Οι τιμές είναι για 1 βράδυ, με χρεώσεις αλλά χωρίς φόρους.

Παροχές στο Myer's Hotel Berlin

  • Γυμναστήριο
  • Μπαρ/Σαλόνι
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Aίθουσα συνεδριάσεων
  • Wi-Fi σε όλους τους χώρους
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Τηλεόραση
  • Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση
  • Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης

Βασικές παροχές

  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Wi-Fi σε όλους τους χώρους
  • Internet
  • Κλινοσκεπάσματα
  • Πετσέτες
  • Πυροσβεστήρας
  • Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης
  • Σαμπουάν
  • Συναγερμοί καπνού
  • Θέρμανση
  • Αφρόλουτρο
  • Κλιματισμός
  • Κάδοι απορριμμάτων
  • Μαλακτικό

Μπάνιο

  • Ντουζ
  • Ανυψωμένη τουαλέτα
  • Σκουφάκι μπάνιου
  • Πρόσθετο μπάνιο
  • Πρόσθετη τουαλέτα
  • Μπανιέρα
  • Μπάνιο με σπα
  • Πιστολάκι
  • Τουαλέτα
  • Χαρτί υγείας
  • Προσωπικό μπάνιο

Γενικά

  • Παράθυρο
  • Δωμάτια για οικογένειες
  • Καθιστικό
  • Με θέα στον κήπο
  • Θέα σε εσωτερική αυλή
  • Διατίθενται δωμάτια που επικοινωνούν
  • Καναπές
  • Δωμάτια με ηχομόνωση
  • Τηλέφωνο
  • Με μοκέτα
  • Διαθέσιμος αποθηκευτικός χώρος

Υπηρεσίες και εξυπηρέτηση

  • Αίθουσες συνεδρίασης
  • Aίθουσα συνεδριάσεων
  • Υπηρεσία αφύπνισης
  • Θυρωρός
  • Χρηματοθυρίδα
  • Αίθουσες συνεδριάσεων
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Γραφείο οργάνωσης εκδρομών
  • Πρόσβαση με κάρτα
  • Γρήγορο check-out
  • 24ωρη ρεσεψιόν

Προσβασιμότητα και καταλληλότητα

  • Επιτρέπονται κατοικίδια κατόπιν αιτήματος. Μπορεί να προκύψουν χρεώσεις.
  • Προσβάσιμο για ΑμεΑ
  • Ανελκυστήρας
  • Απαγορεύεται το κάπνισμα
  • Χαμηλός νιπτήρας μπάνιου
  • Μαξιλάρι χωρίς πούπουλα
  • Τουαλέτα με λαβές στήριξης
  • Χώρος καπνιστών

Κρεβατοκάμαρα

  • Υπέρδιπλα κρεβάτια (> 2 μέτρα)
  • Πουπουλένιο μαξιλάρι
  • Πρίζα κοντά στο κρεβάτι
  • Καναπές-κρεβάτι
  • Γκαρνταρόμπα ή ντουλάπα

Μέσα και ψυχαγωγία

  • Ραδιόφωνο
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Καλωδιακή ή δορυφορική τηλεόραση
  • Τηλεόραση

Υγεία και ασφάλεια

  • Καθημερινή υπηρεσία δωματίου
  • Κουτί πρώτων βοηθειών
  • Κλειστό κύκλωμα παρακολούθησης εκτός καταλύματος
  • Ασφάλεια

Πισίνα και σπα

  • Σπα
  • Σάουνα
  • Χαμάμ

Πλυντήριο

  • Δωμάτιο πλυντηρίου
  • Υπηρεσία σιδερώματος
  • Υπηρεσία πλυσίματος ρούχων

Χώρος εργασίας

  • Φαξ/φωτοτυπικό
  • Χρηματοκιβώτιο για λάπτοπ
  • Γραφείο

Εξωτερικός χώρος

  • Μπαλκόνι
  • Κήπος

Εστιατόρια

  • Μίνι bar
  • Μπαρ/Σαλόνι

Δραστηριότητες

  • Ενοικίαση ποδηλάτων

Για οικογένειες

  • Διαθέσιμες κούνιες

Γυμναστήριο

  • Γυμναστήριο

Κριτικές για το Myer's Hotel Berlin

9,0
Θαυμάσιο
1560 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
1073
Πολύ καλό
270
Καλό
151
Οκ
37
Μέτρια
12
Μέτριο
9
Κακό
8
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Βαθμολογία ανά πάροχο

Τοποθεσία

Metzer Strasse 26, 10405 Βερολίνο

Κοντινά αξιοθέατα

  • アレクサンダー広場1.1 χλμ
  • ベルリンテレビ塔1.3 χλμ
  • Centre-ville de berlin1.5 χλμ
  • ベルリン大聖堂1.7 χλμ
  • 新博物館1.8 χλμ
  • フリードリッヒ通り2.6 χλμ
  • Ράιχσταγκ3.1 χλμ
  • Πύλη του Βρανδεμβούργου3.2 χλμ
  • ベルリンの壁3.2 χλμ
  • Μνημείο Ολοκαυτώματος3.3 χλμ
  • ポツダム広場3.6 χλμ
  • ポツダム広場劇場4.1 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 15:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 12:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.

Πότε να κλείσετε δωμάτιο στο Myer's Hotel Berlin

Τιμή ανά διανυκτέρευση. Οι τιμές δεν είναι σταθερές και μπορεί να αλλάξουν με την πάροδο του χρόνου.
Μέση τιμή ανά μήνα
Μέση τιμή ανά βράδυ

Myer's Hotel Berlin: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Myer's Hotel Berlin;

    Το Myer's Hotel Berlin βρίσκεται στη διεύθυνση Metzer Strasse 26, περιοχή Pankow, 1,1 χλμ. από το κέντρο της πόλης Βερολίνο. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Myer's Hotel Berlin είναι: アレクサンダー広場.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Myer's Hotel Berlin;

    Στο Myer's Hotel Berlin, το check-in γίνεται στις 15:00 και το check-out στις 12:00.

  • Προσφέρει το Myer's Hotel Berlin δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Myer's Hotel Berlin προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Πόσο απέχει το Myer's Hotel Berlin από το αεροδρόμιο;

    Το Myer's Hotel Berlin απέχει 19,6 χλμ. από το Βερολίνο Βρανδεμβούργο. Το Myer's Hotel Berlin απέχει 148 χλμ. από το Λειψία Leipzig/Halle.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Myer's Hotel Berlin;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Myer's Hotel Berlin στο Βερολίνο και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Myer's Hotel Berlin και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Myer's Hotel Berlin.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

3άστερο ξενοδοχείο
54% φθηνότεροibis Berlin Mitte8.1 Εξαιρετικό (5.701 κριτικές)0,23 χλμΜπαρ/Σαλόνι, Δωρεάν Wi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα+74 €
5άστερο ξενοδοχείο
Soho House Berlin0,42 χλμΥπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi+202 €
2άστερο ξενοδοχείο
55% φθηνότεροHotel Avalex8 Εξαιρετικό (1.372 κριτικές)0,54 χλμWi-Fi, Τηλεόραση επίπεδης οθόνης, Τηλεόραση+72 €
4άστερο ξενοδοχείο
46% φθηνότεροLeonardo Royal Hotel Berlin Alexanderplatz8.6 Εξαιρετικό (10.548 κριτικές)0,54 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+87 €
1άστερο ξενοδοχείο
59% φθηνότεροibis budget Berlin Alexanderplatz8 Εξαιρετικό (4.360 κριτικές)0,69 χλμΥπηρεσία δωματίου, Δωρεάν Wi-Fi, Τηλεόραση επίπεδης οθόνης+66 €
2άστερο ξενοδοχείο
55% φθηνότεροHotel Avalex8 Εξαιρετικό (1.372 κριτικές)0,54 χλμWi-Fi, Τηλεόραση επίπεδης οθόνης, Τηλεόραση+72 €
3άστερο ξενοδοχείο
54% φθηνότεροibis Berlin Mitte8.1 Εξαιρετικό (5.701 κριτικές)0,23 χλμΜπαρ/Σαλόνι, Δωρεάν Wi-Fi, Τσαγιέρα/καφετιέρα+74 €
4άστερο ξενοδοχείο
46% φθηνότεροLeonardo Royal Hotel Berlin Alexanderplatz8.6 Εξαιρετικό (10.548 κριτικές)0,54 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+87 €
3άστερο ξενοδοχείο
36% φθηνότερο
Gold Palais Hotel
8.9 Εξαιρετικό (1.000 κριτικές)0,56 χλμΓυμναστήριο, Μπαρ/Σαλόνι, Δωρεάν Wi-Fi+103 €
4άστερο ξενοδοχείο
46% φθηνότεροLeonardo Royal Hotel Berlin Alexanderplatz8.6 Εξαιρετικό (10.548 κριτικές)0,54 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+87 €
3άστερο ξενοδοχείο
45% φθηνότεροOld Town Hotel8.6 Εξαιρετικό (1.770 κριτικές)0,7 χλμΕστιατόριο, Δωρεάν Wi-Fi, Τηλεόραση επίπεδης οθόνης+89 €
4άστερο ξενοδοχείο
39% φθηνότεροH4 Hotel Berlin Alexanderplatz8.4 Εξαιρετικό (12.850 κριτικές)0,69 χλμΓυμναστήριο, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+99 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Σχέση ποιότητας/χρημάτων

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

8,4
1,1 km
Βερολίνο Βρανδεμβούργο
19,6 km