Pine Cliffs Hotel, a Luxury Collection Resort, Algarve

5 αστέρια
8,5
Πολύ καλό
βάσει 1224 κριτικών
1.224 κριτικές
Τετ 21.10
-
Πεμ 22.10
2 επισκέπτες, 1 δωμάτιο
Σύνοψη
Τιμές
Παροχές
Κριτικές
Τοποθεσία
Συμβουλές και συχνές ερωτήσεις
Κοντινά καταλύματα

Σύνοψη

Οι επισκέπτες μπορούν να παίξουν στο γήπεδο γκολφ που διαθέτει 9 τρύπες, καθώς και να απολαύσουν κι άλλες εγκαταστάσεις αναψυχής όπως 5 ανοιχτά γήπεδα τένις και health club. Στο χώρο των εγκαταστάσεων υπάρχουν 8 εξωτερικές πισίνες καθώς και εσωτερική πισίνα. Εκτός από πισίνα για παιδιά, οι ψυχαγωγικές παροχές περιλαμβάνουν σάουνα και γυμναστήριο που είναι ανοιχτό όλο το 24ωρο. Οι ψυχαγωγικές δραστηριότητες που αναγράφονται παρακάτω είναι διαθέσιμες είτε στο χώρο των εγκαταστάσεων είτε κοντά σε αυτόν και μπορεί να χρεώνονται ξεχωριστά.
8,5
Πολύ καλό
1224 κριτικές

Οι πιο πρόσφατες προσφορές για το Pine Cliffs Hotel, a Luxury Collection Resort, Algarve

Τετ 21.10
-
Πεμ 22.10
Προσφορές από
79 €
•Φθηνότερη τιμή ανά βράδυ
Συγκρίνετε τιμές για Superior room, Deluxe room και 27 ακόμη προσφορές στο Pine Cliffs Hotel, a Luxury Collection Resort, Algarve.
Superior room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
79 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
173 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
176 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
177 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
191 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Deluxe room, 1 κρεβάτι queen-size
215 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο σε θέρετρο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
266 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Deluxe room, 1 κρεβάτι queen-size
275 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
307 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
310 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Deluxe room, 1 κρεβάτι queen-size
313 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Δωμάτιο σε θέρετρο, άγνωστος τύπος κρεβατιού
319 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Deluxe room, 1 κρεβάτι queen-size
353 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Deluxe room, 2 ημίδιπλα κρεβάτια
548 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Deluxe room, άγνωστος τύπος κρεβατιού
636 €
ανά βράδυ με χρεώσεις
Πώς οι πληρωμές προς εμάς επηρεάζουν την ταξινόμηση και πώς ταξινομούμε τα αποτελέσματα;
Μάθετε περισσότερα
*Το σύνολο περιλαμβάνει τους τοπικούς φόρους και την προμήθεια που καταβάλλονται κατά το check-out.

Παροχές στο Pine Cliffs Hotel, a Luxury Collection Resort, Algarve

  • Ιδιωτική παραλία
  • Κολύμβηση με αναπνευστήρα
  • Εξωτερική πισίνα
  • Εσωτερική πισίνα
  • Γυμναστήριο
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/Σαλόνι
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Τσαγιέρα/καφετιέρα

Κριτικές για το Pine Cliffs Hotel, a Luxury Collection Resort, Algarve

8,5
Πολύ καλό
1224 επαληθευμένες κριτικές
Θαυμάσιο
667
Πολύ καλό
244
Καλό
151
Οκ
58
Μέτρια
46
Μέτριο
19
Κακό
38
Ταξινόμηση ανά:Πιο πρόσφατη

Φίλτρα

Όλα τα φίλτρα

Φίλτρα

Βαθμολογία αξιολόγησης
Είδος ταξιδιωτών
Εποχή

Τοποθεσία

Praia Da Falesia- P.O.Box 644, 8200 Αλμπουφέιρα, Faro

Κοντινά αξιοθέατα

  • Praia dos Olhos de Água1.1 χλμ
  • Praia da Falésia1.8 χλμ
  • Santa Eulalia Beach3 χλμ
  • Parque Aventura3.1 χλμ
  • Praça de Toiros4.2 χλμ
  • Oura Beach4.3 χλμ
  • Albufeira Centro6.1 χλμ
  • Fisherman's Beach6.3 χλμ
  • Museu de Arte Oriental6.4 χλμ
  • Old Town Of Albufeira6.5 χλμ
  • Clock Tower6.6 χλμ
  • Igreja Matriz6.7 χλμ

Πολιτικές

Check-in/Check-out

Η ώρα άφιξης είναι μετά τις 15:00, η ώρα αναχώρησης είναι πριν από τις 12:00

Ακύρωση/προκαταβολή

Οι πολιτικές ακύρωσης/προπληρωμής διαφέρουν ανά τύπο δωματίου και πάροχο.
Αριθμός άδειας: 66

Pine Cliffs Hotel, a Luxury Collection Resort, Algarve

Ποιον μήνα είναι χαμηλότερες οι τιμές για κράτηση στο Pine Cliffs Hotel, a Luxury Collection Resort, Algarve;

Ο φθηνότερος μήνας για διαμονή στο Pine Cliffs Hotel, a Luxury Collection Resort, Algarve είναι ο Ιανουάριος, με μέση τιμή 206 € ανά διανυκτέρευση. Ο πιο ακριβός μήνας είναι ο Ιούλιος, με 663 € ανά διανυκτέρευση.

Ποια είναι η φθηνότερη ημέρα για να κάνετε κράτηση στο Pine Cliffs Hotel, a Luxury Collection Resort, Algarve;

Η φθηνότερη ημέρα για κράτηση στο Pine Cliffs Hotel, a Luxury Collection Resort, Algarve είναι Κυριακή, με μέση τιμή 167 € ανά διανυκτέρευση. Η ακριβότερη ημέρα είναι Πέμπτη, με 890 € ανά διανυκτέρευση.

Πόσο νωρίς πρέπει να κάνετε κράτηση στο Pine Cliffs Hotel, a Luxury Collection Resort, Algarve;

Για να εξασφαλίσετε την καλύτερη τιμή στο Pine Cliffs Hotel, a Luxury Collection Resort, Algarve, κάντε κράτηση περίπου 8 εβδομάδες νωρίτερα. Έτσι, θα εξοικονομήσετε περίπου 53%σε σύγκριση με την κράτηση την τελευταία στιγμή.

Pine Cliffs Hotel, a Luxury Collection Resort, Algarve: Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το Pine Cliffs Hotel, a Luxury Collection Resort, Algarve;

    Το Pine Cliffs Hotel, a Luxury Collection Resort, Algarve βρίσκεται στη διεύθυνση Praia Da Falesia- P.O.Box 644, περιοχή Aldeia das Açoteias, 6,3 χλμ. από το κέντρο της πόλης Αλμπουφέιρα. Το κοντινότερο αξιοθέατο στο Pine Cliffs Hotel, a Luxury Collection Resort, Algarve είναι: Praia dos Olhos de Água.

  • Πότε είναι το check-in και το check-out στο Pine Cliffs Hotel, a Luxury Collection Resort, Algarve;

    Στο Pine Cliffs Hotel, a Luxury Collection Resort, Algarve, το check-in γίνεται στις 15:00 και το check-out στις 12:00.

  • Προσφέρει το Pine Cliffs Hotel, a Luxury Collection Resort, Algarve δωρεάν Wi-Fi;

    Ναι, το Pine Cliffs Hotel, a Luxury Collection Resort, Algarve προσφέρει δωρεάν Wi-Fi.

  • Προσφέρει το Pine Cliffs Hotel, a Luxury Collection Resort, Algarve δωρεάν πάρκινγκ;

    Ναι, το Pine Cliffs Hotel, a Luxury Collection Resort, Algarve προσφέρει δωρεάν πάρκινγκ.

  • Πόσο απέχει το Pine Cliffs Hotel, a Luxury Collection Resort, Algarve από το αεροδρόμιο;

    Το Pine Cliffs Hotel, a Luxury Collection Resort, Algarve απέχει 20,8 χλμ. από το Φάρο Faro.

  • Έχει πισίνα το Pine Cliffs Hotel, a Luxury Collection Resort, Algarve;

    Ναι, το Pine Cliffs Hotel, a Luxury Collection Resort, Algarve έχει πισίνα.

  • Πώς βρίσκει η KAYAK τόσο καλές προσφορές για το Pine Cliffs Hotel, a Luxury Collection Resort, Algarve;

    Η KAYAK ψάχνει στο διαδίκτυο για όλες τις διαθέσιμες προσφορές δωματίων του Pine Cliffs Hotel, a Luxury Collection Resort, Algarve σε Αλμπουφέιρα και σας δίνει τη δυνατότητα να τις συγκρίνετε για να βρείτε την καλύτερη τιμή για τη διαμονή σας. Πολλές διαφορετικές ταξιδιωτικές ιστοσελίδες θα προσφέρουν εκπτώσεις ή προσφορές σε διαφορετικές περιόδους για δωμάτια στο Pine Cliffs Hotel, a Luxury Collection Resort, Algarve και η KAYAK θα σας προσφέρει τιμές από μια ευρεία επιλογή ταξιδιωτικών ιστοσελίδων. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε πάντα να βρείτε μια εξαιρετική προσφορά για το Pine Cliffs Hotel, a Luxury Collection Resort, Algarve.

Κοντινά ξενοδοχεία και χώροι διαμονής

4άστερο ξενοδοχείο
52% φθηνότεροFalésia Hotel - Adults Only8.9 Εξαιρετικό (2.766 κριτικές)0,34 χλμΜόνο για ενήλικες, κατάδυση με αναπνευστήρα, Εξωτερική πισίνα+93 €
5άστερο ξενοδοχείο
Pine Cliffs Village & Golf Suites8.1 Εξαιρετικό (429 κριτικές)0,38 χλμΙδιωτική παραλία, Εξωτερική πισίνα, Εσωτερική πισίνα+197 €
4άστερο ξενοδοχείο
34% φθηνότεροPortoBay Falésia8.8 Εξαιρετικό (4.235 κριτικές)0,55 χλμΕξωτερική πισίνα, Εσωτερική πισίνα, μπροστά στην παραλία+127 €
4άστερο ξενοδοχείο
70% φθηνότεροThe Patio Suite Hotel8.8 Εξαιρετικό (1.893 κριτικές)0,57 χλμΕξωτερική πισίνα, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+58 €
4άστερο ξενοδοχείο
70% φθηνότεροThe Patio Suite Hotel8.8 Εξαιρετικό (1.893 κριτικές)0,57 χλμΕξωτερική πισίνα, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+58 €
4άστερο ξενοδοχείο
52% φθηνότεροFalésia Hotel - Adults Only8.9 Εξαιρετικό (2.766 κριτικές)0,34 χλμΜόνο για ενήλικες, κατάδυση με αναπνευστήρα, Εξωτερική πισίνα+93 €
4άστερο ξενοδοχείο
50% φθηνότεροPortobay Blue Ocean9.2 Εξαιρετικό (2.590 κριτικές)0,81 χλμΕξωτερική πισίνα, Εσωτερική πισίνα, μπροστά στην παραλία+96 €
4άστερο ξενοδοχείο
34% φθηνότεροPortoBay Falésia8.8 Εξαιρετικό (4.235 κριτικές)0,55 χλμΕξωτερική πισίνα, Εσωτερική πισίνα, μπροστά στην παραλία+127 €
4άστερο ξενοδοχείο
50% φθηνότεροPortobay Blue Ocean9.2 Εξαιρετικό (2.590 κριτικές)0,81 χλμΕξωτερική πισίνα, Εσωτερική πισίνα, μπροστά στην παραλία+96 €
4άστερο ξενοδοχείο
52% φθηνότεροFalésia Hotel - Adults Only8.9 Εξαιρετικό (2.766 κριτικές)0,34 χλμΜόνο για ενήλικες, κατάδυση με αναπνευστήρα, Εξωτερική πισίνα+93 €
4άστερο ξενοδοχείο
34% φθηνότεροPortoBay Falésia8.8 Εξαιρετικό (4.235 κριτικές)0,55 χλμΕξωτερική πισίνα, Εσωτερική πισίνα, μπροστά στην παραλία+127 €
4άστερο ξενοδοχείο
70% φθηνότεροThe Patio Suite Hotel8.8 Εξαιρετικό (1.893 κριτικές)0,57 χλμΕξωτερική πισίνα, Εστιατόριο, Μπαρ/Σαλόνι+58 €

Χρήσιμες πληροφορίες

Σχέση ποιότητας/χρημάτων

Απόσταση από το κέντρο

Κοντινότερο αεροδρόμιο

Απόσταση από το αεροδρόμιο

7,5
6,3 km
Φάρο Faro
20,8 km